خانه هوشمند تنظیمات هر ارشد می تواند برای زندگی بهتر


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

زندگی کمک امکانات ارائه یک راه حل جذاب برای بسیاری از سالمندان است. اما در میان COVID-19 همه گیر از امید بستن برای زندگی مستقل و با استفاده از smart home automation را به موقعیت های جدید زندگی راحت و راحت است. از ترموستات هوشمند و سوئیچ نوری که در پاسخ به صدای خود را به یخچال و فریزر که restock خود استفاده از این دستگاه های هوشمند برای کمک به شما و یا عزیزان خود را با کارهای روزمره از مدیریت خانه.

درب جلو/ورودی منطقه

قفل درب و سیستم های امنیتی

هوشمند قفل درب و سیستم های امنیتی فن آوری است که در خط مقدم زندگی مستقل ابتکار. آن را بالا ابزار برای محافظت از خانه خود و خانواده خود را صلح از ذهن است.

هوشمند سیستم های امنیتی اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر ورود و فعالیت را به خانه خود را بنابراین شما همیشه می دانم که شما امن است. هوشمند درب قفل به شما اجازه قفل درب خود را بدون توجه به جایی که شما هستند. به چند کد امنیتی به مراقبان و اعضای خانواده بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد خروج از کلیدهای یدکی و یا در حال دور زمانی که بازدید کننده در نوسان است.

هوشمند doorbells

در انتظار یک تماس تحویل ؟ استقبال بازدید کنندگان از داخل خانه خود را تا کنون که بدون نیاز به باز کردن درب. هوشمند ترین doorbells آمده با نظارت تصویری بلندگو و میکروفون اضافه شده حفاظت از خانه. برقراری ارتباط با بازدید کنندگان از هر نقطه در داخل خانه خود را به محدودیت های خود را چهره به چهره تعامل و در عین حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی درب جلو شما. اگر شما کمشنوا راه اندازی ارتعاشی هشدار بر روی گوشی های هوشمند خود را به طوری که شما همیشه هشدار زمانی که کسی در درب جلو. در مورد فعالیت های مشکوک, مشاهده و رکورد بازدید کنندگان در درب خود را از گوشی های هوشمند خود و یا قرص.

آشپزخانه

Wi-Fi را فعال کنید یخچال و فریزر

امروزه آن را بیش از ناخوشایند به طور غیر منتظره اجرا از مواد غذایی شما فکر می کنید شما تا به حال در دست است. هوشمند خود را در یخچال نگه می دارد آهنگ از لیست مواد غذایی خود را و ارائه آن را به یک شرکت مواد غذایی فروشگاه در نزدیکی شما. وقتی که شما آماده برای دیدن آنچه که شما باید در دست مشاهده داخل یخچال خود را از یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را و دریافت اطلاعیه اگر یخچال شما نیاز به تعمیر و نگهداری.

اتوماتیک اجاق گاز خاموش شدن دستگاه

آیا تا کنون فکر اگر شما به یاد روشن کردن اجاق گاز خاموش پس از شما در سمت چپ خانه خود را ؟ اتوماتیک اجاق گاز خاموش شدن دستگاه با یک تایمر سنسور حرکت و به طور خودکار خاموش کردن ویژگی های به اطمینان حاصل شود که تجهیزات آشپزخانه خاموش می شود زمانی که شما می خواهید آن را به. تنظیم یک زمان محدود تا 40 دقیقه و اجاق گاز خود را به طور خودکار قدرت پایین برای ایمنی و راحتی.

منطقه ناهار خوری

خودکار دارو دوا

شما تکیه می کنند و داروهای خود را به نگه داشتن شما را در بهترین حالت. خودکار دارو, اسپری می تواند اطمینان حاصل شود تمام نسخه های خود را گرفته شده در برنامه و با توجه به دستورات پزشک. تلگراف خود را به شما هشدار و یا خانواده خود را از دست رفته داروها و حتی عملا خود را فراهم می کند پزشک با گزارش های دقیق در مورد داروی خود را فعالیت.

اتاق نشیمن

خانه هوشمند hub

زندگی خود را ساده و راحت است با مرکزی خانه هوشمند hub به فرمان تمام دستگاه های هوشمند خود را. همگام سازی خود را هوشمند ترموستات, سرگرمی, سیستم, نور, سوئیچ ها و بیشتر برای خود خانه های هوشمند hub برای اتصال به تمام دستگاه های هوشمند خود را به یک مرکز همه در یک واحد. شما قادر خواهید بود برای کنترل تمام فن آوری خود را از راحتی از زندگی خود را و یا اتاق خواب با استفاده از دستورات صوتی.

