کفش بیرون


شما می توانید به طور خلاصه جزئیات مراحل شما زمان برای انجام این کار ؟

کار شگفت انگیز! من می خواهم که علاقه به یادگیری این مراحل را به عنوان به خوبی.

کار زیبا. اگر شما خود را آشکار روش این باید stickied به عنوان قطعی antiquing موضوع.

من قبول پی پال……

شما باید شروع به یک عتیقه-ing’ خدمات.

من انجام داده ام این سال ها…..هرگز فقط به ذکر آن در اینجا فکر نمی کنم. آن را به من طول می کشد حدود 2 تا 4 ساعت در هر جفت ارز و من هزینه $100-$200 بسته در زمان. من شروع به انجام این نوع از کار حدود 15 سال پیش زمانی که کلیسا در افتتاح یک فروشگاه در بالتیمور و آنها را به فروش نیست cordovan و تنها چند قهوه ای تیره مدل. مشتریان به ارمغان بیاورد جدید کفش های تا به فروشگاه ما (ما تا به حال به طور منظم مغازه خیابان و تعمیر کفش در بالتیمور مستقر در خارج از زیرزمین در منطقه مرکز شهر) به رنگ تیره تر به عنوان بسیاری از مدل های آنها فروخته بودند قهوهای مایل به زرد و یا سیاه و سفید. آن بود که همیشه فقط به سمت پول نقد برای من و چیزی برای انجام در روزهای شنبه هنگامی که ما تا به حال کم و یا هیچ کسب و کار. یک زمان من واقعا botched بچه ها کفش و من مطمئن هستم که من می خواهم که به او خرید یک جفت جدید اما او به پایان رسید تا میل آنها را آورده و من بیشتر برای ‘پیچ’. من فکر کردم خیلی باحال بود و شروع به بازی در اطراف با چیزهای مختلف….نوع تدریس خودم. البته در حال حاضر آن را به نام “زنگار’ یا ‘antiquing’ یا ‘verigated’….سپس آن فقط یک اشتباه بود.

واقعا انجام “antiquing” کار ساده تر از ساده پس از اتمام….لازم نیست که به عجله بسر می رسانید ، و در حال حاضر که من استخدام یک فروشنده هستم و نه سفر بسیار در همه, من در اطراف مغازه در اینجا بیشتر و انجام این کارها بیشتر قابل مشاهده’ راه است. واقعا هرگز متوقف شد هر چند.

شاید من را هم قرار دادن چیزی با تصاویر در فرایند….من نمی دانم اگر من در زمان زمان طولانی برای یادگیری خودم.

وای شما می توانید تماس با کسانی که “Riderlutis”…

اما پس از آن من می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای رسیدن به پایان به کرک! آیا من می توانم هزینه بیشتر برای که ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>