اوه Lordy: خوک تغذیه تخمیر ذرت خمیر می شود فوق العاده مست رول پایین تپه

drunk-pig.jpg

این تصویری از یک مرد در سیسیلیا کنتاکی که میکرو خوک فوق العاده مست پس از gorging خود را در تخمیر ذرت مشهد که قرار نبود به. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من از دوست دختر من چه تخمیر ذرت خمیر است و اگر ما اتفاق می افتد به هر گونه در شربت خانه:

“من تا به حال شکسته گوزن فیدر کردم که آب در آن و ذرت تخمیر شده است. من ریخته بد ذرت به یک میدان است که قرار نیست به هر گونه حیوانات در آن است. روز بعد ما در بر داشت خوک فرار خود را قلم من فکر کردم این امر می تواند خنده دار به صورت تصویری آن را برای یکی از دوستانم که عاشق مهتاب. من آن را نشان داد به جهنم همسر من, او چنین خنده ای که او در آن نوشته شده در Facebook صفحه. پاسخ بوده است دیوانه اما دقیقا آنچه که او می خواست به مردم کمی خنده با جهان در چنین نامشخص و غم بار. ما تا به حال به او را در انبار نگه داشته و یک چشم بر او تمام شب. کنترل حیوانات تایید کرده است که خوک است فقط خوب است.”

مرد که رول پایین تپه و تلو تلو خوردن در پایان این ویدئو…من قبل بوده است. من فکر می کنم آن را مانند من 21st تولد و یا چیزی. “این بود دوشنبه گذشته.” قرنطینه شدن به من. “در آن است؟” *ریختن آبجو در چشم* Noooooo من خوب هستم — این خوب است.

رفتن نگه دارید به صورت کامل, تصویری, توقف بشکه-رول پایین تپه در حدود 1:15.

با تشکر از DT که موافق است که کمی پیگگی احتمالا خود را ساخته شده است خانه ای از قوطی خالی آبجو.

ادامه مطلب: حیوانات, awww فقیر piggy او فقط خوردن خنده دار ذرت مشروب الکلی do a barrel roll!, خوردن چیزهای مست در تصادف (آن haaaaappens) من احساس می کنم خیلی خوب مهتاب خوک به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند ویدئو whee!, اوه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>