هوشمند: مرد ایجاد یک هوش مصنوعی کلون خود را به نشستن در زوم جلسات تا او را ندارد به

video-conference-ai-clone.jpg

این یک ویدیو تظاهرات مت نی Zoombot یک پیش فرض/طنز خودکار سیستم هوش مصنوعی او ایجاد شده است که نشسته است در زوم تلفنی جلسات بنابراین او را ندارد. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم در حالی که من آویزان بر پرده مخزن توالت به صنوبر تا دفتر خانه خود من به صورت ویدئو کنفرانس:

به منظور اصلاح برخی از وقت با ارزش من ساخته شده است یک دوقلو های دیجیتال از خودم است که با استفاده از آخرین در هوش مصنوعی پیشرفته تشخیص گفتار و تبدیل متن به گفتار برای رسیدگی به من زوم جلسات برای من.

آن را به عنوان معلوم شبیه سازی خود است که در واقع بسیار ساده تر از Westworld خواهد شما منجر به این باور است. من در زمان چند اسکرین شات از خودم بعد از باز کردن نرم افزار Quicktime و انجام File -> New ضبط فیلم. بعد من فقط ساخته شده است بسیار خوب-کد برنامه کاربردی وب است که با استفاده از منبع باز کتابخانه به نام Artyom.js به گوش دادن و پاسخ. من برنامه ریزی شده آن به گوش دادن به عبارات مانند…

“حال شما چطور است ؟” پاسخ: “من بسیار عالی با تشکر از شما برای درخواست”
“آیا شما دریافت می کنید ؟” پاسخ: “من با داشتن مشکل شنوایی شما”
“خداحافظ” پاسخ “صحبت به همه بعد. امن”
…در حالی که دوچرخه سواری از طریق آن عکس هنوز هم از خودم بسیار متلاطم مد; بدیهی است که Zoombot دارای یک اتصال بد. من پس از آن راه اندازی یک وب کم مجازی با برنامه کاربردی وب به عنوان منبع با استفاده از برخی از نرم افزار به نام ManyCam. که ایجاد یک سیستم گسترده ای تصویری ورودی است که شما می توانید زوم خود را به.

در حال حاضر فقط خم کردن آن سخنرانان آتش Zoombot و آزادانه برو جلو و لذت بردن از تمام کسانی که چیزهای دیگر شما می خواهم به جای انجام شود از نشستن در کنفرانس های ویدئویی در تمام طول روز.

در حال حاضر که یک ایده عالی است. و من فقط و گفت که چون من هرگز بخشی از یک کنفرانس ویدئویی تماس است که می تواند حتی از راه دور در نظر گرفته شود مولد اما من ندارد. درست مانند یک تلفن, اپراتور که نمی خواهد متوقف خنده در فانتزی خود را, آنها سخت را جدی و مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان, شما, داد, نماینده, شما هرگز تو را وادار به صحبت با بالاتر-و صادر می شود بازپرداخت را انجام دهید.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو.

با تشکر از Dougie که موافق هر دقیقه را صرف ویدئو کنفرانس یک دقیقه را صرف ناکارآمد.

ادامه مطلب: هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, خودکار, باهوش, کروناویروس, تعداد, من, هک, آره, یکی برای من, دارای لیت و لعل زیاد خوب کار مشکوک هوشمند فکر راه دور, اینترنت, ویدئو, ویدئو کنفرانس, هر آنچه با این نسخهها کار, کارگر, کار از خانه, آره, شما, زوم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im