Sid Mashburn کفش

من دیده نمی شود یک موضوع بر روی آنها را در اینجا, بنابراین من فکر کردم من می خواهم یک. من در حال حاضر سه جفت Sid Mashburn کفش. من برای اولین بار یک شکلات جیر چلسی بوت ساخته شده در اسپانیا. من دو نفر دیگر یک کلاه سیاه پا Balmoral و یک درپوش پا نیمه Brogue در تابستان قهوه ای کف هر دو ساخته شده در انگلستان است.

Sid Mashburn است کفش های ساخته شده در انگلستان و اسپانیا و ایتالیا. من می توانم تایید می کنند که زبان انگلیسی و اسپانیایی کفش مناسب مشابه و بین اندازه (10.5) آنها متناسب با همان برای من. ایتالیایی کفش راحتی من معتقدم که من باید به اندازه کمی پایین. پس از انجام کمی تحقیق و صحبت کردن به یک س من می دانم که آنها با استفاده از آلفرد سارجنت به زبان انگلیسی خود کفاش اما من مطمئن هستم که آنها با استفاده از برای کشورهای دیگر است.

من دیده ام بسیاری از کفش های خود را در محدوده بین $450 – 700 و برخی از کفش های خود را افزایش در هزینه به نگه دارید تا با تورم است. برای مثال من شکلات جیر Chelseas من پرداخت 450 دلار در سال 2016 و 2020 از آنها ذکر شده است در $495. اگر شما خوش شانس شما می توانید حرکت شبیه چمچه زنی تخفیف مانند غالب 20% تخفیف فروش و یا در eBay. من فکر می کنم حتی در قیمت کامل آنها به خوبی طراحی کفش برای پول و بیشتر از اواسط بالاتر end کفش.

به هر حال در اینجا برخی از عکس های از کفش من توسط سید Mashburn.

کلاه سیاه پا Balmorals – چرم تنها – من خوش شانس برای دریافت این 200 دلار در eBay تنها یک بار پوشیده.

شکلات جیر Chelsea Boots – Danite تنها

کفش نیمه پوتین – چرم تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im