کارکنان ما لیست مورد علاقه خود را شراب خواری-شایسته اعتیاد در طول فیزیکی فاصله

در حالی که در گیر بودن در خانه ما در طول یک ملی بهداشت بحران نیست و بیشتر سرگرم کننده به عنوان بهار شکوفه های خارج از, بسیاری از ما به اندازه کافی خوش شانس برای دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و محتوای goldmines مانند Netflix بکشد.

جریان های غول پیکر به تازگی اعلام کرد که آنها به دست آورده 15 میلیون مشترکین جدید در طول COVID-19 مستند. به طوری که ما رو Allconnect® خدمه سوال چه هر کس به تماشای. ما تصمیم گرفتیم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما در حال حاضر bingeing. از Stephen King ترسناک به کشف مجدد در دادگاه نابغه سابق NBA ستاره های ما را بررسی کنید التقاطی مشاهده انتخاب و شاید شما می توانید برخی از سنگهای برای خودتان.

David Anders

قدیمی مورد علاقه: مسابقه شگفت انگیز. موجود در Hulu, CBS همه-دسترسی و به صورت اجاره در آمازون نخست تصویری, Google Play Movies & TV و یوتیوب.

جدید پیدا کنید: قلعه سنگ. در دسترس به طور انحصاری در Hulu.

چرا: بی تاب برای بازگشت از مسابقه شگفت انگیز برای آن 32 فصل من و همسرم آغاز شده binge-تماشای قسمت های قبلی در Hulu که فصول 1 تا 29 در دسترس بر روی تقاضا. جالب است ببینید که چگونه نشان می دهد پیشرفت کرده است در طول سال و پس از این تیم از یک کشور به کشور دیگر را فراهم می کند خوب مجازی فرار از گیر بودن در خانه.

تنها دو فصل از قلعه سنگاما آنها برای دو یا سه روز شراب خواری جلسه. به عنوان یک فن بزرگ از Stephen King, آن را سرگرم کننده برای دیدن شخصیت های نمادین بازیگران به نقش های جدید. فصل 3 نبوده است, تایید نشده است, اما من آنجا خواهم بود و اگر هنگامی که آن را می آید – و مشتاقانه به امید دیدن برخی از شخصیت های تیره برج سری در مخلوط.

تیلور گدسدن

قدیمی مورد علاقه: باشگاه دختران بد. در دسترس در آمازون نخست و یوتیوب. هفت زنان با شهرت بد نگرش بد و بدتر عادت به قرار دادن در خانه را امتحان کنید و تغییر راه خود را.

جدید پیدا کنید: Waco. فصل 1 موجود در Netflix بکشد.

چرا: من سوار ببر پادشاه موج همراه با هر کس دیگری و یکی از بزرگترین چیزهایی که به من ایستاده بود (و ظاهرا کلانتر محلی) بود که جو عجیب و غریب ادعا وجود دارد خواهد بود “کوچک وکو” اگر کسی در تلاش برای آمدن به نجات خود و مختل کند. من به سوراخ خرگوش از تحقیقات بر روی دیوید کورش و فرقه اش زیر و خیلی هیجان زده به اتمام سری جدید در Netflix بکشد وقتی فصل کامل منتشر شد. نشان می دهد ستاره Taylor Kitsch به عنوان رهبر کاریزماتیک از شعبه Davidians مایکل شانون به عنوان مذاکره کننده و جولیا گاردنر, Rory Culkin و Paul Sparks به عنوان اعضای کلیسا. سری به پیروی از کل 51-بعد بست و آن را قطعا باید ببینید.

لیزا هایمن

قدیمی مورد علاقه: اهرم. موجود در پلوتون TV, Hulu و IMDb تلویزیون. یک تیم از اصلاح هنرمندان باهم نبرد شرکت های بزرگ فساد از طریق غیر متعارف به معنی.

جدید پیدا کنید: به تنهایی. که در آن به پخش: فصل 1 و 2 به رایگان در پلوتون تلویزیون; فصل های 3 تا 6 در Hulu.

چرا: این بقا نشان می دهد ویژگی های 10 مردان و زنان رقابت برای دیدن که می تواند زنده ماندن طولانی ترین در بیابان. آنها در حال رقابت برای جایزه $500,000 و آنها می تواند “شیر کردن” در هر زمان از طریق تلفن ماهواره ای. گرفتن این است که آنها به طور کامل به تنهایی و جدا از یکدیگر است. آنها باید ارائه خود آب و غذا و همه در حالی که برخورد با افراطی آب و هوا و حیوانات وحشی. اما به عنوان روز رفتن بزرگتر مبارزه می شود و روانی و فیزیکی نیست. در طول این زمان هنگامی که ما در خانه هستند این نشان می دهد, قرار می دهد در چشم انداز آنچه در آن است به, واقعا, واقعا به تنهایی و بدون دسترسی به خانواده و یا دوستان از طریق اینترنت و یا تلفن. این مطالعه در طبیعت انسان است که نشان می دهد چگونه مردم در مقابله با انزوا از صحبت کردن از طریق خود اضطراب به آینده با خلاق رسانه ها.

