با کیفیت مناسب حدود 1k?

بنابراین من به دنبال در برخی از کیفیت مناسب هستند که نیمه یا کامل بوم به صورت دو هفتگی می پوشند اطراف 1k. من می دانم که کامل بوم میخوام بیشتر هزینه. من در تلاش برای ارتقا کت و شلوار مجموعه است. این چیزی است که من دارم میرم و یا تجربه است. لطفا صدای سنج ایجاد کردن و اجازه دهید من می دانم انتقادات و پیشنهادات خود را. هر گونه راهنمایی, اطلاعات, توصیه هایی مفید خواهد بود.

* Emporio Armani 800 دلار-$1800 – من یکی و خرج کردن تست به نظر می رسد به مانند نیمه بوم. من خیاط فروش تکرار در آرمانی Bloomingdales و Neiman Marcus آنها می گوید در حال نیمی بوم. پژوهش حاضر امتیاز به 50/50 نیمی بوم/ذوب شده. مناسب است که واقعا خوب و با کیفیت بین خوب و خوب است.

* آرمانی Collezioni $500-$1k – به نظر می رسد مد, مرسوم ، اما مردم فروش در آرمانی هر دو گفت: خود را ذوب. مناسب بود و خوب و با کیفیت باشه.

* رئیس Hugo Boss $600-1k – خریداری یک بازگشت آن است. مناسب بود و خوب و با کیفیت بود meh. احساس ذوب شده خرید و فروش مردم در Nordstrom گفت: ذوب اما در Hugo Boss گفت: به طور کامل به انتظارنشسته بودند بوم. خدمات به مشتریان بد! هوگو شما ببینید در macy’s و Nordstrom Rack, Hugo Boss به طور کلی بیش از قیمت های ناخواسته.

* Ted Baker $500-1k – مناسب عالی بود و با کیفیت خوب است, اما آن را ذوب.

* بونوبوها $700-1200 دلار – خدمات به مشتریان بزرگ نه بازور. مناسب و سقوط کرد خوب بود. توانایی ترکیب و مطابقت مختلف متناسب با ورزشی مانند بالا با باریک پایین و یا ترکیب های مختلف. نه بسیاری از شکایات فقط نیمه از شیرین و مطلوب. ندیده واقعا گرفتن شما را با زیبایی تجدید نظر شود.

* کت و شلوار تامین $600 -$1200 – خدمات مشتری نیازی بزرگ بد مردم فروش در فروشگاه های متعدد. پارچه و احساس خوب بود. سایت خود را آنلاین تا حدودی کاربر پسند. کیفیت خوب بود. فقط خاموش توسط کارکنان.

* Hickey فریمن $600-$1500 – من دارم میرم فروش خوب در Nordstrom Rack اما نگرانی در مورد آن در حال پایان پایین تر ، آنها به طور کلی اصلا مناسب من نیز OTR خواهد بود و نیاز به مقدار زیادی از تغییرات.

* برادران بروکس $300-$1400 – من دیده ام برخی از معاملات خوب در این رسانه ها خود را, اما همیشه نگران کیفیت. به نظر نمی رسد و یا احساس می کنید که بزرگ است. قرار نیست دست خود را گران تر از مسائل در عین حال که به من گفته شده پر بوم.

* ساکس $300-1k – مسائل خود را فقط راه بیش از همه نقشه با کیفیت. آنها گاهی اوقات یک خرید 3 برای $899 یا $999. به نظر می رسد مانند یک معامله خوب است. مناسب است برای من اما هر چیزی در زیر 1k خرده فروشی به نظر می رسد ذوب شده.

* Joseph Abboud 1k+ من دوست دارم Joseph Abboud نه جو نام تجاری آنها اینا فقط بد است. نیمی بوم و Im اما با توجه به نیاز به اطلاعات بیشتر. من تا به حال برخی از آنها مسن مناسب قبل از men’s wearhouse و آنها ما بزرگ است.

نه نگاه الیور فتیله یا سیاه برگردان با توجه به اندازه گیری………خواهد به جای رفتن به یک فروشگاه و دریافت اندازه گیری و قرار دادن دست من/احساس می کنم این مواد است. دوست نداشتن برخورد با پیچیده می گرداند و بسیاری از عقب و جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>