Peekaboo!: صفحه اصلی دریچه های هوا اژدها با نور بالا چشم

vent-dragons-1.jpg

این دریچه اژدها ساخته شده و فروخته شده توسط هنرمند David Lee نان شیرین و پهن. اژدها در دسترس هستند در انواع dragony رنگ 200 $هزینه هر کدام و ساخته شده به آویزان بر روی دیوار پوشش واقعی دریچه های هوا. “اما–” هی, اگر شما می خواهید به تمام تابستان به این دلیل که A/C نیست باد در اتاق نشیمن است که به شما.

دریچه اژدها می آید با کمی کنترل از راه دور به نور تا چشم دو تا هیولا و تعجب مهمانان و دوستان خود را. چراغ صفحه 3 باتری AA و باید رایت برای 150 ساعت قبل از اینکه شما نیاز به آنها را جایگزین. به جای باتری باز کردن رنده و بلند کردن باتری ها در یک بسته کوچک داخل. روشن چشم را 8 تنظیمات مختلف از سریع چشمک زدن به طور مستمر و درخشان و یک تایمر وجود دارد به نوبه خود آنها را در 6 ساعت است. لذت بردن از!

حجم: 12×7 اینچ است.

آیا نصب در واقعی گرمایش/AC دریچه.

خدای من فقط فکر می کنم چقدر شما می توانید صرفه جویی در هزینه های گرم و سرد اگر شما تا به حال واقعی آتش و یخ تنفس اژدها زندگی خود را در دریچه های هوا. منظورم مسلم آنها می خواهم که به آموزش داده می شود اما من تمام کسانی که فیلم.

نگه دارید برای چند عکس از برخی از رنگ های مختلف است.

vent-dragons-2.jpg

vent-dragons-3.jpg

vent-dragons-4.jpg

vent-dragons-5.jpg

vent-dragons-6.jpg

با تشکر از speakerbox که موافق این است ایده آل برای اضافه کردن به خود برای خود کسی است که همه چیز ” لیست خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>