محققان کشف قطعنامه محدود به “upsampling” pixelated چهره

ai-pulse-algorithm.jpg

در اخبار تعجب آور تنها به CSI نویسندگان AI محققان کشف کرده اند وجود دارد ذاتی قطعنامه محدود به “upsampling” pixelated مواجه است.

دانشگاه دوک محققان ایجاد یک هوش مصنوعی الگوریتم (“پالس”) که pixelates آپلود عکس از چهره انسانی و سپس به بررسی طیف وسیعی از امکان (کامپیوتری) چهره انسان است که می تواند تولید که pixelated صورت.

برای شروع رودین گفت: “ما به نوعی ثابت کرد که شما نمی توانید تشخیص چهره از تصاویر تار از آنجا که بسیاری از احتمالات وجود دارد. بنابراین بزرگنمایی و افزایش فراتر از یک آستانه خاص سطح احتمالا نمی تواند وجود داشته باشد.”

“بسیاری از الگوریتم ها در گذشته تلاش کرده اند برای بازیابی تصویر با رزولوشن بالا از low-res/high-res جفت” رودین گفت. اما با توجه به این که احتمالا این روش اشتباه است. اکثر برنامه های کاربردی جهان واقعی از این upsampling مشکل را شامل دسترسی به تنها low-res تصویر اصلی. خواهد بود که نقطه شروع از کدام یک را امتحان کنید برای از نو خلق با وضوح بالا معادل low-res اصلی است.

“هنگامی که ما در نهایت رها تلاش به آمده تا با زمین ما پس از آن قادر به low-res [تصویر] و سعی کنید برای ساخت بسیاری از بسیار خوب با وضوح بالا تصاویر” رودین گفت.

بنابراین در حالی که پالس به نظر می رسد فراتر از شکست نقطه از صورت به رسمیت شناختن برنامه های کاربردی, او گفت:, آن را هنوز هم ممکن است پیدا کردن برنامه های کاربردی در زمینه های که در دست و پنجه نرم کردن با خود تصاویر تار–در میان آنها ستاره شناسی, پزشکی, میکروسکوپ ها و تصاویر ماهواره ای.

بنابراین اساسا مهم نیست که چقدر خوب ما AI می شود ما هرگز قادر به رسیدن به بد-تلویزیون-سطح زوم و بالا بردن. اما چگونه در مورد هک ؟ خواهد AI همیشه اجازه دهید ما رسیدن به یک نقطه که در آن ما می توانیم فقط به طور تصادفی باش در یک صفحه کلید و رسیدن به نخبگان سطح از هک ؟

نگه داشتن رفتن برای برخی از نمونه های بیشتر و همچنین نمونه هایی از چگونه مشکل هوش مصنوعی را می توان بسته به گرایش آموزش داده است.

اگر شما نمی توانید بگویید که منبع تصویر است که شما یا یک شهروند ایالات متحده شده اند و یا زندگی در یک غار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im