Shibumi Firenze کلاسیک لوازم جانبی & دادی خیاطی – رسمی وابسته به موضوع

سلام به همه بندیکت سیب زمینی سرخ کرده در اینجا بنیانگذار Shibumi و SF عضو برای چندین سال. من در میانهی شب فعال بوده است در حالی که اینجا, اما من با افتخار اعلام کند که ما یک Styleforum سهامداران فروشنده در حال حاضر!

برخی از مردم در اینجا ممکن است می دانم که ما در حال حاضر, اما من می خواهم به معرفی ما به دیگران:

Shibumi (渋味) به معنی ظریف, زیبایی و ظرافت انجام نگرفته ژاپنی است که دقیقا درک ما از کلاسیک مردانه: کلاسیک بدون اینکه از مد افتاده و ساده بدون اینکه خسته کننده است. متولد در سال 2012 با هدف کیفیت بالا را دستباف روابط ما در حال حاضر محبوب در میان طرفداران سبک در سراسر جهان است. شناخته شده برای ما منحصر به فرد چاپ ابریشم طرح و انتخاب سرپرستی از پارچه های غیر معمول و بافت ما همچنین ارائه دادی کت و شلوار و پیراهن جیب مربع, پرانتز, روسری و دیگر کلاسیک مردانه لوازم جانبی. ما همیشه خوشحال به استقبال مشتریان ما در فلورانس نمایشگاه است.

همه ما چاپ ابریشم صفحه نمایش چاپ در مککلسفیلد به عنوان به خوبی به عنوان ما باستان madder ابریشم. گل میخک repp و دیگر wovens از Como اما ما فراموش بافت نیز چند پارچه در مککلسفیلد. نهایی روابط سپس handsewn در Puglia, ایتالیا. بسیاری از روابط ما هستند 3 برابر دست نورد با یک رسانه نرم interlining اما ما نیز به طور کامل unlined 7 برابر شد. علاوه بر عادی ما مجموعه ما ارائه می دهیم کاملا خوب انتخاب قرار دادی روابط ساخته شده تا به خواسته های خود را (تحویل حدود 3-4 هفته).

علاوه بر این ما طیف وسیعی از لوازم جانبی مردان ما با ارائه کامل قرار دادی خیاطی از جمله لباس و کت و شلوار لرزند و تی شرت; همه چیز با عشق ساخته شده توسط دست با روش های سنتی و برش به یک الگوی منحصر به فرد برای هر مشتری. خانه برش از ما مناسب ویژگی های کلاسیک ناپلی spalla camicia (=پیراهن شانه) و نه بالا بلاغی و کوتاه یقه barchetta شکل جیب سینه تمدید جبهه دارت و حاشیه مقعر lapels. به عنوان شما می خواهم انتظار از Shibumi این همه در می آید اما کلاسیک و معاصر و متعادل شبح. تزئینی زیبا bartack بخیه را برای یک پایان زیبا. بیش از چندین اتصالات مراحل در فلورانس یا در تنه را نشان می دهد ما مطمئن شوید که شما کاملا اتصالات و دست ساز قرار دادی پوشاک. ما استاد خیاط بیش از 50 سال تجربه و مراقبت از سفارشات خود را در خانواده کوچک-اجرای کارگاه آموزشی در قلب ناپل. از نظر پارچه و ما در حال همکاری با برخی از مشهور ترین میلز و بازرگانان در سراسر جهان از جمله فاکس برادران اسکریل, W. بیل اسمیت Woollens هلند & شری Caccioppoli و بیشتر.

حمل و نقل رایگان در اروپا در تمام سفارشات بالای 200€ (در غیر این صورت 10€) در خارج از اروپا 350€ (در غیر این صورت 15€). زمان تحویل 2-3 روز کسب و کار در سراسر جهان. ایتالیایی مالیاتی (22%) خواهد بود به طور خودکار کسر در تمام سفارشات خارج از اتحادیه اروپا.

اگر شما هر گونه سوال من خوشحال برای پاسخ به آنها را در اینجا و یا از طریق ایمیل: [email protected]

لطفا احساس رایگان برای استفاده از این کد برای 10% تخفیف بر روی همه چیز: SF10

فروشگاه: shibumi-firenze.com
Instagram: instagram.com/shibumifirenze/
FB: facebook.com/shibumi.firenze

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>