RM ویلیامز چکمه – همه چیز به شما می خواستم به دانستن

RM ویلیامز استرالیا آیکون که تداعی تصاویر از وسیع استرالیا جای دور افتاده از بانجو پترسون و مردی از رودخانه برفی. آنها شده اند ساخت چکمه پس از سال 1930 زمانی که رجینالد موری ویلیامز آموخته هنر چرم سراجی و بوت ساخت در جنوب استرالیا جای دور افتاده از یک شخص شناخته شده به عنوان دلار میک.

از زمان به زمان به سوالات بوجود می آیند در این فروم در مورد RM ویلیامز ، آنها باید یک وب سایت خوب (http://www.rmwilliams.com.au/) اما از آن است که به طرز عجیبی فاقد جزئیات و بیش از حد از آن است که تبلیغات اعتیاد به مواد مخدره. بنابراین من فکر کردم من می خواهم نوشتن یک پست کمک خواهد کرد که کسانی که از شما در سطح بین المللی برای انتخاب بهترین بوت برای سلیقه و نیازهای خود.

ساخت و ساز

چیزی که باعث می شود چلسی با RM ویلیامز یک پرنده نادر و بسیار جمع آوری شده است که آنها یک wholecut چلسی بوت. این چیزی است که RMW معروف هستند و آنچه باعث می شود آنها را ایستادگی کردن از جمعیت. به موارد زیر توجه خانواده سلطنتی تودور در بوت شدن از JL زمان کاتالوگ برداشت من در نیویورک:

عالی بوت اما متوجه درز در پهلو: این است که یک wholecut.

ایضا برای چلسی بوت از به عنوان مثال (از Skyvalet سایت http://www.skyvalet1.com). درز در پهلو بهتر است پنهان اما آن است که قطعا وجود دارد:

یکی از مهمترین authorative کتاب هر نوشته شده در کفش های مردانه است “Alles über Herrenschuhe” توسط Helge Sternke:

http://www.amazon.de/gp/product/3894…305401-6924534

در این یاد ماندنی کتاب دو بار به اندازه Flusser را پانسمان مرد Sternke می نویسد: (من ترجمه):

هر کس طول می کشد یک نگاه, چکمه ارائه خواهد شد کشف دو سرهم بندی کردن سازه. معمول چکمه را زیر الاستیک درج یک درز عمودی در حالی که ظریف و مدل های گران آمد و بدون این اضافی سرهم بندی کردن درز چرا که سرهم بندی کردن ساخته شده است تنها یک تکه از چرم است. تنها تعداد کمی باقی مانده سازندگان سنتی ارائه چنین چکمه – و بیشتر پس از آن فقط در پرس و جو ویژه. یکی از چند که هنوز هم آنها را در حمل خود را به طور منظم کاتالوگ استرالیا شرکت RM ویلیامز که معمولا ترک شفت unlined. یک قطعه شفت روشن خط الراس طولانی در حال اجرا پایین جلوی بوت ناشی از فرایند وقت گیر از انسداد محور در طول آن صورت شفت است که از پیش شکل گرفته و قبل از آن دوخته است – یک مرحله اضافی که قطعا می افزاید: هزینه بوت اما اجازه قطعا بهتر شکل نهایی بیش از بالا و اطمینان بهتر مناسب است. بدون مسدود کردن گام چرم crumples در راه رفتن و در نتیجه رول چرم فشار بر روی پا (به نقل از صفحه 242)

این خط الراس در حال اجرا پایین جلوی بوت تنها آشکار است که آن را با نام تجاری جدید است و از بین می رود با پوشند. دور از نقص آن اثبات شده است که RM ویلیامز با استفاده از یک مد بالا پایان تولید روش معمولا در قرار دادی چکمه:

