رسمی: جنگ ستارگان موضوع. این droids شما دنبال آن هستید. **هشدار ممکن است اخلال گران

این به چه معنی برای طرفداران Lucasarts فرانچایز محبوب? خوب راستش هیچ چیز خوب است. دیزنی اجرا توسط آلن هورن که بدنام بودن تقریبا کارتون باقلا-شمارش استودیو اجرایی است. بدتر سر او را از کلیشه باقلا-شمارش هنر-نفرت movie studio یک شرکت تا مزدور آنها در واقع شامل یک دسته از ورزش کلیپ ها در سیندرلا دی وی دی برای ترویج ESPN کلاسیک چون “سیندرلا لحظه ها در ورزش است.”

با که در ذهن در اینجا چند پیش بینی در مورد آنچه اتفاق می افتد در تمام رسانه های Lucasfilm لمس:

فیلم و تلویزیون:

اولین و مهمترین, جنگ ستارگان: قسمت 7 است ظاهرا سریع ردیابی برای 2015. بله. قسمت 7. یا آنها رو یک اسکریپت در حال حاضر نوشته شده و یا این است برای رفتن به یک جهنم از یک کار عجله. این ممکن است یک چیز بد نیست به این معنا که داشتن جورج اسباب بازی گرفته شده دور از او ممکن است در ایجاد انگیزه در او به واقع ساخت یک فیلم ارزش تماشای.

خبر خوب این است که کاتلین کندی بخشی از اسپیلبرگ همراهان در حال حاضر مسئول هر چیزی Star Wars مرتبط است.

هر ایندیانا جونز فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد را مجبور به رفتن را از طریق دیزنی و پارامونت ساخت خود فشار بسیار کمتر احتمال دارد. که گفت:, برترین دوست دارد پول فقط به اندازه دیزنی بنابراین انتظار یک کارتون.

صحبت از Indy انتظار دیزنی به تلاش و عبور بیش از Indy و گنجینه ملی و یا شاید دزدان دریایی کارائیب. من آرزو می کنم من به شوخی در مورد این اما دیزنی شایعه شد به می خواهید به عبور بیش از دو. آن را سخت برای دیدن آنها تمایل “هم افزایی امکانات” در تلخه مثل این.

اگر جنگ های کلون دریافت نمی کند لغو و یا حداقل کشیده به دیزنی XD برادران وارنر به باج عکس. در هر صورت انتظار خیلی بیشتر از Star Wars انیمیشن.

پوشش نقره ای: پیکسار می تواند یک فیلم جنگ ستارگان. بر این باورند.

دوم پوشش نقره ای: صنعتی نور و سحر و جادو و پیکسار در حال حاضر زیر یک سقف.

سوم و نهایی پوشش نقره ای: دیزنی, خواهد احتمال, تلنگر جورج قرار داده و از اصلی کاهش Blu-Ray.

کمیک:

Dark Horse است که به احتمال زیاد رفتن به از دست دادن ستارگان پروانه است لعنت و شرم و پس از آنها بوده است و توزیع در مسائل بزرگ برای چندین دهه در حال حاضر. اما دیزنی صاحب مارول پس چرا به اموال با ارزش را به یک رقیب?

ایندی خواهد خود را miniseries از مارول به احتمال زیاد یک backdoor به طور مداوم. این من هستم خوش بینانه در مورد آن را به احتمال زیاد به کسی top-tier, اما مناسب برای این مواد است. وجود دارد چند مارول نویسندگان, من دوست دارم برای دیدن در یک ایندی کتاب.

شما ممکن است بخواهید برای خرید Dark Horse omnibuses در حال حاضر: من نمی شود شگفت زده اگر دیزنی می شود کمی dickish بیش تجدید چاپ.

بازی های ویدئویی:

این جان من به این می گویند اما Lucasarts است که تقریبا همه اما پیچ. دیزنی تحمل بازی های ویدئویی و به احتمال زیاد نمی بینم به هر مقدار در ساخت بازی است که ارزان نیست کراوات در platformers. اگر کسی میخواستم بدونم چرا Clint Hocking تا به حال به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد کشتی بدون حمل و نقل یک بازی به این دلیل است که او را دیدم نوشتن بر روی دیوار.

در آن نقطه: انتظار بازی بیشتر شبیه به Star Wars Kinect. دوباره: شوخی نیست. بسیاری از دیزنی نسل فعلی خروجی شامل tie-ins متغیر کیفیت.

اگر Star Wars: 1313 است که بسیاری بیشتر همراه از آن به نظر می رسد ممکن است آن را دریافت مشخصی صرفا به دلیل آن ارزان تر برای انجام این کار از برای دیدن نسبتا مخاطره آمیز پروژه از طریق به نتیجه آن است.

در سمت روشن ما ممکن است در نهایت دیدن کسی خود و رسما rerelease بازی مانند دریچه گاز کامل و بعد از شاخک حساس.

در کل انتظار زیادی از “cross-هم افزایی.” Darth Vader در حال رفتن به نوبه خود در ورزش های برنامه نویسی. دیزنی tweens به طور ناگهانی برای رفتن به در حال اجرا در اطراف جدی بدهد. نیروی قوی خواهد بود با میکی.

دوباره, این پیش بینی در سنگ نوشته شده است. من که بدبینانه در اینجا, و من واقعا امیدوارم که من اشتباه می کنم. من نمی خواهم مردم را به اخراج و یا کلاسیک حق رای دادن به bad-لمس (بیشتر). من فقط مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im