سالمندان بپرسید: چه کنترل مقالات راه می رسد هنگامی که شما انجام یک جستجوی آنلاین?

تصویر این: شما را به کامپیوتر و یا قرص خود و جستجو برای یک اسپاگتی, کدو, دستور غذا را به لرزش در صفحه اصلی منوی معمول است. در عرض چند ثانیه شما می توانید نتایج جستجو برای “چگونه به طبخ اسپاگتی, کدو,” “85 بهترین, سالم, اسپاگتی, کدو, دستور” و “آسان بوداده, اسپاگتی, کدو, دستور العمل” در آن منظور. شما تصمیم می گیرید به کلیک بر روی گزینه سوم و در ادامه به دنبال دستور غذا. آسان peasy, راست?

اما شما تا کنون فکر آنچه در آن خاص نتایج نشان می دهد که منظور ؟ برای کسانی که رشد نمی کند تا در اینترنت, عصر آجیل و پیچ و چگونه کار موتورهای جستجو ممکن است یک بیت از یک رمز و راز است. در اینجا چه می گذرد, پشت صحنه شما را به کسانی که آنلاین نتایج جستجو.

چه اتفاقی می افتد در طول یک جستجوی آنلاین?

هنگامی که شما تایپ یک کلمه یا عبارت را در نوار جستجو و آمار “وارد” یک الگوریتم پیچیده فرآیندهای درخواست خود را در کمتر از یک ثانیه است. این وب سایت به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها صفحات پس از برگشت مرتبط ترین نتایج یک کار عالی. در ابتدایی ترین سطح موتور جستجو با استفاده از یک ‘عنکبوت’ (همچنین شناخته شده به عنوان یک ربات) به “خزیدن” وب تقریبا بلافاصله برای پیدا کردن دقیق کلمه یا عبارت است که شما تایپ.

جستجو تعاریف بدانید:

  • خزنده – فرآیند اسکن وب سایت ها اطلاعات برای پیدا کردن مرتبط ترین صفحات.
  • Spider – یک برنامه نرم افزاری است که اسکن و یا می خزد وب جهان گسترده برای پیدا کردن سازماندهی و فهرست وب سایت.

چگونه یک عنکبوت انجام کار خود را? عنکبوت طول می کشد جستجوی عبارت می گویند “اسپاگتی, کدو, دستور العمل” است که عبارت جستجو از مثال بالا و به نظر می رسد که عبارت از محبوب ترین صفحات وب. اما عنکبوت نرم افزار برنامه نیست فقط ردیابی کردن تعداد تکرار با استفاده از کلمه. آن را نیز به دنبال مرتبط با کلمات و عبارات اغلب به نام کلمات کلیدی. به علاوه عنکبوت است که به طور همزمان در فهرست نویسی این لینک کلیک کنید و از هر صفحه وب داده شده.

آنچه تاثیر می گذارد منظور از نتایج جستجو نمایش داده می شود?

پاسخ به آنچه واقعا می شود یک وب سایت به آرزو نقاط بالا نتیجه جستجو پیچیده است. وجود دارد یک علم تمام پشت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) منجر به بسیاری از مردم را به تعجب می کنم اگر در نتایج جستجو نشان داده شده در سفارش از محبوب ترین مقالات تعداد کلیک ترتیب حروف الفبا و یا برخی از راه های دیگر.

چگونه جستجو در گوگل کار می کند ؟

گوگل نگه می دارد و جست و جوی دقیق معادله یک راز به طوری که هیچ فرد یا گروهی می تواند دستکاری الگوریتم به دریافت رتبه بالاتر است. خط پایین وجود دارد بی شمار از عوامل مؤثر در نتایج جستجوی گوگل. در اینجا برخی از عناصر شناخته شده است که گوگل با استفاده از محاسبه نمره و رتبه یک سایت:

  • کلمات کلیدی به ویژه در عناوین و سرفصلهای
  • لینک کلیک کنید و از صفحه
  • چگونه یک سایت وجود داشته است
  • نام دامنه یعنی بخشی از آدرس وب است که متصل به یک گروه از وب سایت ها مانند Allconnect.com

نیز وجود دارد چند کمتر شناخته شده عناصر است که می تواند تاثیر گذاری در نتایج می بینید مانند:

گوگل جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات در مورد کاربران خود و با استفاده از این اطلاعات به “فرد” آینده خود را نمایش داده شد. یک راه آسان برای جلوگیری از این ؟ باز کردن یک “ناشناس” پنجره به انجام مرور وب خود را, روشن, را, تاریخچه وب و جلوگیری از کوکی ها زمانی که ممکن است.

