OMG خیلی تلون مزاج: این مجسمه ابزار

این سه نمونه از این “مجسمه ساز” گردد توسط هنرمند و نوازنده Bichopalo از والنسیا, اسپانیا. برخی از اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را (یکی در بالا و به طور خاص) که او اعتبار خود را به دو پرنده دوستان پیکو و وردی (دیده poking خارج از حوزه و در وسط). من آرزو می کنم من تا به حال پرنده دوستان است. من فکر کردم من تا به حال یک غاز دوست, پس, اما این حرامزاده فقط می خواستم من نان سپس گونه لب به لب.

اجازه دهید معرفی من شما را “PLANTYFLUTESIZER”.
.
.
هنوز هم در حال پیشرفت است, من واقعا نمی توانم بگویم که چگونه بسیاری از روز و ماه من صرف کار بر روی این. کل ساختار ترکیبی از ابزار های مختلف اما یک اصلی است که مرتب کردن بر اساس ترتیب با 8 یادداشت حد است که می تواند در ترکیب با الگوهای مختلف. الکتریکی ضربه تجمعاتی یک موتور با یک بازو متصل است که بازدید از یک سنسور در حال اجرا قبل از ثبت توجه داشته باشید.

وجود دارد مقدار زیادی برای صحبت در این مورد اما در این پست خاص واقعی rockstars من هستند کمی همکاران: پیکو و وردی.

این دو کمی fellas شده اند با من از یک در حالی که من laught و به من باور نکردنی ارائه هر روز. آن باور نکردنی است که چگونه این موجودات کوچک منتشر می کنند می تواند مانند یک نور شدید. اگر شما حیوانات خانگی شما می دانید منظورم چیست. آنها خانواده, خالص, عشق بی قید و شرط و بدون توجه به آنچه در خصوص این عجیب و غریب روز از قرنطینه مورد نیاز است بیشتر از همیشه.

خدای من, من دوست دارم به ساخت چیزهایی مثل این. مشکل این است که– “” شما untalented.” خوب میخواستم بگم که من هرگز قادر به جمع آوری تجهیزات لازم در این قرنطینه اما من از شما رأی اعتماد به نفس. به یاد داشته باشید برای رای دادن GW رای– “هدر رفته است.” در حال حاضر شما فقط تند و زننده.

نگه داشتن رفتن برای سه ابزار مختلف.

با تشکر بی مو که موافق وجود دارد سطح بعدی پس از آن وجود دارد هر چه این است.

بیشتر بخوانید: هنر, پرندگان, همه نیاز به یک سرگرمی چشمگیر, سازهای, موسیقی, آه, وای, مجسمه بسیار تلون مزاج که سرد, تصویری, ما در حال گرفتن باند برگشت با هم به خوبی چگونه در مورد آن!, غریب تلون مزاج شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد هوس!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>