ما آمده ایم به این: PumPiX یک مچ فرسوده Webslinger مانند ضد عفونی کننده تلگراف

این کمپین Kickstarter برای ~$30 PumPiX یک webslinger مانند مچ دست پوشیده ضد عفونی کننده تلگراف که اسپری از مواد ضد عفونی کننده از انتخاب شما بر روی هر شی و یا به طور مستقیم به دست خود را با فشار آن دکمه کشویی. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من فقط قرار دادن خودم در Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده مانند یک مومیایی:

یک بهداشت spritzer, PumPix ظاهر براق, باند مچ دست. گذشته از آن راحت و بسیار سبک وزن و wearability این محصول مقرون به صرفه و ساده برای استفاده بر روی دست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان معمولا لمس سطوح هر دو در و در خانه است. پس از شما را پر کنید تا ابزار درونی مجلسی PumPix خوب است برای بیش از 100 پمپ.

این PumPix عقب کشویی و دکمه های فعال داخلی اتاق با یک پمپ انتشار تنها مقدار مناسبی از غبار مطابق با اصول بهداشتی برای مالیدن بر روی هر دو دست از جلو به عقب و بین انگشتان.

PumPix است برای هر دو جنس مناسب برای هر دو مردان و زنان در هر سن و طراحی تنفس با قابلیت جذب عرق.

چه چیزی شما فکر می کنم — من ارزش نظر شما. “نام وحشتناک است.” اما آنچه در مورد محصول خود را? “من نمی توانم به گذشته نام.” صادقانه من بود نیمی از انتظار برخی از مرتب کردن آلت تناسلی تقویت و هنگامی که دستگاه را باز کردم با لینک. “چگونه نا امید بودی؟” بی نهایت.

رفتن نگه دارید برای خود Kickstarter تصویری در حالی که من می دانم در قلب من از قلب آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که بچه ها repurposing این چیزها به عنوان روانساز ضسبنسرس.

disinfectant-webslinger.jpg

با تشکر از جاش J که موافق هرگز لمس یک درب با دست خود را که شما می توانید پا زدن باز مانند سوات حمله.

ادامه مطلب: coronavirus, crowdfunding, ضد عفونی کننده, بهداشت و سلامتی, kickstarter, حل مشکل, حل واقعی محصولات است که در مورد به وجود ایمنی اولین, ضد عفونی کننده, حل مشکلات, spider-man, اسپری چیز spritz آن را برو!, webslingers هر آنچه با این نسخهها کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>