رسمی باربور موضوع


نوشته اصلی توسط TACO_FLAVORED_KISSES

Ok فقط حذف Belstaff از عنوان. هنگامی که زمان اجازه من ارسال برخی از اطلاعات مفید برای دا مادر, قدیمی.

بنابراین اجازه دهید من آن را شروع کنید تا درخواست چه duralinen کت (بین المللی بروشور و غیره) نگاه/احساس مانند? من با ارسال یک ایمیل به بریت ارائه دهنده و به آنها گفت: به نظر می رسد چرم(y). هر حقیقت به این ؟

همچنین هر گونه اطلاعات در کربن finshes? اگر شما آشنا با هر دو که شما انتخاب می کنید ؟

Duralinen است و کتانی با یک پوشش پلاستیکی است که به نظر می رسد مانند تار. تصور کنید گرفتن برخی از پارچه نقاشی آن با جاده تار و سپس ترک آن را به خشک. آن را مانند نگاه ؟ مبهم گمان می کنم. سطح نوع ترک و کمی آن را به عنوان سنین پس از آن کمی شبیه یک خشک چرم صندلی و کمی سفتی پارچه به معنی آن آویزان است و بیشتر شبیه به چرم از پارچه کتانی.اگر دوست دارید یک نگاه آن را بسیار سرد است. من خود را نمی, اما من فکر نمی کنم آن را ضد آب هر چند بدیهی است که مقابله با دوش نور بهتر از کتان خالص. وجود نسخه های مختلف از duralinen – برخی از (به عنوان مثال duralinen بین المللی) باید کمی براق دیگران (به عنوان مثال زمینه, ژاکت) بیشتر مت.

کربن – اساسا منطقی سنگین پلی استر ژاکت با قطعی برق فلزی. نه من فنجان چای اما به نظر می رسد بهتر از حافظه پایان که خیلی باتلاق استاندارد پلی استر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>