محصولات واقعی است که وجود دارد: جنگ ستارگان فضا مثل حلزون حرکت کردن میز سازمان

star-wars-space-slug-desk-organizer.jpg

چون جنگ ستارگان همه چیز (و منظورم کاملا همه چیز را در این فضا مثل حلزون حرکت کردن میز سازمان در دسترس از شاهوار ربات. دارای مجوز رسمی exogorth بازیگران در جامد رزین دست نقاشی شامل یک مداد سیاه و سفید با millennium falcon مداد دائم الخمر و هزینه های $99. *تف-طول می کشد دقیقه, خدمتکار, گرمسیری پانچ* خدای من — $99?! بر خلاف آنچه که هم اتاقی من فقط نظر به او نگاه بیش از شانه من همانطور که من نوشت: این, شما باید با قرار دادن آلت تناسلی خود را در این کرم ، اگر ما به طور کامل و صادقانه در حال حاضر من واقعا شروع به تعجب که چگونه شما در حال رفتن به خود را 99 دلار ارزش در غیر این صورت.

نگه دارید برای چند عکس.

star-wars-space-slug-desk-organizer-1.jpg

star-wars-space-slug-desk-organizer-2.jpg

star-wars-space-slug-desk-organizer-3.jpg

star-wars-space-slug-desk-organizer-4.jpg

star-wars-space-slug-desk-organizer-5.jpg

با تشکر از تیم M که موافق اگر شما لازم نیست که یک صد دلار فضا مثل حلزون حرکت کردن میز سازمان می تواند به شما واقعا خودتان را جنگ ستارگان عشق اجرایی کسب و کار? و که در آن شما newton’s Cradle?

ادامه مطلب: لعنت افراد ثروتمند میز, گران, من آن را دیده ام در حال حاضر عیسی را بر چرخ هزاره شاهین باید خوب آه من به یاد داشته باشید که صحنه اوه عجب okaaaay واقعی محصول وجود دارد که فضا, کرم ها, جنگ ستارگان, جنگ ستارگان, همه چیز مطمئن شوید چرا که نه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de