کفش تکنیک ها و سنت–“…این کارهای احمقانه…”

یک موضوع است که مطرح است که در موضوع اخیر من ذکر شده بود راه چرمی دوخت به پایان رسید. برخی از سازندگان با استفاده از یک “سخن بی معنی وبیهوده چرخ” برخی از استفاده از “کوک خراش” و برخی هیچ کاری انجام نمی به ولت.

در این موضوع آن را به طور کلی مورد توافق که با دوخت چرمی به نظر می رسد بهترین زمانی که بخیه نگاه مانند یک رشته مروارید یا ریز دانه های نیمه مستغرق در welt.

در این پست من می خواهم برای کشف این موضوع در عمق کمی بیشتر و…هشدار عادلانه احتمالا و امیدوارم طبعا…با برخی از تعصب. تعصب خود من است…بر اساس تجربیات من در ساخت کفش و…را با آن انجام دهید آنچه شما خواهد شد.

کوک خراش های سنتی دست ابزار است که به شدت فشرده بین ولت/بدمتشني بخیه برای جدا کردن سفت و بخیه ایستاده افتخار ولت. سیخ زنی انجام می شود یک کوک در یک زمان و نیاز به تمرکز منحرف مقدار از زمان و کمی از عضله است. در آن نهفته ضعف آن.

در اینجا یک عکس از دو کوک حقیقتند–بالا یکی عتیقه تجاری ساخته شده ابزار پایین من ساخته شده از پیچ و مهره.

یک سخن بی معنی وبیهوده چرخ یک ابزار دستی است که اختراع شد برای سرعت بخشیدن به روند “سیخ زنی تا” welt. آن است که بسیار بیشتر اختراع اخیر از کوک خراش. و در حالی که ما می توانیم می دانم که هرگز به ذهن مخترع با یقین مطلق به نظر می رسد بعید است که اختراع شد و به دلیل آن می تواند انجام یک کار بهتر. کوک خراش در حال حاضر انجام این کار ستودنی. سخن بی معنی وبیهوده چرخ اختراع شد چرا که این امر می تواند سریع تر و کمتر خسته کننده است. و در آن روح ابزار دست بود که سخن بی معنی وبیهوده چرخ به سرعت تبدیل به یک نیمکت ماشین که در نهایت (و ناچار بود) موتوری.

در اینجا معاصر دست فاج چرخ ساخته شده توسط جورج بارنزلی & Sons قبل از آنها از کسب و کار رفت.

در واقع آن را می توان نشان داده شده است (و من) که نتایج به دست آمده با استفاده از سخن بی معنی وبیهوده چرخ به میزان قابل توجهی متفاوت می تواند به دست آمده با استفاده از کوک خراش…و به نظر من کمتر مانند رشته ای از مروارید نسبت به توافق ایده آل از شرکت کنندگان مذکور موضوع. نه به ذکر سنتی کفاشان قدیم & lore.

[در پرانتز اما نه خطاب در این موضوع…نیز وجود دارد که نسبتا مبهم ابزار دست ساخته شده از یک جفت مشترک ابزار انبردست می کند که همان کار به عنوان یک سخن بی معنی وبیهوده چرخ اما یک کوک در یک زمان. و IIRC وجود دارد حتی یک پیوست برای ماشین کوک کار است که فشار یک دندانه به ولت درست در کنار کوک.]

وقتی چرمی دوخته است با دست و یا ماشین نتایج اولیه در حال همانطور که در تصویر.تقریبا به نظر می رسد مانند یک رشته مروارید به عنوان است. اما از بالا دوخت ممکن است کمی طناب مانند و برخی از بخیه ممکن است آواره از خط دوخت.

و یکی از خود من قبل از به سیخ زنی از بالا. (در اوایل کار و یکی از “سه چیز” به این روز است. *ببینید)

اگر چه ایده آل این است که هر کوک در حال ظهور از ولت در رابطه با همسایه خود…بدون پیچش یا ropelike اثر… گاهی اوقات با بهترین ابزار, بهترین از چشم و بهترین نیات کوک خواهد شد آواره یا لغزش وری در سوراخ. برخی از این است که با قطر درفش و عرض سوراخ ساخته شده در welt. کفاشان اختراع کوک خراش به راست و تراز این آواره بخیه و همچنین به سفت شدن بخیه.

