پنتاگون رسما Declassifies سه فیلم بشقاب

قبلا به بیرون درز توسط نیویورک تایمز و یک شرکت خصوصی آغاز شده توسط Blink-182 تام DeLonge *تف-طول می کشد قشنگتر نور بودن نوشید با 10 کلاس من*های وزارت دفاع ایالات متحده به تازگی رسما محرمانه سه قبلا top secret (نمی توانست که راز بالا!) ویدئوها از بشقاب پرنده گرفته شده توسط نیروی دریایی و خلبانان. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من گوش دادن به مزرعه شخص:

DOD [وزارت دفاع] است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به این فیلم ها. هوایی پدیده های مشاهده شده در فیلم باقی می ماند مشخص شده به عنوان ‘ناشناس’.

چگونه هیجان زده خلبانان (که بدون شک آشنا با همه چیز وجود دارد برای دیدن در آسمان) صدا در ویدئوها فقط اثبات آنچه که دیدم چیزی بسیار عادی است. در حال حاضر من نمی گویم بیگانگان اما من هم نه گفت: نه بیگانگان می دانید منظورم چیست ؟ “شما می گویید بیگانگان.” هیچ سوال در ذهن من است. منظورم این است که اگر شما باور نمی بیگانگان در حال حاضر نمی walk among us, سپس شما بدیهی است که نمی زندگی در محله. آنها حتی در پنهان کردن آن.

نگه داشتن رفتن برای سه فیلم.

با تشکر جو C که موافق آنها در میان ما هستند.

ادامه مطلب: بیگانگان, جذاب, دولت, hmm oh yeah که بیگانگان خوبه اثبات مثبت به طوری که آنچه که به نظر می رسد فضایی, سفینه, رویای زنده است چیزهایی که شما را از hmm های کامپیوتر پرواز اشیاء ناشناس, ویدئو, ایست,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>