کیفیت کلی از چکمه های خود را می توان به عنوان بهترین پایه پایان بالا قابل مقایسه با AE و نسبت به Loakes. آنها در میان راحت ترین کفش من همیشه فرسوده بدون شک تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از کل خود را قطع بوت ساخت که آنها به درستی معروف است. آنها گودیر بیشتر welted. آنها همچنین یکی از چند bootmakers چپ که یک RTW بوت, با, برنج, پیچ, چرم, ساخت و ساز. نتایج آن را بسیار کاهش می دهد به دنبال بوت از معادل گودیر welted مدل. RMW همچنین باعث می شود طوفان welted ، تا آنجا که به ساخت پیچ در مقابل welted چکمه رفتن من شنیده ام از بوت سازان که یک پیچ ساخت و ساز است فقط به عنوان خوب و یا حتی بهتر است. ساخت و ساز از چکمه های خود است که به عنوان نشان داده شده در کاتالوگ:

به دنبال تصویر فعلی خود را از کاتالوگ را نشان می دهد آنچه که به وضوح دست هدایت فرایند ماشین welting.

پوست

از پوست آنها استفاده بر روی لباس خود چکمه عمدتا yearling, کانگورو, گوشت گوساله, گوشت گوساله و همچنین جیر. من فقط به حال آنها را دیده با استفاده از دانه کامل چرم.

گیاه یک ساله است که خود را پایه چرم و بسیار جذاب ، آن است که نرم و ملایم دانه دار ، گیاه یک ساله است که ضخیم تر از دو کانگورو یا فرانسه گوساله گوساله. این می آید در سه رنگ: سیاه و بلوطی تیره و قهوهای مایل به زرد و قهوهای مایل به زرد. شاه بلوط است سخاوتمندانه سایه های تیره و قهوه ای شاید کمی سبک تر از تاریکی بلوط موجود از, به عنوان مثال. این RMW قهوهای مایل به زرد تیره است یک قهوه ای متوسط با تنها faintest اثر خفیفی از رنگ قرمز در آن است. قهوهای مایل به زرد است و یک فندک قهوه ای متوسط. آن است که تیره تر از رنگ شن و ماسه است که شما ممکن است در ابتدا به التماس کردن.

کانگورو گفت: سخت ترین چرم وزن برای کاهش وزن در جهان است و به این دلیل RMW انتخاب پوسته نازک تر. کانگوروها به عنوان مشترک به عنوان جوندگان در بسیاری از نقاط استرالیا – بر خلاف تصور غلط در خارج از کشور هستند و نه یک گونه در معرض خطر:

http://www.dfat.gov.au/facts/kangaroos.html

کانگوروها پوست است که بیشتر از حد درشت دانه نسبت به سایر پوسته زیرا آنها از چپ به پرسه زدن در اطراف در جمع کوچک زخم در حیوانات, طول عمر. آن است که مناسب برای پوشیدن گاه به گاه. اگر انتخاب کانگورو چرم بهتر است برای انتخاب یک باریک اتصالات بوت به دلیل نازک و چرم انعطاف پذیر می سازد بوت اجرا نیم عرض گسترده تر است.

سیاه کانگورو به نظر می رسد نسبتا grainier از yearling نازک تر و سبک تر اما بسیار با دوام است. شاه بلوط کانگورو خیره کننده چرم است که به نظر می رسد کمرنگ تیره تر و به طور قابل توجهی غنی تر از شاه بلوط yearling. برای برخی از دلیل آن به نظر می رسد بهتری دانه از آن سیاه همتای. کانگورو می آید تنها در سیاه و شاه بلوط.

فرانسوی, گوشت گوساله, گوساله های گرفته شده از پوست حیوانات و در دسترس است در سیاه و شاه بلوط. آن است که وارد شده از فرانسه به دلیل خشکسالی های اخیر در استرالیا ساخته اند آن را بیش از حد دشوار است به منبع چرم در اینجا به طور مداوم. جاذبه اصلی این است که آن را بسیار نرم و زیبا ریز چرم که جلا تا زیبایی. RM ویلیامز توصیه می کند آن را برای لباس ، آنها هزینه در حدود $60 AUD بیشتر برای آن است. پتانسیل ضرر است که آن را نرم تر و ظریف تر است.

دیگر پوست شامل جیر قهوه ای تیره.

