فرزندان Henrey – کفش از ظرافت بی انتها – رسمی وابسته به موضوع

سلام به همه

آن را با لذت بزرگ است که من در نهایت می تواند به شما معرفی به فرزندان Henrey: www.sonsofhenrey.com.

من راه اندازی فرزندان Henrey به معاصر کفش با نام تجاری متعهد به تولید کفش از ظرافت بی انتها در ارزش استثنایی. به عنوان بسیاری از شما می دانید راه اندازی فرزندان Henrey زمان زیادی از زمان و تلاش اما من با خیال راحت می توانید می گویند که من بسیار خوشحال با نتیجه. قیمت در حال حاضر شروع به در 345€ incl. مالیات بر ارزش افزوده و یا حدود 350 دلار به استثنای. مالیات بر ارزش افزوده با مکمل حمل و نقل در سراسر جهان. در بالای این, لطفا با استفاده از کد SFDISCOUNT برای بیشتر از 5% هر سفارش.

چرا باید شما را انتخاب کنید فرزندان Henrey?

همراه با مایکل جیمز از Springline با مسئولیت محدود و آخرین سازان در ارتباط با این کارخانه را سه طول می کشد. دو تا از این دور ظریف آخرین و نرم بيل گذشتههستند اصلی طول می کشد برای فرزندان Henrey. آنها بنای تجاری, و من نمی توانستم بیشتر خوشحال می شود با چگونه آنها معلوم شد. این طول می کشد بسیار فارسی پرنیان برای آنها هستند و موزون و زیبا شکل پا. این معاصر بادام گذشته است ما تعیین شده طول می کشد برای تقسیم پا دربی مدل و Wholecut چلسی بوت. یک loafer گذشته در حال توسعه است.

هر منحنی در الگو شده است با دقت چرخاند و دوباره چرخاند تا زمانی که آن را کامل است. از اندازه brogue پانچ شکل و اندازه gimping خود ما توسعه یافته سخن بی معنی وبیهوده چرخ و سفارشی پاشنه, الگوی هر جزئیات شده است خطاب به صورت جداگانه.

فرزندان Henrey می تواند تولید کفش در بیش از 50 نوع مختلف از چرم (فارسی دانه یوتا گوساله مبهم موزه گوساله Zonta جیر Zonta گوساله Kudu, و غیره.) و ما همیشه در شکار برای دیگر انواع چرم. ما تنها با استفاده از دانه کامل چرم با کیفیت بالا و شبیه به کسانی که مورد استفاده برای کفش از یک قیمت بسیار بالاتر از نقطه.

پس چگونه می خواهد این کار ؟

من سعی خواهد کرد به شما با مدل های جدید الگوهای جدید و محصولات جدید هر چند هفته. اما من همچنین درخواست برای انتقادات و پیشنهادات خود را و ورودی خود را. من باز به بحث در مورد سفارش گروه ایده شنیدن در مورد چه مدل/اندازه شما می خواهم برای دیدن و ذخیره بر روی سایت و گوش دادن به هر نوع از بازخورد. سفارشات گروه ممکن است از 6 نفر و تولید طول می کشد تا 3-4 ماه شروع و به پایان برساند. لطفا می دانم که سفارشات گروه هستند و تنها ممکن است با الگوهای موجود و فردی MTO هستند نه یک گزینه در حال حاضر است.

به ارائه برخی از ساختار تصمیم گرفتم برای شروع یک Dropbox (https://tinyurl.com/yblsopkq). در اینجا شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن تصاویر با وضوح بالا از تمام چرم و همچنین یک نمای کلی از محصولات چه در خط لوله. نیز وجود خواهد داشت یک مرور کلی از همه در رفتن و برنامه ریزی سفارشات گروه و مقایسه اندازه فایل با مارک های دیگر است. لطفا لخت با من در حالی که این است راه اندازی شده.

من خوشحال می شود و من نگاه به جلو به تعامل با همه شما دوباره در فروم!

احساس رایگان برای تماس با من اینجا از طریق PM [email protected] یا #sonsofhenrey

تام Brone (درجه یک)

فرزندان Henrey هاروی – Captoe آکسفورد – مول جیر (Conceria Zonta) – نرم حفاری آخرین – قهوه ای تیره پوشش

Sons_of_Henrey_Harvey_Captoe_Oxford_Mole_Suede_1.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>