سنگ-لی لی فراتر از جاذبه برای صعود به خاک دیوار

rock-bouncer-climbs-wall.jpg

این تصویری از یک سنگ-لی لی نوردی آنچه به نظر می رسد عمودی خاک دیوار. شاید زاویه دوربین اما این به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد مانند بدون خودرو باید قادر به رفتن تا بدون شکستن حداقل چند قوانین فیزیک است.

دوستان و راک روروک مخصوص بچه ها با هم بیش از یک آخر هفته را به بازی در اطراف ‘ در bouncers (مانند کامیون هیولا اما راه کولر) و کار کردن هر گونه مشکلی که کالسکه ممکن است داشته باشد. سنگ درشت یک شکل از مسابقه اما بالا آمدن از تپه ها که در کنار غیر ممکن است برای صعود به اما این بچه ها آن را انجام دهد. آنها رقابت در مسابقات مختلف بیش از جنوبی ما برای پول غنائم و حقوق bragging.

سنگ-لی لی یکی از آن چیزهایی که من حتی نمی دانند وجود داشته و در حال حاضر من نمی توانم بدون زندگی می کنند. توصیف آن به عنوان “مانند کامیون هیولا اما راه کولر” بود به اندازه کافی فریبنده اما دیدن آن درایو یک دیوار عمودی فقط من 8 ساله خود توالت خود را. آه من بود که امروز خود. من peed mysef.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری.

(از طریق ViralHog)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>