عجیب و غریب چرم برای مردان لباس چکمه های قابل ذکر عبارتند از: شتر مرغ و تمساح. آنها در دسترس هستند در نظم خاص و با کیفیت بالا هستند اما نه گران. من را دیده اند یک جفت تمساح هنرمند در فروش برای بیش از 5500 دلار استرالیا. شترمرغ هنرمند قیمت برای $1800 AUD.

یکی دیگر از چرم کمتر استفاده می شود معمولا توسط RM ویلیامز بید. آن است که کمی grainier چرم از گیاه یک ساله و کمتر گران است. آن استفاده می شود عمدتا در دامنه ارزان تر از چکمه.

اندازه استاندارد کاتالوگ مدل

چگونه برای پیدا کردن خود را اندازه:

1. بر اساس این جا از یک آلن ادموندز پارک (Nr 5 آخرین)

AE PA اندازه منهای یک و رها کردن یک عرض (RMWs اجرای گسترده).

به عنوان مثال اگر شما می پوشند اندازه 10s در یک AE Park Ave:

AE PA اندازه 10EE = RMW اندازه 9H
AE PA اندازه 10E = RMW اندازه 9 گرم (متوسط)
AE PA اندازه 10D (متوسط) = RMW اندازه 9F
AE PA اندازه 10C = RMW اندازه 9E

G عرض است و عرض متوسط در RMW اندازه.
D عرض است و عرض متوسط در ایالات متحده اندازه.
اگر شما رها کردن یک عرض و شما به طور معمول می پوشند AE D width بهترین خود را به عرض F عرض در RMWs.

من می پوشند اندازه 8D در AE پاس بنابراین اندازه من در RMW است 7F. این تبدیل نیز کار می کند برای دیگر AE مدل های ساخته شده در Nr 5 آخرین.

برای ما بر اساس اعضای انجمن این است که به سرعت در حال تبدیل شدن به روش انتخابی برای انتخاب خود RMW اندازه و با این نسخهها کار بهترین برای گوساله گوساله و کانگورو هنرمند. Yearling چرم است که کمی ضخیم تر و کمتر چسبناک بنابراین شما باید در نظر بگیرید که یک عرض است.

2. بر اساس دیگر آلن ادموندز طول می کشد

AE طول می کشد دیگر از Nr 5 اجرای گسترده تر است. این Nr 5 باریک و طولانی ترین خود را طول می کشد. اگر شما پایه اندازه خود را بر روی کفش ساخته شده در طول می کشد دیگر از Nr 5 شما باید بروید تا عرض:

AE اندازه منهای یک

به عنوان مثال اگر شما می پوشند اندازه 10:

AE اندازه 10E = RMW اندازه 9H
AE اندازه 10D (متوسط) = RMW اندازه 9 گرم (متوسط)
AE اندازه 10C = RMW اندازه 9F

چک کنید و ببینید اگر شما AE کفش کمی لقی سمت به سمت دیگر. اگر پس از در نظر گرفتن حذف کردن یک عرض به خصوص اگر سفارش در نازک پوست نرمتر مانند گوشت گوساله گوساله و کانگورو.

4. بر اساس این اندازه خود را در Loakes کفش

اگر شما می دانید شما اندازه انگلستان در یک Loakes جهت است که (یعنی ما اندازه – 1 برای اکثر بچه ها). Loakes و RMWs یکسان هستند اما در طول RMWs اجرای گسترده تر است. اگر شما به پوشیدن یک رسانه (F) در عرض یک Loakes انتخاب باریک اف عرض در RMW.

5. این RMW توصیه

این چیزی است که RMW توصیه می کند:

این فرمول با این نسخهها کار بهترین برای yearling چرم است که ضخیم تر و کمتر چسبناک از فرانسه گوساله گوساله یا کانگورو.

5. بر اساس John Lobb, پاریس, اندازه کفش

تجربه من با JL است که آنها بیش از حد اجرا باریک تر از RMW حتی اگر آنها در اندازه انگلستان. دوباره سفارش بریتانیا همان اندازه اما رها کردن یک عرض است.

