پوسته Cordovan لکه آب بر روی 1 تفرج

من به آرامی با استفاده از جفت Comipel کنیاک پوسته PTBs از چند SF عضو دیگر روز است. اولین روز من آنها را به تن کردم گرفتار در باران. تا به حال به مرحله در چند گودال کوچک آب ، من سعی کردم به پاک کردن آنها خاموش اما برخی باید رفت در welt و من به پایان رسید تا با آب و لکه ها. من متصل به یک عکس از بدترین یک اما وجود دارد یک زن و شوهر از خطوط شبیه به این در هر یک از کفش. من به عنوان خوانده شده آنلاین به rewet کل پس از من است. من سعی کردم اجازه دادن به آنها را یک شبه خشک و استفاده از VSC و Renovateur صبح امروز توسط یک تن از مسواک زدن. آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را به حتی آن را دوباره ؟ من باید آنها را تنظیم کردن در آفتاب در تمام طول روز و یا فقط براش جهنم از آنها ؟ Renomat? سعی کنید و آنها را مرطوب دوباره ؟ من ایمیل فرستاده Comipel اما بدست یک پاسخ.

این است که من 1 جفت پوسته بنابراین من نمی دانم چگونه آنها را رنگ یا جلا. خواهد استفاده از قهوه ای تیره یا کبود کرم را به تمام کفش کمک کند و حتی آن را ؟ من نه مخالف به تیره شدن آنها را کمی.

خشن, اولین روز با پوسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>