Pediwear کفش – Official Thread

Pediwear شده اند خرده فروشی کفش برای نزدیک به 40 سال است. آن باقی مانده است یک کسب و کار خانوادگی است و در حال حاضر در دست نسل دوم. گودیر welted مردانه کفش بوده است بخشی از کسب و کار ما از اوایل روز – ما یک ثروت از تجربه در این زمان. ما شروع با Loake و بارکر اما رشد کرده اند شامل طیف گسترده ای از مارک های.

ما در بازدید از این کارخانه از Loake, بارکر Trickers, Crockett و جونز آلفرد سارجنت ، Carmina, Grenson Sanders, NPS – برخی از آنها در موارد متعدد. این به ما می دهد بینش منحصر به فرد به ساخت و طراحی برخی از بهترین کفش های موجود ما را به این تجربه به استفاده از زمانی که بحث و کمک به مشتریان ما با خرید خود را.

در علاوه بر این به ارائه سهام خطوط از مارک های ما, ما همچنین به طور منظم به دست آوردن موجود در سبک منحصر به فرد. این پاییز ما انتظار دارند بسیار ویژه کفش از Trickers, Carmina, بارکر Sanders, NPS و Loake.

در وب سایت ما ما ارائه خدمات به مشتریان از طریق چت زنده, ایمیل علاوه بر تماس تلفنی. ما با نام تجاری مدیریت دانش به طول می انجامد و اتصالات بسیار عالی است – همانطور که در شور و شوق خود را برای کفش های آنها رسیدگی – من مطمئن هستم که شما را پیدا خواهد کرد آنها بهبود تجربه خرید خود را. ما همچنین ارائه همان سطح از خدمات در اینجا – با هدف پاسخ تمام پست های بی درنگ.

زمان برندها

آلفرد سارجنت ، بارکر Crockett و جونز Grenson, جفری غرب لوید Loake,,, Sanders, Trickers و بیشتر Mephisto RM ویلیامز

مراقبت از کفش مارک

Saphir La Cordonnerie Anglais, Dasco

لوازم جانبی مارک

بکن بکن, اشوود, Tilley کلاه, نظر, چاودار, رنگینپوستان و Stearn و بیشتر

به زودی:

Carmina

ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری اشتیاق ما برای کفش های شما.

مایک کوچک
Pediwear

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im