کفش عرض:

RMW عرض عبارتند از:
C=فوق العاده فوق العاده باریک
D=فوق العاده باریک
E=باریک
F=متوسط باریک
G=متوسط
H=گسترده

وجود دارد تنها یک RMW گذشته که در دسترس است در C,D و یا E و عرض است که به گرد پا گذشته است.

AE عرض عبارتند از:
B = فوق العاده باریک
C = باریک
D = متوسط
E = گسترده
EE = فوق العاده گسترده ای
EEE = فوق العاده فوق العاده گسترده ای

طول می کشد و پاشنه اشکال

این باید مورد بحث هم چون حتی اگر آخرین شکل است که همان (به عنوان مثال حفاری پنجه) آنها متفاوت آخرین کد بسته به اینکه آیا بوت پاشنه تخت (FH) و یا پاشنه بلند (HH). در اینجا اصول اولیه چه بیشتر اعضای فروم نیاز به دانستن:

1.\tMost از ما خواهد بود علاقه مند در پاشنه تخت. تنها پاشنه من می توانم توصیه بالاتر است که به اصطلاح “بلوک پاشنه که به نظر می رسد کمتر اغراق آمیز تر از در بسیاری از عکس ها. اصطلاح بانوان بلوک پاشنه فاقد مخروطی (نمی دانم چرا این تماس یک خانم پاشنه بلوک به عنوان آن به نظر می رسد بیشتر مردانه به دلیل squareness به من).
2.\tRemember است که طول می کشد برای کفش پاشنه بلند باید شماره های مختلف.
3.\tThe B543 حفاری میدان پنجه پاشنه تخت گذشته از این هنرمند است که بهترین و شناخته شده و کلاسیک است. موجود است فقط در, F, G, H عرض
4.\tThere سه کلاسیک دور پنجه می کشد. وسیع ترین است B531 فوق العاده گسترده ای تخت پاشنه پا گذشته در یک ثانیه مناسب است. متوسط مناسب یکی به نام B530 گسترده ای پا پاشنه تخت گذشته و موجود در F و G عرض است. باریک مناسب گذشته است B529 متوسط پا گذشته در دسترس (اشتباه) در C,D,E,F,G و H مناسب است. این B531 به نظر می رسد چربی و clunky اما دیگران قطعا کلاسیک. اگر شما ترجیح می دهید یک نگاه sleeker در نظر بگیرید که تا یک اندازه و پایین عرض یک یا دو.
5.\tThe B555 باریک متوسط پا پاشنه تخت گذشته نیز بسیار ظریف است. آن است که کمی اشاره کرد و باریک بینی گذشته اما unexaggeratedly ، به نظر می رسد تیز همراه با بلوک پاشنه در B522 باریک متوسط بالا و زمان آخرین.

زیر کامل کاتالوگ جزئیات از پاشنه اشکال و طول می کشد. آن نقل شده است به طور کامل تنها به دلیل آن است که به جای گیج کننده است. اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید یک میخ بوت و یا با یک لاستیک (و یا هر گونه دیگر غیر استاندارد ترکیبی از چرم, پاشنه, روش ساخت و ساز) شما را مجبور به کشف آن خود را به دیدن اگر آن را امکان پذیر است:

استاندارد کاتالوگ مدل

من خودم محدود به آنهایی که مربوط به اعضای انجمن تنها.

1. گودیر Welted چکمه های مچ پا

هنرمند

مطلق کلاسیک ساخته شده با استفاده از B543 قلم پا گذشته است. آن است که معمولا به طور معمول در دسترس طیف گسترده ای از پوست:

Infosheet در کانگورو هنرمند در قالب PDF:

http://www.rmwilliams.com.au/product…6E0E05845F03EC

PDF Infosheet برای فرانسه گوساله هنرمند:

http://www.rmwilliams.com.au/product…5D37B6CE27C353

PDF Infosheet برای قهوه ای تیره جیر هنرمند:

http://www.rmwilliams.com.au/product…DA964B6ED2ED0E

PDF Infosheet برای yearling هنرمند:

http://www.rmwilliams.com.au/product…45F2A8706FAAAE

وجود دارد چند تغییرات در هنرمند شایسته ذکر است.

