اسکی باز را 360 درجه Helmetcam قطاری بهمن ابتلا به او

این تصویری از یک اسکی باز را 360 درجه Go-Pro helmetcam به عنوان او به سرعت در حال نزدیک شدن و گرفتار در بهمن. برخی از اطلاعات بیشتر به طور مستقیم از او در حالی که من تماس با من, مامان و وعده او هرگز به نگرانی در مورد من سقوط طعمه به بهمن زیرا من هرگز خودم را در این وضعیت است. و همچنین سعی کنید به قرض $40:

“در اینجا این است که بهمن که برای من اتفاق افتاده با چشمگیر سرعت بدون دیدن آن است. آن را در ماه مارس سال 2020 در فرانسه. این یک ترکیب بین یک توفان که برداشته من و اقیانوس ها موج است که من را تکان داد همه جا. من خیلی می ترسم رفلکس کشیدن دسته من کیسه هوا زندگی من را نجات داد. این بهمن باعث شد یک فرد در بالای کوه که منتظر نیست برای من پایان من off-piste تبار و کسی نبود که به من نجات زیر است. این تجربه ای است که من هرگز فراموش نخواهم کرد.”

آره, من می خواهم بگویم گرفتار شدن در بهمن قطعا تجربه شما هرگز فراموش نکنید.
منظور من این نبود همسایه بچه ها جشن تولد-شما تقریبا درگذشت. سلام داداش به یاد داشته باشید که زمان شما در بهمن? “گه مقدس مرد من تقریبا فراموش کرده!” من منظور شما احتمالا گفتن این داستان هر بار که شما به یک نوار زیبا کننده معروف آن بیشتر و بیشتر در هر زمان تا زمانی که آن را به پایان می رسد با شما کوبیدن یک یتی در یک غار برفی در حال انتظار برای یک تیم می رسند.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری.

با تشکر از کریس W که موافق جهان است فقط در مورد به اندازه کافی از بشریت است.

ادامه مطلب: کیسه هوا و بهمن سرد, ورزش شدید, مرد, من فقط فکر روز دیگر من نباید به هر نقطه بدون, شخصی, کیسه هوا, هیچ با تشکر از شما, اسکی بازی, برف, کوه عصبانی بودند که روز ورزش های زمستانی آره من خوب است که در, وای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>