خیلی تلون مزاج: زن ایجاد آکواریوم پر از قلاب بافی Sealife

crochet-aquarium.jpg

این چند عکس و یک فیلم کوتاه تور آکواریوم پر از قلاب بافی sealife ایجاد شده توسط هنر و crafter Le Creazioni Di Lindadi (که به فروش می رساند خلاقیت خود را در Facebook). خیلی هوس, من آن را دوست دارم. بدیهی است که این امر را حیوان خانگی ایده آل برای کسی که با توجه به یکی اما احساس می کند که حتی یک ماهی ممکن است مسئولیت بیش از حد. هی *نورد توپ تنیس به مقوا سگ برش* من احساس می کنم شما. من تا به حال یک حیوان خانگی سنگ یک بار اما من آن را انداخت در یک بچه در روی چمن من و او لگد آن را به یک طوفان فاضلاب.

نگه داشتن رفتن برای برخی از closeups و تصویری.

crochet-aquarium-1.jpg

crochet-aquarium-2.jpg

crochet-aquarium-3.jpg

crochet-aquarium-4.jpg

با تشکر از الیزابت B که من اطلاع او احتمالا هنوز هم قادر به پیدا کردن یک راه برای کشتن تمام آکواریوم. اوه لیز! لیز لیز لیز.

ادامه مطلب: آکواریوم, هنر و صنایع دستی, مرجان, قلاب دوزی, ماهی, ماهی, من به این من می خواهم یکی از, می خواهم مروارید!, کم-مراقبت از حیوانات زیبا, حیوانات خانگی, sealife, خیلی هوس, مطمئن, چرا, که, سرد, چیزهایی که شبیه به چیزهای دیگر, زیر, دریا, تصویری, غریب, شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد هوس!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>