از این مشارکت مردم در دسترس است در انواع گسترده تر از عرض به دلیل آن ساخته شده است با استفاده از پا گرد به طول می انجامد (B529, B530, B531). شما می توانید آنها را در عرض از E به ثانیه اگر چه باریک تر عرض در دسترس هستند به عنوان یک سفارش سفارشی. کسانی از شما که احساس هنرمند وجود ندارد در sleekness باید سعی کنید برای رفتن تا یک اندازه در مردم در انتخابات و انداختن پایین عرض یک یا دو (به عنوان باریک به عنوان معادل AE اندازه اجازه می دهد تا).

PDF Infosheet برای مشارکت در انتخابات:

http://www.rmwilliams.com.au/product…FCF73ACF17ED69

گیاه یک ساله در باریک بینی B522 گذشته با پاشنه بلوک یک مدل بسیار جذاب. به نظر می رسد خوب به خصوص در سیاه و سفید. باریک تر عرض در دسترس هستند به عنوان یک سفارشی سفارش: F عرض با پاشنه تخت و E عرض برای یک پاشنه بلند. متوسط G عرض احساس می کند به عنوان گسترده ای به عنوان قلم پا در معادل اندازه G: حتی اگر آن را به نظر می رسد باریک آنها متناسب با همان. اگر دوست دارید pointier پنجه تاریخ و زمان آخرین اما ترجیح می دهند پاشنه تخت پس از آن وجود دارد Macquarie در B555 گذشته است.

PDF infosheet برای Yearling:

http://www.rmwilliams.com.au/product…94AC8B8A9BF02B

PDF Infosheet برای مک کواری:

http://www.rmwilliams.com.au/product…C25838DE1C017F

این استاکمن یکی دیگر از جذاب بوت ساخته شده در B543 قلم پا گذشته است. آن است که یک بند جوداپور ، من را دیده اند یک مدل مشابه از JM وستون در فرد اما RMW گذشته بسیار ظریف است که حتی اگر وستون تا حدودی بهتر چرم و ساخت و ساز بیشتر تصفیه شده این تفاوت قیمت (حدود 1000 دلار برای Westons) سخت است برای توجیه.

2. سوارکاری بالا, چکمه

RMW باعث می شود برخی بسیار خوش تیپ به دنبال سوارکاری سنتی سبک بالا ، آنها می خواهم شما را به اندازه گیری توسط یک فرد آموزش دیده در یکی از فروشگاه خود را به صورت کامل در ساخته شده برای اندازه گیری مربوط به اسب سواری ، بسیاری از این سخت بالا, سوارکاری, چکمه, ساخت آن را غیر ممکن است برای راه رفتن در و نامناسب به عنوان لباس چکمه:

مدل های دیگر می تواند دستور داد و بدون جدی و اندازه گیری فرآیند و یک زن و شوهر ممکن است مورد علاقه برخی از شما.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در مدل های (زنان مدل چکمه های کابوی و غیره) و برای این من به شما مراجعه به RMW سایت. من نیز به عمد از دست رفته سیمپسون بوت به عنوان G جوی گذشته است که متاسفانه واقعا گسترده و حمله بینی. آنها می توانند تنها توری تا چکمه در این تاریخ و زمان آخرین اما من نمی توانم آن را توصیه. اگر شما باید آن را سفارش شما باید به رها کردن یک اندازه به دلیل آن است که بسیار گسترده ای می آید و تنها در یک عرض است. بدتر, آنها هنوز هم اصرار بر مهر این (و فقط این مدل) با RMW آرم.

انجمن ویژه

من این تنظیمات هم در پاسخ به یک زن و شوهر از معتبر انتقادات در مورد استاندارد ارائه شده از RMW. برای اولین بار بود که آنها به اندازه کافی براق. دوم این بود که ساخت و ساز فاقد پالایش. نتیجه این شد که برخی ابراز نگرانی کرده اند که آنها بیش از حد از یک کشور به سبک گاه به گاه بوت پوشیده می شود و به عنوان یک شهر لباس بوت با یک دست کت و شلوار. من سعی کردم به آدرس این نقطه با کنار هم قرار دادن یک پیکربندی که با هم به ارمغان آورد همه از نقاط قوت این ساز در یک سفارش سفارشی مدل.