ترموستات هوشمند

افزایش کیفیت زندگی در خانه خود را با یک ترموستات است که می آموزد از رفتارهای خود را و به شما می دهد دسترسی از راه دور. به راحتی از قبل برنامه خود ترموستات هوشمند برای زمانی که در محیط داخلی و یا در فضای دماهای رسیدن به یک درجه خاص و صرفه جویی در پول خود را ردیابی مصرف انرژی به عنوان شما بروید. بسیاری از ترموستات هوشمند با استفاده از آسان برای به عنوان خوانده شده ال سی دی صفحه نمایش لمسی برای استفاده گردیده در حالی که استاندارد ترموستات می تواند گیج کننده و یا به خواندن دشوار است. دسترسی به آن با استفاده از گوشی های هوشمند خود و یا اتصال به خانه هوشمند دستیار برای کنترل صوتی استفاده کنید.

کلید یاب

وقتی که شما آماده به سر درب دست خود را کلید می تواند خسته کننده باشد. در حال حاضر شما می توانید آنها را بیابید و دیگر ملزومات شما جا گذاشتن خود را با استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. ترین کلید های مکان یاب با دو قطعه سیستم: که متصل به موارد شما از دست دادن آهنگ از مهمترین و یکی برای نگه داشتن خود فرد است. ضمیمه دستگاه به کلید خود را به کنترل از راه دور و یا کیف پول خود را و یا کیف پول.

اتاق خواب

هوشمند سوئیچ نور

نگران نباشید در مورد بی مهارت در اطراف خانه خود را در تاریکی. کنترل چراغ در خانه خود را با استفاده از تایمر و یا دستورات صوتی با کمک خانه های هوشمند دستیار و یا از طریق یک نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند خود را. این دستگاه ها نه تنها کمک به درخشش نور در زمانی که بیشتر مورد نیاز, اما آنها همچنین می تواند کمک به کاهش هزینه های انرژی و ترویج امنیت خانه در حالی که شما دور.

نظارت بر سلامت سنسور

از راه دور نظارت بر سلامت بدون تماس غیر تهاجمی روش مقرون به صرفه برای دریافت خدمات بهداشت و درمان از راحتی از خانه خود را. پوشیدنی نظارت بر سلامت سنسورها و ارتباط فیزیولوژیکی داده ها به طور مستقیم به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را در زمان واقعی است. نظارت بر سنسور را می توان در یک تنوع از لوازم جانبی برای پیگیری سلامت قلب, ورزش, فعالیت, شرایط مزمن و بیشتر.

صوتی-کنترل همه چیز

صدای دستیاران مانند سیری و الکسا در حال حاضر شاهد افزایش رشد قبل از همه گیر. در حال حاضر تحلیلگران می گویند آن است که تنها به افزایش انتظار می رود به عنوان خانه های هوشمند کاربران سعی در محدود کردن تماس شخصی در داخل و خارج از خانه است.

“صدای در حال حاضر ساخته شده تاخت و تاز قابل توجهی به خانه های هوشمند و کنترل صدا می تواند به معنای اجتناب از معمول لمس سطوح اطراف خانه از گوشی های هوشمند به کنترل از راه دور تلویزیون نور کلید ترموستات دستگیره درب و بیشتر می گوید:” ABI تحلیلگر تحقیقات جاناتان کالینز.

آمازون الکسا در حال حاضر دیده می شود یک سویفت سربازان ارتش در دیجیتال تصویب به عنوان بهداشت عمومی موسسات مانند مایو کلینیک ترکیب دستیار به تلاش های خود برای گسترش اطلاعات در مورد ویروس و اجازه می دهد تا کاربران برای بررسی علائم. بیشتر ویروس های مربوط به برنامه های کاربردی در حال کار با برنامه ای برای استفاده از فن آوری های صوتی.

به دنبال بیشتر خانه های هوشمند توصیه هایی برای اتصال بهتر خانه خود را ؟ Follow us on Facebook یا Twitter و نشانه های ما مرکز منابع برای اخبار بیشتر به روز رسانی.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im