سونی فروش شخصی پوشیدنی AC واحد

reon-pocket-1.jpg

reon-pocket-2.jpg

اعلام کرد در سال 2019 سونی در حال حاضر فروش آن نوجوان جیب شخصی واحد کنترل درجه حرارت است که مبادرت به فروش برای حدود 130 دلار (14,080 ین ژاپن). با توجه به طراحی بوم:

این نوجوان با بهره گیری از جیب حرارتی خنک کننده اما سونی می گوید شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان یک بخاری در زمستان روز. آن را می توانید ظاهرا سرد یک کاربر درجه حرارت بدن با 13 درجه سانتیگراد (23 درجه فارنهایت) و افزایش درجه حرارت خود را در حدود 8 درجه سانتیگراد (حدود 14 درجه فارنهایت).

این نوجوان جیب یک دستگاه بلوتوث به اندازه یک کیف پول کارت که ورقه به ویژه حلقه ای ساتن با یک جیب در پایه گردن. آن را متصل به یک برنامه است که به کاربران کنترل دما از طریق گوشی های هوشمند خود را.

پوشیدنی تهویه مطبوع پشتیبانی از سیستم عامل ios و آندروید دارای یک باتری با عمر 90 دقیقه و زمان شارژ 2 ساعت است. به نظر می رسد کمی مانند یک موس اپل وزن فقط 85 گرم و با استفاده از USB-c.

این یک مفهوم مشابه به عنوان Embr موج است که یک دستبند پوشیدنی است که همچنین گرم و سرد می شود اما به فروش می رساند بیش از دو برابر قیمت در $299. من تصور Reon جیب موثر تر است از آن نشسته در گردن خود را/پشت در مقابل مچ دست خود را, اما مشکل این است که شما باید به لباس تا که احمق حلقه ای ساتن به آن را به کار. هر چند گمان می کنم شما می توانید جست و خیز پیراهن و فقط نوار آن را به پشت خود را مانند جان McClane در مرگ. هیپ هیپ هورا ki-بساز شما ضعیف عرق حرومزاده. من یک دستگاه ضبط به پشت من و که باعث می شود من سردتر از شما. به معنای واقعی کلمه.

نگه داشتن رفتن برای محصول تصویری و یا چک کردن اصلی سایت ژاپنی در اینجا.

داستان قبلی

ژاپن به تازگی بازگشایی پارک خود و در علاوه بر این به ماسک خود دستورالعمل شامل ممنوعیت فریاد در زیر لیوانی غلتکی به دلیل آن گسترش coronavirus. با توجه به…

مردمی در تحقیقات دیزنی استودیو نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به جای بشر بازیگران در حال توسعه توسط این الگوریتم برای وضوح بالا صورت مبادله در تصاویر و ویدئوها….

این یک تجاری برای مورفی نردبان و آن را کامل است. من حتی نمی مراقبت از آن است که تبلیغات یک محصول به دلیل آن را بسیار شگفت آور خوبی انجام می شود من…

رباتیک مهندسین در Georgia Tech ساخته شده است SlothBot برای استفاده در باغ گیاه شناسی آتلانتا که تقلید کم انرژی زندگی واقعی تنبل برای تمدید مداوم…

چرا که جهان نیست به اندازه کافی ترسناک به عنوان آن است که محققان از اسرائیل را در دانشگاه بن گوریون را توسعه داده اند یک راه برای استراق سمع در مکالمات با تجزیه و تحلیل ارتعاشات ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im