Sartoria اسپوزیتو – جدید قرار دادی ناپلی خیاطی خانه ناپل – مقدمه

مرهم

نام من است آدریانا اسپوزیتو و من نسل دوم ناپلی قرار دادی مردانه خیاط مستقر در کاسالنوو دی ناپولی. من اینجا هستم تا برای پیوستن به فروم و بنابراین تصمیم گرفت به طور خلاصه به معرفی خودم و کار من به همه اعضا.

“Sartoria اسپوزیتو – داستان”

من یک فارغ التحصیل از موسسه دولتی ایزابلا d’استه (ناپل). من در آغاز زندگی حرفه ای من در خیاطی به عنوان یک شاگرد تحت پدرم در ناپل و در ادامه به یادگیری تجارت در حالی که کار به صورت های مختلف مشهور قرار دادی خیاط مانند Mariano Rubinacci تا زمانی که من تصمیم به ایجاد خود من Sartoria در سال 2020 است. من نام آن: “Sartoria اسپوزیتو”.

من خیاطی جهات ناپلی سنت اما شامل برخی از اطلاعات اضافی که من احساس می کنم آن را بیشتر لبه معاصر است. در Sartoria اسپوزیتو ما وسواس به جزئیات. آن همه شروع می شود با آشنایی با مشتری بیش از یک اسپرسو, گوش دادن آنها و درک نیازهای خود را. من باور دارم که با استفاده از سنتی ساخت و ساعت فداکاری واقعی قرار دادی پوشاک از کیفیت منحصر به فرد به دنیا آمده است. هر پوشاک ما را در آن خود را تنها و آینه از پوشنده لباس خود را.

“خانه به سبک”

ما خانه به سبک متشکل از یک کوتاه قنتد, ژاکت, دامن, بالاتر برگردان تنگه گسترده تر و برگردان طبیعی شانه به واقعا تملق پوشنده لباس است. تمام لباس ها ما را به شدت دستباف از جمله کسانی که قطعات بی فایده تلقی بسیاری از قطعات داخلی قنتد, ژاکت به دارت از مرکز پشت به شانه دوخت با به اصطلاح dietropuntoهمان امر به دوخت از مرکز-از قرار دادی و شلوار. ما ترجیح می دهند که طرف دریچه های برش 1 سانتی متر بالاتر از جیب که بخیه در 4,5 سانتی متر فاصله از پایین. دست دوخت بسیار الاستیک پس از آن به شرح زیر اشکال و حرکات و فرد است که غیر ممکن است برای انجام این کار با یک ماشین دوخت.

“محل سکونت”

آتلیه واقع در زیبا شهر تاریخی Casalnuovo است که 15 دقیقه با قطار از ناپل. لطفا بازدید از وب سایت ما www.sartoriaesposito.com اگر شما علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد Sartoria اسپوزیتو. برای سوالات مربوط به کار ما لطفا به ما ایمیل در [email protected]

Cordiali saluti,
آدریانا

1/4

IMG_6835.JPG

IMG_6836.JPG

IMG_6837.JPG

IMG_6838.JPG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>