“و همچنین به سفت شدن بخیه” – که مهم–“سیخ زنی از بالا” است و اساسا یک روش برای سفت کردن بخیه و آنها را ایستاده افتخار ولت–به آنها را نگاه مانند یک رشته مروارید. هنگامی که خراش های فشرده به چرم و بین بخیه آن را می سازد باریک عمودی افسردگی جابجایی موضوع وری و به سمت بالا اما نه جابجایی زیاد اگر هر یک ، کوک حقیقتند اساسا یک تیغه کسل و بسته به اینکه چگونه شما با استفاده از آنها می توان مجبور عمیق و یا کم عمق به سطح ولت. هیچ محدودیتی در اصل (خوب یا بد). علاوه بر این سیخ زنی را آغاز کرده است در سرهم بندی کردن…بنابراین جداسازی گسترش عرض ولت.

یک زن و شوهر از نمونه ( بسیاری از این عکس ها نیاز به کلیک بر روی و دمیده تا به اندازه اصلی به دیدن آنچه که اشاره شده به درستی):

من چهار سخن بی معنی وبیهوده چرخ و سه کوک حقیقتند. دو کوک حقیقتند من خودم ساخته شده…در بلند و ارجمند سنت کفاشان خود ابزار.

از سخن بی معنی وبیهوده چرخ دو عتیقه–یک مجموعه برای 18spi و مجموعه ای دیگر برای 12 spi. و دو در حال مدرن–جورج بارنزلی و پسران-هر دو مجموعه در 12spi.
هیچ یک از چهار سخن بی معنی وبیهوده چرخ دندان دارند که بیش از 1mm در عمق و عتیقه هستند و نزدیک به .5 میلی متر در عمق. بنابراین حتی با بهترین نیات وجود دارد محدود به چه تاثیر عمیقی می توان در سطح ولت…با این ابزار. از اهمیت بیشتری برخوردار است این واقعیت است که هنگامی که با استفاده بهینه فشار چرم خود را آواره و فشرده به طوری که یک “v” شکل افسردگی ایجاد شده بین هر کوک. آن را سخت به تصور توضیح که چگونه این عمل می تواند به سفت شدن بخیه پس از فشرده سازی چرم زیر بخیه تمایل به آنها را شل تر.

و چون چرخ تیز پشته در اطراف دور آنها نمی تواند تمدید شود به لبه چرخ . اگر آنها و چرخ فشرده از نزدیک در برابر سرهم بندی کردن آن پشته را scuff یا برش سرهم بندی کردن خود را. نتیجه این است که چرخ معمولا یک برش مورب به فلز و بر خلاف سیخ زنی در استفاده از fudging خود را شروع می شود با اندکی فاصله از سرهم بندی کردن. تاپیک زیبایی قطع.

علاوه بر این بخیه خود را مجبور خواهد شد به یک هرمی شکل است. و اگر این موضوع است که وجدان مومی برگزار خواهد کرد که در شکل به طور نامحدود. با بیشتر فشار بخیه مجبور خواهد شد گسترده تر و پایین تر (کمتر افتخار ولت). نه دقیقا یک رشته مروارید, مهم نیست که چگونه شما آن را تعریف.

و برخی از نمونه:

توجه کنید که چگونه ولت است و یک سری از اوج پشته…به عنوان شما انتظار می رود با یک ابزار به شکل سخن بی معنی وبیهوده چرخ شکل گرفته است…و بخیه تقریبا بی اهمیت است. اثر کلی بسیار “ماشین-سن.”

یک fudged ولت که در آن fudging نمی کند و حتی نمی سعی کنید / تظاهر به جدا کردن بخیه:

یک fudged ولت که در آن چرخ بود نه اجرای نزدیک به سرهم بندی کردن و آشکار قطع:

در حال حاضر برخی از مردم می خواهم که سخت مکانیکی تکنو-پانک نگاه از سخن بی معنی وبیهوده چرخ. در واقع برخی بسیار خوب کفاشان مانند آن نگاه کنید. اما اشتباه نکنید تفاوت وجود دارد…نه تنها در زیبایی شناسی از نتیجه نهایی اما در فلسفه است که اطلاع از آن.

این سوال باقی می ماند اما…به تصمیم توسط هر فرد با توجه به احساسات خود و…که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک رشته مروارید?

*سه چیز است:

“پس از اتمام یک جفت کفش یک ساز باید همیشه به دنبال سه چیز به پس از بهبود در جفت بعدی…کمتر از سه چیز مبادا او سقوط طعمه به خوشنودی بیش از سه در خطر از غرور کاذب.”~ DWFII

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>