توهم نوری از یک کشتی تانکر شناور در بالای افق

floating-ship-optical-illusion.jpg

این یک توهم نوری گرفته شده توسط یک beachgoer (و یا در نزدیکی-beachgoer) در کوه Maunganui, نیوزیلند یک کشتی نفتکش در سواحل است که به نظر می رسد به شناور بالای افق است. چگونه در مورد آن! چرا آن را به نظر می رسد به شناور? به ازای هر یک تخت earther در یوتیوب نظرات:

فکر می کنم در مورد آن. افق در حال افزایش است. یک توپ روی زمین آن خواهد بود در حال سقوط است. اثبات مسطح حرکت زمین است.

[در پاسخ به کسی که پرسید چگونه این خبر جهان] خنده دار شما بر این باورند که در حال حاضر وجود دارد پرندگان پرواز وارونه هواپیما وارونه کشتی های متصل به آب و آب متصل توپ و حلق آویز وارونه و در عین حال من دیوانه یکی است. آه صبر کنید, آن گرانش…..راست!! همان گرانش است که دارای صنایع هوایی حامل به آب و در عین حال اجازه می دهد تا یک پرواز کره به پرواز در اطراف آزادانه. از خواب بیدار ساختگی است.

من صادقانه باشد من استفاده می شود به فکر می کنم تخت-earthers شد فقط پر از کلوچه به شکل گه اما این یک استدلال قانع کننده. و با استدلال قانع منظورم این است که من آرزو می کنم من فقط می تواند در داخل این مغز فرد برای پنج ثانیه بنابراین من می تواند اجرا از طریق کنار خود جمجمه مانند Kool-Aid مرد.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو.

با تشکر از برایان یک که موافق است که باید گرفته شود یک جهنم از بسیاری از hoverboards.

ادامه مطلب: چشم های تخت-زمین hocus pocus, توهم, سحر و جادو!, باعث می شود حس به من چشم در حال بازی کلاهبرداری در من توهم نوری فیزیک که چک کردن آنچه در جریان است در اینجا؟!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>