Sartoriale = رسمی سهامداران فروشنده موضوع

من خوشحال به اعلام Sartoriale به عنوان یک مقام رسمی فروشنده Styleforum. من برای اولین بار ملاقات گابور در مدت کوتاهی پس از این فروم آغاز شده در حالی که من در کمبریج و او معرفی Vass به بازار آمریکا و به Styleforum. برمیگردد من آشنایی شخصی با گابور بیش از یک دهه پیش در حال حاضر من به یاد داشته باشید کشف Sartoriale در حالی که من هنوز در مدرسه گراد به عنوان یکی از اولین Ebay فروشندگان توجه داشته باشید فروش بالا پایان menswear.

بنابراین آن را با لذت بزرگ و مقدار کمی از دلتنگی که در حال حاضر Sartoriale رسمی وابسته به موضوع پس از بسیاری از سال است.

خوش آمدید گابور.

به سلامتی

Fok.

Sartoriale

Sartoriale شده توسط نیک سالیوان در Esquire بزرگ سیاه کتاب به عنوان “اولین توقف حاضر برای محصولات طراحی لباس”.

نام تجاری ‘SARTORIALE” در ایتالیایی به معنی خیاط یا خیاطی خانه. کلمه Sartoriale تداعی سنت مهارت و ظرافت: این عناصر جوهر از همه
ما دستباف قرار دادی مردانه آیتم های که شما می توانید خرید آنلاین در Sartoriale.com.

Sartoriale راه اندازی فروشگاه آنلاین در سال 2000 و مستقر در نیویورک است. ما صاحب گابور هالموس منابع قرار دادی موارد از ثروتمند consignors معتبر تجار و بازرگانان و با مشخصات بالا وکلا. مدت کوتاهی پس از آن ما شروع به منابع با کیفیت بالا تریل از خانه های مد مانند Kiton, Rubinacci, چزاره Attolini, Brioni, Isaia, Sartoria Partenopea و کاروسو.

Sartoriale به سرعت به دست آورده شهرت برای حق بیمه پوشاک و چراغ این زمینه در آنلاین منحصر به فرد مردان خیاطی.

16 سال بعد ما هنوز هم دنبال ما اصول تنها با اضافه کردن استثنایی می یابد و به محدوده ما. این که انجام شده است شخصا توسط گابور که غالبا در سفر به اروپا برای دیدار با صنعتگر دوستان مثل لوکا و مرینو Rubinacci و Gennaro آنونزیاتا از Sartoria Chiaia به بحث و بررسی خود قرار دادی که قطعه ارائه شده به طور انحصاری توسط Sartoriale.

گابور نیز معرفی premium, مجارستانی, کفش, ساز, Laszlo Vass به بازار ایالات متحده در معتبر آمریکایی خرده فروشان Bergdorf گودمن در نیویورک و در لوئیس بوستون. امروز طیف گسترده ای از Vass در دسترس هستند در فروشگاه آنلاین ما در کنار مجموعه ای فوق العاده از بهترین کفش دست ساز در جهان است.

ما مفتخر به ارائه بالاترین کیفیت قرار دادی لباس از Anderson & Sheppard از لندن Savile Row و Rubinacci لندن, خانه, در علاوه بر این به لوکس labels از ایتالیا و فرانسه و سراسر اروپا (Dior, Balenciaga Balmain گوچی و تام فورد) در هر دو قدیمی و مدرن ترین مارک های قرن 21 است.

این دقت انتخاب مجموعه شامل یک-از-نوع موارد نادر است که به طور منظم جذب و جمع آوری به عنوان بسیاری از این موارد را هرگز دوباره دیده است.

Sartoriale ماموریت به ارائه فهیم فرد با سبک منحصر به فرد لباس در دسترس نیست هر جای دیگر. این است که با ترکیب معروف ما خدمات به مشتریان بی نظیر و گسترده و دقیق اطلاعات مربوط به محصول برای ارائه به مشتریان ما با نهایی مردانه, خرید آنلاین را تجربه کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im