رابین لیتون

قدیمی مورد علاقه: Agatha christie’s Poirot. در دسترس در آمازون نخست بلوط تلویزیون و BritBox. یاد بلژیک کارآگاه هرکول پوارو حل رمز و راز در اطراف جهان است. بر اساس گسترده ای رمان از آگاتا کریستی.

جدید پیدا کنید: میدسمر قتل های موجود در بلوط تلویزیون BritBox و Amazon Prime.

چرا: این نیست یک سری جدید اما به من. آغاز شده در سال 1997 آن را اجرا می کند از طریق 20 فصل در جریان خدمات و هنوز هم در حال تولید است. همچنین بر اساس یک جرم و جنایت-رمان سری آن به شرح زیر کارآگاه بازرس رئیس جان Barnaby به عنوان او به کنکاش و تحت نما ثروتمند انگلیسی عامیانه از میدسمر. این همیشه جذاب برای من که درست کنار مردم کشف شده است. و من دوست دارم یک چالش به فاش کردن پسر بد قبل نشان می دهد به پایان می رسد!

Trey پل

قدیمی مورد علاقه: The West Wing. موجود در Netflix, YouTube, TV آمازون نخست.

جدید پیدا کنید: Veep. در دسترس در آمازون نخست HBO در حال حاضر Hulu.

چرا: من کار من راه را از طریق تمام هفت فصل از غرب بالاست که همسر مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد. آن را به من می دهد احساسات گرم چون من در اصل برای اولین بار شروع به تماشای آن را با پشت خود را هنگامی که ما دوستیابی. در حال حاضر من فقط به طور کامل لذت بردن از reliving سوء استفاده از رییس جمهور بارتلت و بی باک کارکنان از جمله امی و برنده Allison Janney به عنوان دبیر مطبوعاتی C. J. Cregg.

در سمت تلنگر, من شروع به تماشای Veepکه نزدیک به کامل مخالف آن را به عنوان شرح زیر است معاون رئیس جمهور Selina مایر (همیشه عالی جولیا لوئیس-دریفوس که برنده Emmys برای کار خود را در نشان می دهد) و او bumbling, بیعار خدمه. که در آن غرب بال به من می دهد فرصتی برای تنفس به صورت جدی خوش بینی Veep فقط به من اجازه خنده با cringing آشنایی در این boors. این یک ترکیب عجیب و غریب, اما آن را برای من کار می کند.

جو Supan

قدیمی مورد علاقه: کلاسیک NBA بازی در یوتیوب و, NBA League Pass

جدید پیدا کنید: Detroitersموجود در Comedy Central برنامه با ارائه دهنده تلویزیون ورود و یا از طریق کمدی مرکزی در حال حاضر در آمازون ($3.99/mo.)

چرا: این اولین بهار من می توانم به یاد داشته باشید بدون پلی آف NBA. که بسیار جزئی قربانی را من می دانم, اما آن را هنوز هم یک احساس عجیب و غریب. خوشبختانه برای من یوتیوب دارای یک منبع پایان ناپذیر از بازی های قدیمی برای چک کردن یک ترکیب خوب از ورزش نوستالژی و اکتشافات جدید. (که می دانستند Charles Barkley استفاده می شود به یک هیولای مطلق و نه فقط در تلویزیون که می گوید چیزهای وحشی?) من شده است در فشار بر Michael Jordan, بازی به تازگی برای دریافت آماده برای ESPN جدید, عظیم, 10 -, بخش, مستند, آخرین رقص.

همانطور که برای Detroitersمن این سری از طریق تیم رابینسون خالق Netflix طرح نمایش کمدی من فکر می کنم شما باید ترک کنید. این نشان می دهد فقط باعث خنده من زیادی است. آن را در مورد دو تا از بهترین دوستان که اداره محلی آگهی آژانس در دیترویت. آن را بسیار خنده دار و احمقانه, اما آنچه که من واقعا دوست دارم این است که چگونه صرفا این بچه ها عاشق یکدیگر و شهرستان خود را.

دیدار ما در Facebook یا Twitter به ما اطلاع دهید آنچه را مورد علاقه خود را شراب خواری! و نشانه های ما مرکز منابع به نگه دارید تا با تمام آخرین جریان اخبار.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im