آگوست 13, 2020

مشکل با Wi-Fi در خانه ؟ در اینجا چگونه یک شبکه مش می تواند راه حل خود را


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

شما تا کنون تجربه کامل Wi-Fi در یک اتاق از خانه خود را و لحظه ای که شما وارد یک اتاق دیگر که با شکوه اتصال از دست داده است ؟ اگر چنین است, شما قطعا به تنهایی نیست. پس چگونه شما در اطراف این مشکل ؟ یک راه حل ساده برای استفاده از شبکه مش.

یک شبکه مش را به شما می دهد بدون درز اتصال به Wi-Fi بیش از همه خود را در خانه و فضاهای باز خود را. آن را نیز آسان برای نصب و مدیریت کنید. جای تعجب نیست که آن را تبدیل شدن به یکی از برترین گزینه های برای اتصال به Wi-Fi در خانه های سراسر کشور. ما به شما نشان می دهد چگونه یک شبکه مش می تواند در بهبود خانه خود را از Wi-Fi, چگونه یک شبکه مش کار می کند و برخی از آسان نصب راهنمایی.

در این صفحه:

مبانی شبکه

ما قبل از راه اندازی به اطلاعات بیشتر در مورد مش Wi-Fi خوب است بدانید که در چه شبکه ای است که در وهله اول. در هسته خود یک شبکه گروهی از رایانه ها و دستگاه هایی که با هم مرتبط هستند به اتصال مردم و فعال کردن اشتراک گذاری اطلاعات. اینترنت است که اغلب به عنوان شبکه ای از تمام شبکه های.

برخی از شبکه های خطی با اجزای برقراری ارتباط در یک خط مستقیم اما یک شبکه مش متفاوت است. تصور کنید یک spiderweb با قطعات اتصال از زوایای مختلف. این نوع از پوشش جامع شما می توانید با یک خوبی قرار داده شده مش شبکه.

چگونه یک شبکه مش بهبود Wi-Fi?

خانه خود را به احتمال زیاد یک مودم و یک روتر. این اولیه قطعه از تجهیزات اینترنت ممکن است به یک ترکیب واحد به نام دروازه. کلید مش شبکه است که آنها با استفاده از چند کوچکتر روتر معمولا به نام گره.

اصلی گره می شود متصل به مودم مورد استفاده توسط ارائه دهنده اینترنت خود را فقط مانند اولیه روتر شما در حال حاضر با استفاده از. به گره های دیگر را انتخاب کنید تا سیگنال های بی سیم و گسترش آن به منطقه ای در اطراف جایی که آنها قرار داده شده است. این کنترل از راه دور گره های تکیه می کنند در ارتباط مستقیم با روتر, آنها به سادگی با تکیه بر هر یک از دیگر به ادامه, ارائه, قوی, صفحه اصلی سیگنال Wi-Fi.

یک شبکه مش در مقابل بی سیم extender

در نظریه های بی سیم توسعه دهنده دستیابی به همان هدف به عنوان یک شبکه مش با دادن به شما بیشتر پوشش Wi-Fi را در خانه خود را. اما چند تفاوت وجود دارد به حساب آورد در هنگام انتخاب بهترین Wi-Fi تقویت کننده برای خانه شما.

تفاوت بین یک شبکه مش و Wi-Fi extender

شبکه مش

 • گره های متعدد ایجاد یک “خالص” از Wi-Fi پوشش
 • همیشه در ارتباط ماندن به شما به عنوان حرکت در سراسر خانه شما
 • تنها نیاز به یک نام شبکه و رمز عبور

Wi-Fi extender

 • یک دستگاه جداگانه است که طول می کشد موجود خود را از Wi-Fi سیگنال و دوباره پخش آن را در خانه خود
 • نیاز به تعویض بین شبکه های خانگی
 • چند نام شبکه و رمز عبور به یاد داشته باشید

مشکل با یک توسعه دهنده است که شما باید به صورت دستی سوئیچ شبکه برای دریافت بهتر پوشش Wi-Fi از یک محل در خانه خود را به دیگری. این توسعه دهنده طول می کشد دور خود را به آزادی به حرکت در اطراف و همیشه در ارتباط ماندن. خیلی بی وقفه تصویری bingeing, بازی, و یا به سادگی از ابتلا به نام در ایمیل.

با یک شبکه مش, شما می توانید بدون درز رومینگ. همه شما نیاز دارید این است که یک نام شبکه و رمز عبور خود را به ماندن متصل به قوی ترین سیگنال را در هر کجا که شما در آن شبکه است.

