مردم واقعا هنوز هم استفاده از اینترنت dial-up? در واقع یک میلیون فراموش


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

به یاد داشته باشید شماره گیری — که عجیب و غریب, توخالی, انعکاس صدا تعریف شده است که دوران کودکی خود را ؟ برای بسیاری از ما این راه از اتصال به اینترنت به سرعت تبدیل به یک اثر هنگامی که با سرعت بالا در باند پهن در سراسر کشور است.

و با همه صحبت از مقرون به صرفه گیگابیت اینترنت با سرعت در حال آمدن به خانه های ما به زودی — اگر آن را ندارد در حال حاضر — ما فکر این امر می تواند جالب برای کشف آنچه اتفاق می افتد بر روی دیگر کندتر طرف از طیف.

بنابراین ما حفر شده به برخی از آمار در مورد خوب اوله اینترنت dial-up و ما متوجه شد که آن را هنوز هم بیشتر مربوط به از ما هرگز تصور کرده اید. آماده خود را شگفت زده کرد, چهره.

سریع آمار از کندتر از طرف اینترنت

با توجه به یک مطالعه 2015 منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو 3 درصد از کل ایالات متحده هنوز هم قابلیت اتصال به اینترنت از طریق یک اتصال شماره گیری. (به نحوی که تعداد در واقع رفت تا از سال 2013 تا سال 2015 آخرین سال پیو اندازه گیری dial-up پذیرش است.)

در آن زمان که حدود 9.6 میلیون آمریکایی. این تعداد کاهش یافته است تمام راه را به پایین به 0.3 درصد تا سال 2017 داده های گزارش شده توسط ana ortega. که بیرون می آید به کمتر از یک میلیون نفر است.

تمام کسانی که از اتصالات dial-up اصل به این معنی است که کسانی که یک میلیون نفر از مردم هنوز تجربه وب مانند آن را در سال 1995 با سرعت شکوه کردن حدود 56 Kbps. به طور متوسط در ایالات متحده پهنای باند و سرعت 134 مگابیت در ثانیه – بیش از 2000 x سریع تر از dial-up.

این بدان معناست که هیچ جریان و هیچ بازی آنلاین و هیچ تماس های ویدئویی. اینترنت Dial-up کاربران محدود به اساسی ترین آنلاین توابع مانند چک کردن ایمیل و مرور Facebook و یا خواندن مقالات — همه در یک حلزون.

در سال 2017, آلاباما, بيشترين درصد از خانه با یک اتصال شماره گیری تا کنون با 4 درصد از ساکنان با تکیه بر آن. با این وجود هر دولت اما دلاور متکی بر dial-up به برخی از درجه است.

چرا (و در آن) مردم با استفاده از dial-up

حتی با دلتنگی عامل اینترنت dial-up احتمالا نمی تواند انتخاب اول برای بسیاری از کاربران اینترنت است. در برخی از مناطق روستایی هر چند تنها گزینه dial-up و ADSL — یکی دیگر از نوع اتصال که با بهره گیری از خطوط تلفن برای اتصال به اینترنت است.

سهولت و در دسترس بودن

اگر شما در حال حاضر یک خط تلفن های سنتی دام در خانه خود را و سپس شما می توانید به سرعت باید dial-up دسترسی به اینترنت و همچنین در هیچ زمان و در همه. فقط باید یک اینترنت dial-up ارائه دهنده خدمات اتصال و خرید یک مودم به ترجمه سیگنال – و شما خواهید بود در راه خود را.

کیفیت

به عنوان طولانی به عنوان شما در حال تلاش برای جریان ویدئو HD و یا هر بار با وضوح بالا تصویر یک عکاس تا به حال گرفته شده و سپس اینترنت dial-up به احتمال زیاد می تواند مراقبت از تمام وب سایت خود را-مرور اینترنت با سرعت مورد نیاز است. هنگامی که شما در حال حاضر شما می توانید انتظار مداوم اتصال.

سرعت

Dial-up است قطعا نمی سریعترین اسب در اینترنت نژاد. اما اگر شما هنوز آنلاین است که اغلب – و شما بیشتر فقط چک کردن ایمیل و یا به آرامی گوگل چیزهایی که شما هستند – و سپس شما خواهید بود فقط خوب است. به دلیل وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک اسب مسابقه که یک اسب بارکش می توانید کار انجام می شود فقط به عنوان به خوبی.

قیمت

Dial-up است که تا کنون ارزان ترین راه برای اتصال به اینترنت است. اکثر طرح در اطراف هزینه $10/mo. و NetZero و جونو حتی ارائه دسترسی رایگان به مدت 10 ساعت در هر ماه است. در مقایسه با متوسط $60/mo. که آمریکایی ها برای پرداخت پهنای باند dial-up در واقع فراهم می کند ارزش باور نکردنی.

20 درصد از زمان dial-up کاربران گفت: هیچ چیز هرگز آنها را به تغییر نوع اتصال.

زمانی که مرکز پیو محققان خواسته شماره گیری مشترکین در سال 2009 چه آن را برای آنها را به سوئیچ به یک اتصال به اینترنت پهن باند در خانه آنها تا به حال انواع مختلفی از پاسخ. 35 درصد گفت: قیمت را به سقوط 17 درصد گفت: این امر باید برای تبدیل شدن به در دسترس که در آن زندگی می کنند و تعجب آور 20 درصد گفت: هیچ چیزی را تا به حال آنها را تغییر دهید. (شاید آنها فقط به عشق صدای شماره گیری بیش از حد به آن اجازه دهید بروید.)

به اندازه کافی جالب توجه وجود دارد هیچ تفاوت قابل توجه مربوط به آن شماره گیری کاربران زندگی می کردند. ساکنان روستاها ساکنان شهرستان و حومه پیدا کرده اند همه به همان اندازه احتمال دارد به dial-up صفحه اصلی کاربران اینترنت است. و به گفته های اخیر پیو مطالعه 10 درصد از بزرگسالان آمریکایی از اینترنت استفاده نکنید.همه در همه ،

اما امروز در عصر اطلاعات که یک انتخاب عجیب و غریب داده می شود که چگونه به سرعت تغییرات جهان و چگونه به سرعت اخبار سفر می تواند بر روی آن. بنابراین اگر شما می خواهم به تغییر ارائه دهنده فعلی خود و یا یک اتصال به اینترنت در خانه شما – شماره گیری پهنای باند و یا در غیر این صورت پس از آن فقط به ما اطلاع دهید.

اینترنت ما کارشناسان می تواند کمک به شما در انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت برای خانه خود را نیاز – رایگان برای همه – حتی اگر شما را به عشق رشد کرده کندتر تکه از زندگی است.

Joe Supan Joe Supan

@allconnect

جو نظارت همه چیز جریان برای Allconnect از خدمات موسیقی, موسیقی به تلویزیون های hd. خود را در جریان خدمات نظرات در میان محبوب ترین مقالات در کل سایت. جو gradu… جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im