نادر Zonkey (گورخر/خر هیبرید) متولد کنیا پارک ملی

zonkey-1.jpg

این یک عکس از یک کودک zonkey که به تازگی متولد شده در کنیا پارک ملی ساوو شرق پس از یک گورخر سرگردان دور از او گله و “ساخته شده خودش را در خانه” با یک گروه گاو و احتمالا تعیین جنسیت خر از شرک و حامله شدن.

پس از گورخر حاملگی 12 ماه گذشته این تیم شد و به سرعت قادر به کشف کردن که چگونه از آن همه اتفاق افتاده است. در طول زمان خود را با گله گاو در سال گذشته او “بدیهی است که آشنا شدن با یک عاشقانه خر” انتشار اخبار گفت.

“این zonkey ترکیبی از محکم بدن از آن خر به سیره و راه راه از آن گورخر و مادر است که باعث می شود به صورت قابل توجه موجود” به sheldrick دیوید حیات وحش اعتماد گفت. “در حالی که آن را باید در غیر این صورت منجر به یک زندگی عادی zonkeys هستند قاطر به این معنی است که آن را قادر به موفقیت نژاد پس از آن به بلوغ می رسد.”

ظاهرا zonkeys نادر هستند چون گورخر و خر ژنتیک نیست همیشه سازگار و نه چون گورخر و الاغ به ندرت استخوان چون چرا جهنم آنها خواهد بود ؟ اگر چه اگر من یک خر من احتمالا می خواهم به تلاش برای همسر با هر گونه گورخر من بیش از حد. “درست است ؟ و بز کوهی و زرافه.” خوبه هیچ سافاری برای شما.

نگه دارید برای چند عکس در حالی که من یاد در مورد چگونه به سرعت میوه خطوط لثه خود را از دست داده و طعم.

zonkey-2.jpg

zonkey-3.jpg

zonkey-4.jpg

با تشکر از speakerbox که موافق عشق است و عشق.

بیشتر بخوانید: یک zonkey به نظر می رسد حیوانات, شما مادر من?, freaky deaky میوه, راه راه, آدامس گرفتن آن در هیبرید, اگر من یک خر من احتمالا می خواهم خسته از همان باسن, تمام وقت بیش از حد hiyo, نادر, به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند راه راه گورخرها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>