قوی و شیک چکمه های کشور

شده است خواندن SF برای سال در حال حاضر من یک سوال تا در زمان شیرجه رفتن و ثبت شده است.

تا چند سال پیش من زندگی می کردند و مشغول به کار در عمده بین المللی شهر و من یک مقدار زیادی از Crockett & Jones کفش (اندازه 8 بیشتر از آن طول می کشد به نظر می رسد برای من مناسب هست). در حال حاضر من در انگلستان زندگی می کنند حومه شهر به دور از هر گونه عمده شهرستان و وجود دارد مقدار زیادی از شن و گل و شاخه و سنگ. تنها راه رفتن به ماشین در صبح می تواند یک ماجراجویی در هنگام پوشیدن کفش های گران قیمت و یا چکمه. داشتن خراشیده یکی از جفت C&J تتبوری در روزهای اولیه پس از ورود به کشور, من در حال حاضر می پوشند خوب من کفش کمتر و با احتیاط.

من نمی خواهم به پوشیدن مربیان با یک جفت مناسب و معقول شلوار و کت (من می دانم که برخی از مردم می توانید آن را بکشید; من نمی توانم و نمی خواهم نگاه) بنابراین اگر مردم می تواند توصیه ارزان تر با نام تجاری کفش/چکمه های که خواهد نگاه شیک اما قوی تر از C&J Lobb ، و یا حداقل آن را خوب نگاه کنید و نه هزینه زمین برای تعویض یا تعمیر اگر من به طور تصادفی scuff آنها و یا قرار دادن یک دینگ در آنها است.

با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>