اولا من را انتخاب کرده اند, فرانسوی, گوشت گوساله, گوشت گوساله. آن است که خود را بهترین کیفیت چرم. همه چکمه های ساخته شده با آن نگاه ویژه تصفیه شده تر و چرم جلا تا زیبایی.

بعد من تصمیم به پیدا کردن یک گذشته بود که sleekest رتبه دهی که آنها ارائه شده است. آن را حتی sleeker, من تصمیم به رفتن به یک اندازه تمام از معمول من هنرمند و رها کردن در عرض را جبران کند. من سعی کردم به اندازه و در آن جا من مانند یک دستکش بسیار شبیه مناسب به آنچه که من ذهنی از پارک (من معیار برای مقایسه اندازه). نتیجه این شد یکی از ظریف ترین دور پنجه RTW آخرین موجود از هر سازان.

در نهایت متوجه شدم که برنج پیچ چرم کف تا به حال تقریبا هیچ لب jutting از اطراف لبه کفش. این واقعیت است که RMW یکی از چند RTW bootmakers اطراف که هنوز هم ارائه چکمه استفاده از این روش ساخت و ساز ساخته شده است آن را حتی بیشتر جذاب است. من شنیده ام که بسیاری از اتریش-مجارستان قرار دادی bootmakers هنوز هم به نفع روش.

پاشنه تخت پاشنه در B529 گذشته است. با برنج پیچ کف تنها یک چرم تنها امکان پذیر است.

RMW می گویند که برنج پیچ چرم تنها قابل تعویض است و پیچ برنجی لباس با چرم. چکمه از این ساخت و ساز هستند البته مناسب به عنوان کفش و لباس. من تایید کرده اند که این در واقع مورد با RMW در جنوب استرالیا. این موضع موافق با اطلاعات خود به وب سایت و کاتالوگ. یک forumite بود به اشتباه گفته شده توسط یک بیمار مطلع فروشنده در نیویورک RMW فروشگاه است که به معنای آن است که تنها برای چکمه های سواری.

زیبایی, برنج, پیچ, چکمه, بسیار خشنود از RMW گودیر welted چکمه:

این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد. فقط برای تاکید کنید که براق هستند من قرار داده و آنها را در کنار هم با یک جفت از بریتانیا به اندازه 7E Canonbury چکمه از John Lobb در خود معروف 7000 گذشته است. فوق العاده از نظر sleekness این RMW فروم مدل های ویژه (در سمت چپ) به ندرت از دست می دهد هر چیزی را به آن نامی رقیب:

حتی جای تعجب بیشتر این فروم خاص است و کمتر برجسته لب jutting در اطراف چکمه از گودیر welted جان Lobbs:

اگر هر چیزی فروم خاص ممکن است مسلما یک لمس sleeker از جان Lobbs خود به 7000 گذشته است.

اگر شما می دانید اندازه خود را در هنرمند در حال حاضر

بروید تا کل حجم و پایین دو width نامه

هنرمند اندازه 10H: انجمن ویژه اندازه خواهد بود 11F
هنرمند اندازه 10G: انجمن ویژه اندازه خواهد بود 11E
هنرمند اندازه 10F: انجمن ویژه اندازه خواهد بود 11D

کار خود را در فروم مخصوص اندازه بر اساس آلن ادموندز پارک

2. این فرمول استاندارد.

نظم معمول خود را AE, PA, اندازه – فقط سفارش دقیقا به همان اندازه تعداد و عرض نامه. برای بسیاری از مردم اگر شما به پوشیدن یک AE PA اندازه 10D به این معنی که شما فقط نیاز به منظور RMW فروم های ویژه اندازه 10D. آسان است.

