رالف لورن خطوط و که باعث می شود آنچه در’ – راهنمای قطعی

این به معنای یک مرجع موضوع است و بر اساس اطلاعات trawled از داخل این فروم – بنابراین احساس رایگان برای ارسال اصلاحات خود را/کمک!

من ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این پست را با جدید/تصحیح اطلاعات به عنوان آن می آید.

من کمین در انجمن برای برخی از زمان قبل از پیوستن دیده اند سوال در رالف لورن را/برچسب آیند غالبا. شاید این موضوع می تواند در خدمت به عنوان یک ” استاد منبع اطلاعات در مورد رالف لورن برچسب های مختلف ‘oem ها’ که خود را به لباس.

رالف لورن برچسبها

(در حدود نزولی سطح ‘اعتبار’; ممکن است قابل توجهی با هم همپوشانی دارند)

1. RLPL
= رالف لورن بنفش
این بالا رالف لورن برچسب و مراتب گران ترین. کمی اسکیزوفرنی خط [

] با برخی از آیتم ها در حال طراحی نسخه از سبک های کلاسیک و موارد دیگر داشتن یک غریب تر طبیعت است. عالی مواد عالی ساخت. ظاهرا OTR RLPL مناسب دیگر ساخته شده به عنوان یک تغییر به خالص MTM مناسب رخ می دهد.

2. RLBL
= Ralph Lauren black label
ترین ‘مدرن’ از رالف لورن خط های باریک ‘مدرن’ برش و شبح. دوم-معتبر ترین رالف لورن برچسب با قیمت بالاتر از PRL اما هنوز هم کمتر از RLPL.

3. رالف Ralph Lauren یا “دو RL’
یک خط با غرب – و-موارد مضمون (با الهام از رالف لورن در مرتع پرورش احشام!), شامل آیتم های بیشتر با کیفیت عالی. یک ظاهر طراحی شده از این خط برای بخش بزرگی بسیار متمایز و ممکن است همه در فنجان چای.

4. PRL
= پولو رالف لورن = رالف لورن blue label
رالف لورن به عنوان بسیاری از ما آن را می دانم. یک کیسه مخلوط وقتی که می آید به کیفیت اعم از فوق العاده ساخته شده در ایتالیا قطعات کاملا وحشتناک چیزهای ساخته شده در جاهای دیگر. یک ظاهر طراحی شده کلاسیک و مناسب است baggier با تاب مدرن (به عنوان مثال نئون رنگ و غیره) پرتاب می شود. ارزش متفاوت است به همین ترتیب. یکی ممکن است گاهی اوقات اجرا به قطعات از یک (در حال حاضر قطع) ایتالیایی ساخته شده خط شناخته شده به عنوان ‘خط امضا’ (Corneliani ساخت و ساز ظاهرا در تاریخ همتراز با RLBL/RLPL ساخت و ساز) با بالاتر armholes و باریک مناسب از PRL به عنوان به خوبی.

5. راگبی
جوانان محور خط ظاهرا با هدف دانشجویان است. تمرکز بر روی سبک و کمی مد به جلو’ تفسیر کلاسیک Trad استیپلز. کیفیت همپوشانی به شدت با PRL اما کیفیت از ایتالیا ساخته شده PRL همیشه >> راگبی.

6. RLX
کمی دشوار است برای طبقه بندی در این ترکیب یک ورزش/عملکرد خط از لباس. کیفیت ظاهرا متفاوت از خوب به متوسط است.

7. Lauren رالف لورن (LRL گاهی شناخته شده به عنوان برچسب سبز)
رالف لورن از دست کنترل مالکیت این نام تجاری به جونز نیویورک پوشاک در دادگاه نبرد. شامل لباس تقریبا همواره کیفیت پایین تر تولید شده به طور خاص برای تخفیف رسانه ها و پایین پایان دپارتمان فروشگاه. نه اشتباه LRL با ‘واقعی’ رالف لورن محصول! یک نقره ای برچسب’ خط باریک برش اما همان کیفیت پایین – یام!

8. شلوار بی خشتک گاوداران (Ralph Lauren)
یک داستان شبیه به Lauren رالف لورن یک نام تجاری است که چرخید از رالف لورن چتر و شامل مواردی است که فوق العاده هستند و حتی با کیفیت پایین تر از LRL. در حال حاضر شروع به شناخته شده به عنوان ‘جلیقه’ به تنهایی.

لباس کت & JACKETS

RRL ‘ساخته شده در ایتالیا’ – حداقل برخی از آنها ساخته شده توسط کاروسو

PRL ‘ساخته شده در ایتالیا’ – Corneliani

RLBL ‘ساخته شده در ایتالیا’ – کاروسو (نه Corneliani به عنوان برخی از آنها به اشتباه ادعا)

RLBL ‘آنتونی’ مدل:
– دست علامت lapels & جیب
– دست خالی بست
– ماشین ساخته شده دکمه
– بوم کامل ساخت و ساز
– متوسط-قوی شانه بالشتک
– خفیف-متوسط طناب
– به شدت مخروطی مناسب (کاهش 7)
– هیچ faux دکمه دوخت در کافهای هیچ جراح کاف
رنگ دکمه های شاخ

RLPL ‘ساخته شده در ایتالیا’ – عمدتا سنت اندروز برخی توسط کاروسو (این را باریک برش) و Cantarelli (شرکت مادر سنت اندروز)

کفش

PRL با “رالف لورن” در اسکریپت به دنبال “ساخته شده در انگلستان” – ادوارد سبز
PRL با “رالف لورن” در حروف و به دنبال آن “ساخته شده در انگلستان” – Crockett & Jones
PRL با ‘رالف لورن’ به دنبال “Benchmade در انگلستان” – Crockett & Jones, یا آلفرد سارجنت (نگاه به صورت دو ردیف از ناخن در پاشنه پا)
PRL با “رالف لورن” در بلوک نامه (ساخته شده در ایتالیا) – Sesto میوسی (منبع: RL خدمات مشتری تدریس خصوصی در خانه) برخی نیز Sutor Mantellassi (پایین خط نه دست خط)

RLBL – Crockett & Jones

RLPL ‘ساخته شده در انگلستان’ – ادوارد سبز
RLPL ‘ساخته شده در ایتالیا’ – ???

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im