صنعت موسیقی در مورد استخر پیش ساخته چه چیزی می تواند به شما بیاموزد

قیمت استخر های پیش ساخته در مواردی کمتر از استخر های بتنی می باشد و در مواردی ممکن است بیشتر باشد. این استخر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قیمت استخر های پیش ساخته در مواردی کمتر از استخر های بتنی می باشد و در مواردی ممکن است بیشتر باشد. این استخر پیش ساخته در داخل بدنه خود دارای دریچه برای خروج آب می باشد که تخلیه بدنه را در کم ترین ساعات انجام می دهد و می تواند به سرعت بدنه را خالی نماید. این استخرها دارای بدنه ارتجاعی هستند که مقاومت در برابر فشار را بسیار بالا می برد و مانع از بروز ترک و شکستگی می شود و دوام بالایی برایتان خواهد داشت. از این کالای مفید علاوه بر شنا و آبتنی میتوان برای استفاده درمانی بهخصوص برای کسانی که دارای بیماریهای مفصلی هستند، استفاده نمود. استخرهای پیش ساخته دارای پایههای شکنندهای میباشند که ممکن است در اثر شیب زیاد زمین، فشار آب درون استخر به یک طرف هدایت شده و موجب شکستگی پایههای استخر شود. استخر پیش ساخته فایبرگلاس؛ در واقع به صورت یک قالب آماده و کامل در کارخانه تولید میشود و سپس توسط جرثقیل و تریلر به محل پروژه انتقال میابد و در نهایت در محل مورد نظر نصب میگردد. This da ta was cre᠎ated by GSA C​on​tent G enerator D emoversi on!

کارشناسان ما آماده مشاوره و دریافت سفارش شما عزیزان در این زمینه هستند حتما با ما تماس بگیرید و با سرعت باور نکردنی صاحب یک استخر زیبا شوید. ما برای شما در ادامه خواهیم گفت که انواع متفاوت استخر پیش ساخته کدام ها میباشند و شما چگونه میتوانید این محصولات شگفت انگیز را تهیه نمایید. این نوع استخر پیش ساخته نیز بهصورت توکار و روکار قابلیت اجرا دارد. خرید استخر پیش ساخته به چه صورت است؟ قیمت استخرهای پیش ساخته بسیار بهصرفه و ارزان است و در مقایسه با همنوع خود که استخر بتنی باشد حدوداً یکپنجم قیمت میباشد. قبل از خرید حتماً باید مدلهای آن را با هم مقایسه کرد تا در نهایت مطلوبترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. از میان انواع استخرهای شنا، استخرهای فایبرگلاس به کمترین میزان نگهداری نیاز دارند و این اختلاف در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار چشمگیر است و کلیه اینها به علت پوشش ژل ضد آب روی سطح تمام استخرهای فایبرگلاس است. ممکن است خرید نردبان جدید را صرف هزینه اضافی قلمداد کنید، اما به خاطر داشته باشید اگر نردبان خود استخر آسیب ببینید ممکن است در هنگام خروج از آب، به استخر آسیب بزنید. این موضوع به این معنی است که تمام لوله کشی حول استخر قبل از قراردادن استخر پیش ساخته درون گودال اجرا میشود.

از طرفی درست کردن استخر، در مکانی که باد می وزد باعث افزایش تبخیر آب می شود، به این معنی که برای حفظ سطح مناسب باید مرتباً آب استخر را اضافه کنید. هرچقدر که قیمت این مواد افزایش یابد قیمت استخر نیز بیشتر خواهد شد؛ چرا که در رابطه مستقیمی با یکدیگر قرار دارند. امروزه مجموعههای مختلفی در حال ساخت وسایل پیش ساخته از جمله استخر با مواد اولیه مختلف هستند؛ اما استخر پیش ساخته اینتکس و فایبرگلاس و فلزی نیز از پر استفادهترین نوع استخرهای خانگی هستند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس نیز همانند نوع بتنی، قابلیت نصب هم بر روی زمین و هم در درون زمین را دارد. یعنی سعی نمایید هنگامی که به مدت طولانی از استخر استفاده نمیکنید آن را جمع کنید، از قرار دادن استخر در فاصله کم با شاخ و برگ درختان خودداری نمایید همچنین سعی کنید با پاهای تمیز وارد استخر پیش ساخته بادی شوید زیرا ریگهایی که ممکن است با شما وارد آب شوند، ته نشین شده و در هنگام راه رفتن شما به کف استخر فشار نقطهای وارد میکنند. این محصول بدون نیاز به کندن زمین، حفاری و همچنین هزینه بالای ساخت استخر میتواند بهترین جایگزین برای شروع کسبوکار شما باشد.

این استخر همچنین دارای نردبان فلزی است که به منظور سهولت در استفاده در آن تعبیه شده است. استخر پیش ساخته برزنتی شامل یک فریم فلزی از نوع استیل است. این استخر دارای لوله ها و ستون های آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد که توسط اتصالات مستحکم به یکدیگر متصل می شوند اتصالات این محصول نیز نسبت به تولیدات سال های قبل اینتکس بسیار در راه اندازی سهل تر و کاربردیتر می باشد . این استخرها از طریق کام و زبانههایی که روی آن تعبیه شده است به محفظه استخر متصل میشوند و یک قاب مربع، مستطیل یا دایرهای را شکل میدهند. استخر پیش ساخته برزنتی (PVC)به منظور استفاده خانگی، صنعتی و کشاورزی میتواند مورد بهره برداری قرار گیرد. استخرهای پیش ساخته همانند دیگر محصولات هم دارای مزایا وهم یک سری معایب میباشند که در متن زیر به چند نمونه از این مزایا و معایب جهت آشنایی بیشتر شما با این استخرها اشاره شده است. نصب کردن این استخرها حدود دو ساعت زمان میخواهد و بعد از نصب شما میتوانید استخر را آب گیری نمایید. برای جلوگیری از این اتفاق شما میتوانید از نردبانهای مجزا استفاده کنید تا راحت به داخل استخر بروید و از وقوع حادثه جلوگیری کنید. همین امر موجب سوراخ شدن استخر خواهد شد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402