مزایای یک شبکه مش

به عنوان اگر کامل پوشش Wi-Fi به اندازه کافی نیست مش شبکه مزایای دیگر که خوب است بدانید در مورد به عنوان شما تصمیم می گیرید اگر این برای شما مناسب است.

 • آسان برای نصب و مدیریت کنید. اگر هر گونه تنظیمات مورد نیاز به سادگی با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند.
 • گره نگاه سنتی را بهتر از روتر. آنها بسیار کمتر clunky و مزاحم بنابراین شما می توانید آنها را در هر اتاق در خانه خود را.
 • بر خلاف سنتی روتر مش روتر می شود در اطراف دیوارهای آجری و الکترونیک دیگر تا این مسیر ارتباطی روشن باقی می ماند.
 • چرا که گره ها با هم کار کنند اگر یکی پایین می رود و شما هنوز هم نمی خواهد از دست دادن کل اتصال.
 • والدین کنترل در دست شما است. شما می توانید ایجاد پروفایل برای اعضای خانواده به طوری که شما می توانید محدود کردن دسترسی و زمان از روز استفاده درآمده است.
 • برای امنیت بیشتر سیستم های ارسال هشدار از طریق فشار هنگامی که کسی جدید است که در تلاش برای پیوستن به شبکه.
 • مش شبکه دارای پهنای باند قابل انعطاف است که ایده آل برای علاقهمندان به بازی و یا تصویری ناظران.

یک زن و شوهر از اشکالات

مش Wi-Fi می تواند گران دلیل این که شما ممکن است مجبور به خرید چندین گره به پوشش تمام خانه خود را. علاوه بر این شبکه های مش نیست مفید برای مردم زندگی در یک فضای کوچک مانند یک آپارتمان یک خوابه به سادگی از آنجا که وجود ندارد نیاز به گسترش اتصال در سراسر اتاق های متعدد.

نکات آسان برای نصب یک شبکه مش در خانه خود را

به بالا و در حال اجرا بر روی یک شبکه مش همه شما واقعا نیاز به در علاوه بر این به گره ها به یک برنامه تلفن همراه و اتصال به اینترنت. قبل از برنامه ریزی باعث می شود تمام تفاوت هر چند پس از اتمام این راهنمایی مفید:

 • برنامه ریزی برای مقدار مناسب از پوشش. تعیین مربع از خانه خود را داخلی و فضاهای باز شما می خواهید برای پوشش. هنگامی که شما آماده برای خرید یک شبکه بررسی محاسبات خود را در برابر پوشش جزئیات مش شبکه شما در نظر خرید به عنوان پوشش متفاوت بوده و از یک سیستم به بعد.
 • شروع با یک روتر ارائه می شود که حداکثر سرعت و عملکرد. قبل از اضافه کردن یکی دیگر از جزء به شبکه خانگی خود را, مطمئن شوید که شما اولیه روتر در حال انجام در سطح مطلوب است. اتمام راه خود را برای افزایش های موجود در سیگنال Wi-Fi.
 • به یاد داشته باشید که دیوارها و درگاه تاثیر سیگنال های بی سیم, انتقال, بنابراین شما ممکن است نیاز به موقعیت استراتژیک گره در اطراف این مناطق است.
 • موقعیت هر گره مهم است که برای پوشش کامل و بدون مرده مناطق. اصلی روتر گره باید نزدیک به کابل و مودم و یا روتر موجود و در باز و نه در گنجه و یا جمع در راه بازگشت در یک گوشه. آن را نیز باید از نشستن در نزدیکی یک AC خروجی دیوار.
 • به قرار دادن به عنوان کارآمد که ممکن است بسیاری از سیستم های ساخته شده در هشدار است که به شما اجازه می دانم که اگر شما بیش از حد دور از اصلی ترین گره و یا قبلا نصب node.
 • محل گره در عرض 6 – 8 پا را از هر دستگاه است که بهره مندی از یک LAN اتصال مانند دستگاه های بازی و یا تلویزیون.

اندازه گیری از Wi-Fi بهبود

برای اندازه گیری پیشرفت خود را از Wi-Fi شبکه خانگی مطمئن شوید که برای تست سرعت خود را در مناطق مختلف از خانه خود را قبل و بعد از ساخت هر گونه تغییرات. که راه شما می توانید سنج که در آن شما با موفقیت خود را افزایش سیگنال Wi-Fi و که در آن شما هنوز هم نیاز به برخی از ارتقاء.

پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت بیشتر از پهنای باند خود را با پیروی از این مرکز و ثبت نام به صورت هفتگی ما Allconnect عضویت در خبرنامه.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول