SKOLYX – کفش, کفش, مراقبت از لباس, مراقبت و لوازم جانبی: رسمی وابسته به موضوع

سلام!
ما (Skolyx) بسیار خوشحال هستند برای پیوستن به StyleForum جامعه به عنوان وابسته به حامیان امروز.

برخی از شما ممکن است شنیده ام از ما (شاید از Yanko موضوع) ما یک سوئدی فروشگاه آنلاین در سال 2012 تاسیس و ما ارائه می دهیم انتخاب گسترده ای از کفش, کفش, مراقبت, مراقبت از لباس و لوازم جانبی.
ما همیشه کار سخت به ارائه خدمات به مشتریان عالی و سریع و تحویل (1-4 روز جهان گسترده) و محصولات با کیفیت بالا در قیمت مناسب. ما نیز باید بسیار سخاوتمندانه مقدار تخفیف در برخی از محبوب ترین محصولات ما مانند سرو کفش, درختان, چوب لباسی و جوراب پشمی.

پیشنهاد ما کفش از Yanko (برخی از هیجان انگیز اضافه شده به ما طیف وسیعی از برندها به زودی…) و ما در حال حاضر حدود 50 مختلف makeups در سهام در تقریبا تمام اندازه ها. ما همچنین ارائه چندین گزینه های MTO.

کفش از Yanko 282€/320$ (226€/256$ مالیات بر ارزش افزوده سابق) کمربند چرم 65€/73$ (52€/59$ مالیات بر ارزش افزوده سابق)
سرو کفش درختان از 19-28€/20-32$ (15-23€/16-26$ مالیات بر ارزش افزوده سابق)

وقتی که می آید به مراقبت از کفش و لباس مراقبت از ما ارائه می دهد یک خط از محصولات خود مانند سرو کفش درختان سدر, چوب لباسی براق و چوب لباسی و غیره. برخی از این محصولات نیز در دسترس هستند با شخصی حکاکی. برای مراقبت از کفش ما ارائه طیف گسترده ای از محصولات از Saphir.

ما طیف گسترده ای از چوب لباسی در اینجا این است که ما براق و چوب لباسی با حکاکی

دیگر لوازم جانبی محبوب ما هستند پرانتز از آلبرت Thurston, دستکش از Hestra و بافتنی از آلن پین. ما همچنین خود ما طیف وسیعی از لوازم جانبی که در آن ما پشمی/جوراب و ما چرم/چرم جیر تسمه بسیار محبوب است.

خود ما طیف وسیعی از پشم/جوراب تولید شده در ایتالیا. شروع قیمت 9€/10€ (7€/8$ مالیات بر ارزش افزوده سابق) (تعداد تخفیف).

برای کسانی از شما که خارج از اتحادیه اروپا ما یک بین المللی راهنمای خرید برای توضیح مالیات بر ارزش افزوده کسر هزینه های حمل و نقل و غیره:

خریداران بین المللی راهنمای : https://www.skolyx.se/en/content/33-international-buyers-guide

ما یک مقدار زیادی از راه اندازی به زودی, و ما امیدواریم که که دوست دارید آنچه ما باید ارائه دهد و ما واقعا به دنبال به جلو به بحث و گسترش محدوده ما از محصولات با ورودی از همه شما در این جامعه است. اگر شما می خواهید برای تماس با ما به طور مستقیم شما همیشه می توانید با ما در رسیدن به [email protected]

بهترین آرزوها
امیل

وب سایت: www.skolyx.se/en/
Instagram: @skolyx
خدمات مشتری: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>