پاتاگونیا Torrentshell 3L در مقابل Montbell Goretex دنده

سلام به همگی

من تصمیم به سرمایه گذاری در برخی از مناسب و معقول دنده باران که من می توانید استفاده از تمام طول سال و من به دنبال برخی از مشاوره.
من مردد در میان این چهار کت:

– https://en.montbell.jp/products/goods/disp.php?product_id=1128615
– https://en.montbell.jp/products/goods/disp.php?product_id=1128618
– https://en.montbell.jp/products/goods/disp.php?product_id=1128633
– https://www.patagonia.com/product/mens-torrentshell-3l-rain-jacket/85240.html

تا آنجا که به قیمت می رود همه آنها بیشتر یا کمتر در همان محدوده اگر چه باران رقصنده قنتد, ژاکت ارزان تر است. همچنین توجه داشته باشید که من در ژاپن زندگی می کنند که در آن پاتاگونیا پوشاک حدود 10-15 درصد گرانتر از در متحده است.

در مورد Montbell من می شنوم که هزینه/عملکرد کت خود را فوق العاده است اما من باید بگویم که Torrentshell احساس دلپذیر به لمس است که باعث می شود من دریغ. من آگاه هستم که Gore-tex قرار است به جای “سفت” اما من مطمئن هستم که این H2No پارچه که پاتاگونیا ارائه می دهد این است که مقاوم در برابر و یا آن را فقط یک بسیار آسیا ژاکت. به طور کلی من در مورد دوام و transpirability. من می خواهم چیزی که من محافظت از آب و هوا, اما آن را احساس نمی کند مثل من در یک سونا. این Torrentshell دارای زیپ دار در بغل در حالی که دو نفر از سه Montbell کت نیست. یکی که می کند (تورنت در حال پرواز) به نظر می رسد خوب transpirability اما پارچه نازک احساس به عنوان کاغذ, بنابراین من نمی دانم.

کسی تا به حال تجربه هر یک از کت و یا می توانید راهنمای من یک کمی ؟ هر پاتاگونیا قنتد, ژاکت واقعا ارزش پول در این روز ؟ این می رود بدون گفت اما لطفا در صورت تمایل به نشان می دهد هر قنتد, ژاکت (در همان محدوده قیمت).

TL;DR: من قصد دارید به پیاده روی بروید و با استفاده از ژاکت برای رفت و آمد روزانه من (که من با دوچرخه), بنابراین من واقعا می خواهید چیزی نیست که من عرق تن است.

با تشکر از شما برای کمک شما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>