Ownly لوکس – رسمی وابسته به موضوع

unnamed.png

بنابراین در اینجا ما در حال بانوان و آقایان.

در حرکت رو به جلو در ایجاد نام تجاری گام بعدی بود که همیشه برای تبدیل شدن به حرفه ای در تراز وسط قرار دارد با سبک فروم و اعضا به طور یکسان.

ما تلاش مردمی تبدیل شده من یک بار دوستدار خانواده خانه را به بدترین “Hoarders” episode—خیلی بد است که آن رفت مستقیم به دی وی دی. گسترش شرکت ما به هیچ وجه ربطی به روابط من ساخته شده یعنی من سه نفر دیگر از همکاران که همه تبدیل به ادراک در راه شناسایی high-end لباس. با تشکر از به روز ما پشم شویی از طریق فشار و شلوغی از شهر نیویورک ما تبدیل شده ایم به خوبی آشنا با برخی از بهترین در مد لوکس که جهان را ارائه کرده است. در نظر گرفتن آنچه که ما در طول سال ها آموخته و از طریق بسیاری از آزمون و خطا ما با موفقیت به آمده تا با ما زاییده افکار: Ownly لوکس.

برای چند ماه گذشته این بود که همیشه من قصد نفوذ سبک فروم مانند یک نینجا و در نهایت همه شما را دعوت به بررسی کنید که چه چیزی ما رو به رشد شرکت را ارائه کرده است. آنچه در این سنسی استاد بزرگ انتظار نداشتند این بود که چگونه استقبال و آموزنده همه خواهد بود. من طنز زدگی است و اغلب انگشتان پا خط بین زانو-سیلی نامناسب و در عین حال SF’ers به من آموخته راه سخت می تواند ظرف آن را به عنوان به خوبی به عنوان آنها می توانید آن را.

عامل کسب و کار تا حد زیادی از طریق eBay فروشگاه ما همچنین ارائه محموله—همان ارائه مراقبت و درمان ما را به خود ما باز گردند. با بی عیب و نقص سابقه ما را تکمیل کرده اند بیش از یک هزار و معاملات با پاسخ مثبت از ما مربوطه مشتریان. علاوه بر این ما ارائه می دهیم درجه حرفه ای عکاسی است که رقبا بهترین از نظر وضوح و کیفیت همه به لطف خود ما خصوصی استودیو که ویژگی های جدیدترین و بهترین تجهیزات بالا پایان. این تعهد ما به ارائه بهترین خدمات با یک چرخش سریع و بهترین بازگشت سرمایه گذاری. ما همیشه خواهد شد.

مطمئن شوید که شما در ادامه به بازدید از این موضوع برای ادامه به روز رسانی به عنوان ما هفتگی مزایده همه شروع کم کم قیمت $9.99 از جمله ما روزانه خرید آن در حال حاضر ارائه می دهد. ما هیجان زده به ارائه معاملات بزرگ و حتی بهتر چانه زنی به سبک اعضای فروم—احساس رایگان به ایمیل یا PM من در اینجا برای هر گونه تخفیف هایی که اعمال می شود به آینده ما تلاش. مسابقه فرصت ها و فروشگاه ها نیز در دستور کار در آینده بسیار نزدیک.

ما هیجان زده به همچنین نسخه جدید ما بسیاری از ادوارد کفش سبز. فروش رسمی راه اندازی خواهد شد در 1 بعد از ظهر EST فردا در فروشگاه آنلاین ما–لینک برای بوتیک هم تبدیل خواهد شد زنده و در دسترس در اینجا در این موضوع در فوق زمان راه اندازی. من همچنین می خواهم شخصا با تشکر از هر کسی که بوده است به طوری که بیمار در انتظار این مرموز, خوش تیپ, کشنده “خریدار فله” به بیرون آمدن از مخفی. ما در انتظار فرصت مناسب برای ارائه به خودی خود و در حال حاضر با مناسب پلت فرم ما می توانیم به شما ارائه تمام این خدمات کافی است که شما باید به انتظار آمده است.

تا آنجا که این تلاش کسب و کار من می خواهم شما را به فکر می کنم از این به عنوان یک تلاش مشترک و همه شما را دعوت به پیام ما با هر گونه پیشنهاد و یا نظر شما ممکن است داشته باشد. ما همیشه به دنبال بهبود و که نمی تواند انجام شود با کمک ما به تنهایی, ما نیاز به ورودی خود را به عنوان به خوبی.

اهداف ما به رشد این شرکت جایگزین که خود را عادی mom-and-pop فروشگاه. در علاوه بر این به شما ارائه بهترین در اسراف پوشیدن ما همچنان به هدف مناظر ما بالاتر و بالاتر. در آینده نزدیک خواهید دید که فراتر از فقط لباس ما به شما ارائه یک تجربه همهجانبه به دنیای مد با پشت صحنه به نظر می رسد در آینده ما, کمپین یک در یک مصاحبه با نیزه-عناوین صنعت ما از جمله برخی از چهره های آشنا از SF جامعه دادن به شما صمیمی تر نگاه مرد پشت آواتار.

با تشکر از شما و من نگاه به جلو به صحبت کردن با هر کس در اینجا و به اشتراک گذاری بیشتر الگوهای رفتاری نامناسب و backhanded تعارف. اما تعارف با این وجود. اول یکی به من گریه ممکن است چیزی به صورت رایگان. من نمی دانم. بستگی دارد که چگونه بسیاری از روز من صرف در موقعیت جنین.

من کم عمق طنز جنوبی پارک سطح در اما Ownly لوکس را در توجه به جزئیات و کیفیت و خدمات به مشتریان بی بدیل است و ما نذر برای تحویل در تمام وعده های ما. شده اند وجود دارد بسیاری از بار به عنوان من مطمئن هستم که برخی از شما می تواند مربوط است که من بوده ام به فروش می رسد روغن مار توسط یک دسته از خوشحالم که دست جعلی-لبخند اشراف تنها با ساختن یک جفتک سریع. پول خوب است اما صلح از ذهن دانستن است که ما در حال سرویس دهی افراد همفکر که می خواهند به نگاه خوب در پایان می پوشد در قیمت مقرون به صرفه و که در آن همه برنده. که بهترین نوع از کسب و کار وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de