نسبت پوشاک – پیراهن سفارشی – رسمی وابسته به موضوع

سلام به همگی

من اریک (@ratioeric) بنیانگذار نسبت, لباس, آنلاین, پیراهن سفارشی شرکت. ما شده ایم در اطراف از سال 2009 و کار با بسیاری از شما در طول سال اما ما هیجان زده برای تبدیل شدن به رسمی حامیان جامعه است. من شخصا یاد گرفتم یک تن از این جامعه رفتن به تحقیقات اولیه که در آن من می خواهم به ناچار تا پایان در اینجا پس از جستجو در یک موضوع مبهم فرود آمد من در این صفحات.

ما یک محصول-وسواس شرکت در نسبت و ما اجرا بسیار ناب بنابراین ما می توانیم ارائه بیشترین ارزش ممکن به مشتریان است. به عنوان یک نتیجه ما هرگز انجام داده ام بسیار در راه بازاریابی است. ما همیشه با تکیه بر کلمه از دهان از مشتریان راضی (بسیاری که از این فروم) به جای بزرگ کمپین های تبلیغاتی و یا ترشح مطبوعات و گالری است.

پس از متصل کردن دور برای سال ها و ساختمان چه اعتقاد ما بر این است که بهترین تجربه و ارزش در سفارشی پیراهن آنلاین, ما می خواهم برای “re-معرفی” خودمان را به جامعه و از شما دعوت به نگاهی تازه ما اگر شما شده اند در سایت ما در مدتی یا فقط شنیده ام از ما نشده است.

ما به اشتراک گذاری مقدار زیادی بیشتر در هفته های آینده و ماه, اما در اینجا برخی از اطلاعات اولیه در مورد ما به شما برای شروع:

رویکرد ما به اندازه: یادگیری ماشین و تخصص انسان ترکیب برای بهترین جا در آنلاین سفارشی پیراهن
ما اندازه نظرسنجی که حدود 60 ثانیه برای تکمیل تصفیه شده بیش از ده ها هزار نفر از اتصالات است. این روند به تنهایی ارائه یک نتیجه عالی اما ما هنوز هم بر این باورند که بشر کارشناسان ارائه چیزی است که تکنولوژی به تنهایی نمی تواند.

بنابراین کارشناسان ما (گاهی اوقات من!) نقد و بررسی هر مشتری جدید پروفایل برای چیزهایی که فراتر از اندازه گیری و آمار به مشتریان ارائه بهترین از هر دو جهان که به اعتقاد ما ارائه بهترین نتایج جستجو در آنلاین لباس سفارشی.

تضمین مناسب کامل
ما تغییر یا بازسازی خود را برای اولین بار پیراهن به صورت رایگان اگر هر چیزی است که به دقیق خود را میل.

بیشتر باد و کمتر با نام تجاری نشانه گذاری
هدف ما این است که به ارائه بهترین ارزش در سفارشی تی شرت با سرمایه گذاری بیشتر از این پیراهن قیمت خرده فروشی واقعی پوشاک نه در گران کمپین های بازاریابی ترشح photoshoots یا تجاری بزرگ نشانه های. ما یک تیم کوچک است که اجرا می شود تکیه به این که ممکن است, چرا که ما می خواهیم برای قرار دادن تا آنجا که ما می تواند به محصول واقعی که ممکن است.

ما کیفیت و تولید
ما در حال حاضر تمام پیراهن های ما در ایالات متحده و منبع پارچه از معتبر اخلاقی و فروشندگان در سراسر جهان است.

طرح های ما
ما را به یک کلاسیک انجام نگرفته رویکرد به لباس سفارشی. ما شاید بهترین و شناخته شده برای دانشگاه ما Oxfords که به خصوص محبوب در میان اعضای انجمن اینجا. در 98 $ما معتقدیم آنها به سادگی بهترین ارزش در بازار برای دوام بالا و کیفیت آمریکا ساخته شده است MTM آکسفورد. ما با ارائه صدها طرح از بالای آسیاب که از بسیار گاه به گاه (جامه فلانل یا پشمی و chambray) به بالاترین پایان Thomas Mason پرده.

وب سایت: https://www.ratioclothing.com/

من پاسخ دادن به سوالات در اینجا شخصا پس لطفا دور آتش اگر سوالی دارید و یا به اشتراک گذاشتن تجربه خود را اگر شما خرید از ما در گذشته است.

– اریک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im