مثال:

اگر شما می پوشند AE 10EEE => RMW اندازه 10G
اگر شما می پوشند AE 10EE => RMW اندازه 10F
اگر شما می پوشند AE 10E => RMW 10E
اگر شما می پوشند AE 10D (متوسط) => RMW 10D
اگر شما می پوشند AE 10C => RMW 10C

به یاد داشته باشید شما فقط می توانید انتظار موفقیت های مناسب هنگامی که شما سفارش در گوساله گوساله. گیاه یک ساله است که ضخیم تر و کمتر انعطاف پذیر/چسبناک و ممکن است احساس کنید به یک چهارم تا نیمی از اندازه باریک تر است. کانگورو است و حتی نازک تر و stretchier از گوشت گوساله گوساله.

بوت خواهد شد هنوز هم احساس ذهنی فقط بخش کوچکی باریک تر است. اما من دوست دارم که احساس می کنم از پشتیبانی مچ پا و چرم است که در حال حاضر نرم و انعطاف پذیر با نام تجاری جدید. به عنوان آنها شکسته که snugness باید به تدریج به سهولت خاموش.

این B529 گذشته اجرا می شود کمی در مقایسه با AE شماره 5 یا گذشته (و یا هر گونه دیگر AE گذشته که برای ماده). در اینجا یک مقایسه طول این فروم ویژه در RMW 7.5 E در مقابل یک AE Park Ave 8D:

در اینجا است که یک کلوز آپ از راهنمایی از انگشتان پا. شما می توانید ببینید که AE Nr 5 آخرین بسیار طولانی بینی تمدید آخرین:

3. اگر شما نگرانی در مورد ضعف ضیق و تنگی نسبی به پاس از فروم های ویژه در فرمول استاندارد شما باید سفارش یک فروم خاص با استفاده از آرام متناسب با فرمول:

فقط منظور همان اندازه به عنوان شما AE PA اندازه اما رها کردن 2 عرض از معمول خود را عرض

مثال:

اگر شما می پوشند AE 10EEE => RMW اندازه است 10H
اگر شما می پوشند AE 10EE => RMW اندازه 10G (متوسط)
اگر شما می پوشند AE 10E => RMW 10F
اگر شما می پوشند AE 10D (متوسط) => RMW 10E
اگر شما می پوشند AE 10C => RMW 10D
اگر شما می پوشند AE 10B => RMW 10C

این چیزی است که استیو توصیه برای بسیاری از خریداران در حال حاضر. اگر باید در نتیجه راحت اما فقط کمی آرام تر مناسب از فرمول استاندارد. اگر پایگاه شما اندازه در AE مدل های ساخته شده با استفاده از طول می کشد دیگر از #5 (آخرین اجرا می شود که باریک) شما همچنین باید با استفاده از این فرمول است.


کار خود را در فروم مخصوص اندازه بر اساس Crockett و جونز اندازه

بعدی برای C&J afficionados این استاندارد اندازه تبدیل:

C&J, انگلستان, اندازه , به علاوه 1 و رها کردن سه عرض

مثال

C&J انگلستان 10F (گسترده) => RMW 11E
C&J انگلستان 10E (متوسط) => RMW 11D
C&J انگلستان 10D (باریک) => RMW 11C

کار خود را در فروم مخصوص اندازه بر اساس John Lobb 7000 آخرین آهار

اندازه در مقابل 7000 گذشته به همراه 0.5 و رها کردن یک RMW اندازه:

7000 آخرین, انگلستان, اندازه , به علاوه 1 و رها کردن یکی width:

مثال:

بریتانیا به اندازه 10F (گسترده) => RMW 11F
بریتانیا به اندازه 10E (متوسط) => RMW 11E
بریتانیا به اندازه 10D (باریک) => RMW 11D

شما می توانید ببینید که 7000 گذشته اجرا می شود بسیار طولانی تر از B529 و برای جبران شما نیاز به رفتن را از یک تا یک اندازه تمام و رها کردن در عرض را جبران کند.