شرکت ها و افراد همچنین مطمئن شوید که وب سایت خود را باقی می ماند در محل موردتوجه وتماشای عموم با ساخت مطمئن شوید که اطلاعات معتبر و به موقع. این به طور معمول کار می کند در مصرف کننده به نفع نگه داشتن جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات در بالای هر پرس و جو جستجو.

چه کنترل نتایج من ببینید که زمانی که من با جستجو در اینترنت ؟

شانس هستند شما احتمالا با استفاده از گوگل به عنوان اولیه خود را جستجو روش. با توجه به 99 شرکت “گوگل 95.65 درصد سهم از ترافیک جستجوی تلفن همراه در سراسر جهان” و “به اشتراک گذاری دسکتاپ/لپ تاپ های جستجو ترافیک است که کمی پایین تر در 87.35%.” در اکثریت قریب به اتفاق جستجوهای وب هستند که فیلتر شده از طریق الگوریتم گوگل. اگر شما یکی از میلیون یا بیشتر از گوگل و سپس در اصل گوگل از نتایج جستجو و نظم که در آن آنها نمایش داده می شود.

در حال جستجو در گوگل نتایج عادلانه است ؟

گوگل سهم بازار موتور جستجو اکوسیستم به طور طبیعی منجر به سوال بعدی — اینها نتایج جستجو عادلانه و بی طرفانه? خوب پس دقیق مجموعه ای از الگوریتم های که گوگل با استفاده از یک نزدیک نگهبانی صنعت راز پاسخ به این سوال بستگی به این دارد که شما بخواهید.

با توجه به یک پست وبلاگ گوگل, گوگل ادعا میکند یک سطح از انصاف چرا که آنها “استفاده نکنید بشر گزینش به جمع آوری و یا ترتیب نتایج بر روی یک صفحه. بلکه ما باید سیستم های خودکار است که قادر به سرعت پیدا کردن مطالب در صفحه اول ما.” با این حال گوگل نیز به راحتی اذعان می کند “همانطور که با هر سیستم خودکار ما الگوریتم های جستجوی ایدهآل نیست.”

چه چیز دیگری می تواند نتایج جستجو را می بینید ؟

سعی کنید با استفاده از دیگر موتورهای جستجو مانند شجاع یا DuckDuckGo و یا حتی با استفاده از یک مرورگر متفاوت است. جستجو دقیق همان عبارت در گوگل با استفاده از گوگل کروم در مقابل اینترنت اکسپلورر یا سافاری. آنها با استفاده از متفاوت اما مشابه الگوریتم بنابراین شما ممکن است نتایج کمی متفاوت و یا نتایج مشابه اما در جهت های مختلف بر روی صفحه است.

نحوه جستجوی موثر تر

می خواهید برای دریافت نتایج جستجوی دقیق تر اولین بار ؟ سعی کنید با استفاده از این دستورالعمل ها برای به دست آوردن اطلاعات است که مربوط به آنچه شما دنبال آن هستید.

  • خاص در جستجوی خود را.
  • عبارات اغلب خالص شما بیشتر نتایج خاص از فقط یک کلمه است. شما حتی می توانید یک سوال بپرسید مانند “چگونه می توانم من به جای فیلتر آب در یخچال است ؟” برای پیدا کردن مقالات و فیلم.
  • می خواهید بیشتر نکات و ترفندها در مورد نحوه استفاده از گوگل ؟ اتمام این هک چگونه به بهبود خود را در گوگل جستجو.

چگونه برای جلوگیری از تبلیغات گوگل

شرکت پرداخت گوگل به صفحات وب ذکر شده در بالا, بنابراین آگاه باشید که برای اولین بار چندین نتایج ممکن است نتایج جستجو پرداخت, همچنین شناخته شده به عنوان تبلیغات. در حالی که شما لزوما دیدن تبلیغات با هر جستجو اگر شما در جستجوی یک عبارت مانند “کفش” یا “چه راحت ترین کفش ورزشی” شما بدون شک دیدن تبلیغات در نظر گرفتن یکی از بالا به چهار نتیجه جستجو نقاط.

اما از آن آسان است برای جلوگیری از تبلیغات زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو باید تعیین این نقاط به عنوان تبلیغات. بنابراین اگر شما به دنبال یک مطلب بی طرفانه مشاهده, مطمئن شوید که به پایین حرکت گذشته نتايج برچسب “Ad.”

می خواهم به دانستن بیشتر در پاسخ به مشترک خود را, اینترنت, سوال ؟ نشانه گذاری منابع ما مرکز و یا رسیدن و بپرسید کارشناسان ما در Facebook و Twitter. شاید سوال شما خواهد بود به ویژه در پست های آینده!

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>