رمانتیک اروپا در دیدار نیویورک: رابرت گلر موضوع

با الهام از ارسال های اخیر برخی اختصاص داده شده, طراح, موضوعات, من فکر کردم من می خواهم یکی برای رابرت گلر پس از او مورد علاقه من, و من فکر می کنم کار خود را می تواند حفظ یک مکالمه است. لطفا به آن اضافه کنید. گلر بسیار باز به بحث در مورد کار خود را وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد. اگر شما پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم آن را در اینجا. و عکس از لباس ها به خصوص جزئیات عکس شما همیشه خوش آمدید.

رابرت گلر معرفی او اولین مجموعه لباس مردانه در نیویورک در یک/W 2007. آلمانی-طراح متولد شد و پس از آن در حال حاضر شناخته شده برای کار خود را با برنده جایزه خط عبا فرقه-NYC برچسب تاسیس شده توسط Alexandre Plokhov که گلر کمک به احیای. گلر و Plokhov آیا چهار فصل با هم برای پنهان سازی از بهار سال 2003 به پاییز سال 2004 قبل از گلر چپ به راه اندازی یک کوتاه زنانه خط به نام هارالد. سپس در سال 2006 گلر نزدیک شد با یک پیشنهاد برای ایجاد یک menswear خط به نام او. اولین مجموعه ای بود که یک موفقیت فوری یکی ثابت کرد که برای اولین بار از بسیاری از در طول سال. پس از آن طراح انجام داده است قابل توجه همکاری با پروژه های مشترک و لوی و گلر خط همچنان ادامه دارد و برای دریافت تمجید. در سال 2009 GQ و CFDA به گلر عنوان بهترین طراح لباس مردانه در امریکا و در سال 2011 گلر صدر نامزد الکساندر وانگ و فیلیپ لیم را به نفع خود CFDA را سنگ جایزه برای لباس های مردانه. در طول سال گلر لباس نشان داده اند که افزایش پیچیدگی—مقایسه S/S2012 با S/S2008 مجموعه به نام “بویس don’t Cry” مثلا—و برچسب های زیبایی را می توان به اختصار به عنوان رمانتیک اروپایی ظرافت مخلوط با لبه نیویورک سختی.

اضافی اطلاعات زیستی:
http://robertgeller-ny.com/rg_top_bk.html

رابرت گلر مصاحبه

رابرت گلر STOCKISTS
به جای در اینجا شامل همه باند تصاویر که به اندازه کافی آسان برای پیدا کردن من به لیست الهام بخش برای هر فصل است. اگر کسی می خواهم به ارسال تمام تصاویر منحصر به فرد, اما, لطفا در صورت تمایل به انجام این کار.

الهام

A/W 2007 – ژان-پل بلموندو در 1960s

S/S 2008 – 1970s اسکیت فرهنگ در ونیز کالیفرنیا و Z-پسر خاص; کار از هنرمند آلمانی جوزف بویس; James Dean و دیگر شورشیان

A/W 2008 – کار از اوایل قرن 19 پروس طبیعت (از این رو به خوبی شناخته شده پروس کت)

S/S 2009 – کولی و اروپا دشوار-مرد آرمان از مردانگی

F/W 2009 – Menswear در وین در نوبه خود از قرن 20th یک محل و دوره گلر تماس یکی از ظریف ترین و در لباس مردانه

S/S 2010 – آلمانی ها در اواخر دهه 1950 تعطیلات در دریای شمال. گلر می خواستم به “آسانسور خلق و خو.” هنرمند آلمانی مایکل Sowa یکی الهام به عنوان “قدرت رنگ را تحت تاثیر قرار احساسات است.”

F/W 2010 – گلر می خواستم به “ازدواج مجلل بالای شهر لوکس با یک خبرگزاری مستقل راک پرنیان” و نام آن را “ترکیبی زیبا از شهر مرد بازی با عناصر از استیلای.” او گفت: آن را “ادای احترام به زیبایی مخلوط کردن کمد لباس از عناصر است که همیشه نمی گنجد.”

S/S 2011 – آلمان سرکش فرهنگ جوانان در اواخر 60s (این “wide awake جوانان”) به ویژه در آلمان و جنبش دانشجویی از سال 1968. در مورد رنگ در مجموعه, او می خواست به “آنها را از هم جدا.” او دوست ندارد رنگ های اصلی اما در قرمز او را دوست دارد “bordeauxs و pinks و اختلاط آنها با هم است مرتب از.”

F/W 2011 – ایتالیایی فیلمساز Luchino Visconti “در آلمانی سه گانه”—The Damned (1969) مرگ در ونیز (1971) و لودویگ (1973)

S/S 2012 – گلر گفت: او الهام شد “یک مسیر جدید از سایه ها برای مردان است.” شما می توانید او را بشنود بحث در مورد ایده های خود را در اینجا— http://blindbarber.tumblr.com/post/9087165750/the-perfect-cut-with-robert-geller-and پیدا کردن برخی از جزئیات عکس از این مجموعه را (فراتر از معمول باند عکس) اینجا—http://مدل های.com/oftheminute/?p=34846

F/W 2012 – انگلیسی کلاسیک مردانه با جوان و پر انرژی را تحت تاثیر قرار از اوایل ’80s, post-punk scene.

گلر مینی COLLABS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>