خرید چکمه بر روی خط

من را به ثمر رساند جزئی کودتا برای اعضای فروم. فقط برای شما بچه ها من زنگ زد تا استیو از Nungar شرکت بازرگانی امروز (من هیچ علاقه ای مالی در آنها در تمام):

http://www.nungar.com.au/

به طور معمول قیمت گذاری کوپن ارائه شده برای انتخاب حرفه ای اعضای سازمان و مانند آن. اما من درخواست استیو موافقت کرده است برای فروش به تمام انجمن ها اعضای کوپن قیمت ذکر شده در مورد جزئیات این صفحه وب:

http://www.nungar.com.au/shop/items….124.168.17.139

همه شما باید انجام دهید این است که ذکر “سبک فروم ویژه کوپن قیمت معامله” هنگامی که شما سفارش.

تنها جزئی گرفتن است که RMW تا فقط با قرار دادن قیمت های خود را و شما شارژ خواهد شد 10 دلار استرالیا (در حدود $7.50 دلار) بیش از این در حال حاضر ذکر شده قیمت در انتظار یک آینده سایت به روز رسانی.

استیو گفت که او نمی کشتی معاف از مالیات (من نمی فهمم چرا) و تمام قیمت ها در سایت هستند شامل GST (یا مالیات بر ارزش افزوده آن را به عنوان نامیده می شود در انگلستان).

استیو قیمت بسیار پایین تر از کسانی که خود را رقیب فروشنده وب سایت:

http://www.bootsonline.com/

اولین توصیه من برای بسیاری از اعضای انجمن خواهد بود یک جفت شاه بلوط کانگورو هنرمند. کسانی که مایل یک نگاه sleeker خواهد بود خوشحال با مشارکت مردم در yearling چرم (اگر شما را انتخاب کنید باریک عرض). کسانی که مایل کمی بیشتر نگاه گاه به گاه باید در نظر گیاه یک ساله. هر کسی که مایل جوداپور بوت دریغ نکنید باید در دستور استاکمن بوت, اگر چه آن را نمی خواهد یک wholecut. اگر شما می خواهید دیگر ترکیبات heel, سبک سگی طول می کشد و پوست شما نیاز به قرار دادن در یک سفارش سفارشی. سعی کنید ایمیل استیو برای نقل قول:

[email protected]

سفارش فروم های ویژه مدل

استیو ارائه 5% تخفیف در سفارشات خاص برای انجمن مدل های ویژه در یک قیمت از $285 AUD (یعنی 224 دلار 172 یورو یا 113 پوند استرلینگ در زمان نوشتن). هنگامی که شما e-mail او فقط به ذکر است که شما در حال سفارش انجمن مدل های ویژه (تخت پاشنه B529 آخرین, فرانسوی, گوشت گوساله, گوشت گوساله, برنج, پیچ چرم کف).

برای کسانی از شما که مایل به سفارش در yearling, چرم, هزینه $240 AUD. و برای کانگورو آن است $255 AUD. برای چرم کانگورو من تنها استفاده من سهام فرمول استاندارد (AE PA اندازه منهای 0.5 و پایین دو عرض). به صورت گیاه یک ساله با استفاده از شل تر مناسب فرمول استاندارد و یا استفاده از جایگزین فرمول.

در نهایت دیگر فروشندگان آنلاین و RMW خواهد می دانم که هیچ چیز از فروم های ویژه مدل. این چیزی است که من شخصا ایجاد شده است. این یک سفارش سفارشی.

19 سپتامبر 06: اضافه شدن بوت سبک ها و تصاویر
20 سپتامبر 06 تجدید نظر آمریکا به استرالیا/انگلستان راهنمای اندازه گیری
30 Oct 06: اضافه شده و تجدید نظر شده نقل قول از Helge Sternke کتاب جدید
9 نوامبر: تجدید نظر عمده ای از راهنمای اندازه گیری
17 نوامبر: اضافه شدن لینک به نمایش کانگوروها هستند نه یک گونه در معرض خطر
9 Feb 2007: انجمن ویژه اعلام شده است!
10 Feb 2007: اضافه شدن جزئیات بیشتر در تبدیل AE اندازه به RMW اندازه ها بر اساس طول می کشد دیگر از AE Nr 5
4 مارس 2007: اصلاح FS راهنمای اندازه گیری
18 مارس 2007: اصلاح FS راهنمای اندازه: کاملا ساده و بهبود FS راهنمای اندازه به تولید sleeker و اتصالات بهتر بوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>