سوال اتصال: مسخره جوایز برای wackiest خانه های هوشمند دستگاه های

از اجاق آهسته به doorbells مردم عاشق محصولات است که اتصال به اینترنت. با توجه به ana ortega, فرد به طور متوسط است 6.58 دستگاه های متصل. که بیش از دو دوجین دستگاه های متصل در چهار فرد خانواده است. و تولید کنندگان در حال گرفتن توجه داشته باشید. به نظر می رسد مانند یک تعداد فزاینده ای از محصولات ساخته شده با یک راه برای اتصال به اینترنت و یا هشدار به شما را با یک برنامه تلفن هوشمند.

چه IoT چیست ؟ IoT مخفف “اینترنت اشیاء” — یعنی هر محصول و یا دستگاه است که با استفاده از Wi-Fi و یا بلوتوث به جمع آوری برقراری ارتباط و ذخیره داده ها.

اما این دستگاه مفید است یا غلط انداز? با مقدار اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه های منتشر شده در هر سال ما تصمیم به گرفتن یک نگاهی به برخی از مهمترین احمقانه و کاملا مسخره دستگاه های IoT به آمار بازار است. نگاهی به ما سه مضحک IoT موارد.

بهترین سوپ های نجومی: به صدا خوردن یا اشامیدن-کتمان چنگال هوشمند

اگر چه این یکی است که هنوز یک نمونه اولیه این ایده های غیر معمول است و قطعا آن را در گذشته رسم هیئت مدیره مرحله. تصور کنید یک چنگال با یک دسته مشابه که از مسواک برقی. تنها هدف آن? برای پنهان slurping برای تلفن های موبایل شما را در هنگام خوردن رشته فرنگی.

هر چند slurping ممکن است مشکوک جدول رفتار در فرهنگ غربی این است که مودب نشانه آن است که یک فرد در حال لذت بردن از وعده غذایی خود را در بسیاری از کشورهای آسیایی است. این چنگال می فرستد توجه به گوشی های هوشمند خود را که به رسمیت می شناسد که یک slurping صدا ساخته شده است و پوشش آن را با یک وصف ناپذیر سفید-سر و صدا. . . که برای تلفن های موبایل ترسناک یادآور slurp.

و این نیست و حتی تنها به این چنگال هوشمند در بازار – شما همچنین می توانید تسویه حساب تا 100 دلار برای یک چنگال هوشمند به شما بگویم زمانی که شما در حال غذا خوردن بیش از حد سریع است. فراموش نکنید که همراه هوشمند چاقو به دور از مجموعه خود را.

بهترین برای emoting: smart LED تی شرت

ما دیوانه اجتماعی-رسانه-محبت دنیا چه چیزی می تواند بهتر از یک ترکیب بین روزمره پوشیدنی و یک دستگاه ارتباطی? نه دیگر ساعت هوشمند است.

این در غیر این صورت روزمره تی شرت تولید شده توسط Ballantine Corp. اجازه می دهد تا شما خود را می پوشند و احساسات خود را در توپ را روی گوه. با استفاده از گوشی های هوشمند خود و نزدیکترین سیگنال Wi-Fi شما می توانید با استفاده از صفحه نمایش LED ساخته شده را به جلوی پیراهن برای نمایش توییت خود را گرم و یا هر پیام دیگر شما نیاز به نشان می دهد جهان است.

اما مراقب باشید خریدار — چیزی به من می گوید این ممکن است خشک و تمیز فقط.

بهترین برای زندگی که “نمک زندگی”: این مینای لاجوردی شاکر نمک

می توانید آن را خرد کردن نمک ؟ هیچ. می توانید آن را دوباره پر کردن خود را ؟ همچنین هیچ. اما آن را می توانید با قرار دادن نمک در مواد غذایی خود را.

اقلام آشپزخانه تمایل به قرض خود را به تبدیل شدن به دلیلی هوشمند است. فقط چک آمازون برای پیدا کردن هوشمند کتری هوشمند بلندر و حتی هوشمند دماسنج گوشت. اما مینای لاجوردی outdoes تمام کسانی که از طریق آمده است به عنوان اولین (و تنها) هوشمند شاکر نمک. با نگه داشتن زبانه ها در نمک شما با استفاده از این مینای لاجوردی ممکن است کمک به کمک به سالم کمتر شور شما.

شاید مینای لاجوردی طراحان می دانستم که دستگاه خود را کمی لرزان و جناس در نظر گرفته شده به طوری که آنها ساخته شده آن را به یک چند tasking بلندگوی بلوتوث با روشنایی محیط از ویژگی های به عنوان به خوبی.

در حالی که می توان آن را سرگرم کننده را به افراط در برخی از غیر ضروری دستگاه های IoT فراموش نکنید که دستگاه های هوشمند خود را در خانه می آیند با افزایش خطر امنیتی بالقوه.

می دانیم هر یک از دیگر دستگاه های IoT شما فکر می کنم باید در این لیست ؟ اجازه دهید ما می دانیم ما در Facebook و توییتر حساب. نشانه مرکز منابع برای اطلاعات بیشتر با تکنولوژی مقالات در هر هفته.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>