نیکلاس Templeman: یک قرار دادی کفاش

برای کسانی که علاقه مند نیکلاس Templeman است از آمدن به ایالات متحده در ماه اکتبر. او یک قرار دادی کفاش که قبلا به عنوان آخرین ساز و مشخصه در John Lobb سنت جیمز در لندن (او در آنجا به مدت هفت سال). در شرکت جدید او خواهد ساخت کفش اساسا از آغاز تا پایان.این رویه را گاهی دوخته شده توسط outworkers اگر نیکلاس می شود حمایت کردن اما آخرین ساخت پایدار welting و اتصالات تمام خواهد شد توسط او انجام می شود. در اینجا است که او در حال حاضر سفرنامه سفر برای سقوط.

شهر نیویورک
یکشنبه 9 و دوشنبه 10 اکتبر
بنیامین 125 و شرق خیابان 50

بوستون
دوشنبه 12 و سه شنبه 13 اکتبر
این الیوت هتل 370 مشترک المنافع خیابان

شیکاگو
چهارشنبه 14 و پنجشنبه 15 اکتبر
دریک هتل 140 شرق والتون محل

سان فرانسیسکو
جمعه 16 و شنبه 17 اکتبر
Westin سنت فرانسیس در میدان اتحاد

توجه داشته باشید: من نمی گرفتن هر چیزی در بازگشت برای ارسال مورد نیکلاس اینجا. من حتی نمی باید یک سفارش با او در لحظه (پرداخت با تخفیف, رایگان, و یا در غیر این صورت). چیزی که مرتب سازی بر اساس تا کنون مورد بحث قرار گرفته و یا حتی به ارمغان آورد. من فقط در مکاتبات با او و فکر می کنم او یک استعداد down-to-earth پسر بنابراین آن را به خوبی خواهد بود برای دیدن او موفقیت است. با توجه به این که کوچک-خانه سازان رنج می برند اغلب از عدم وجود تبلیغات در آن خوب به نظر می رسید به ذکر است سفر خود را برنامه به افرادی که ممکن است علاقه مند در کار خود را.

به هر حال اگر منظور چیزی است که من شما را تشویق به ارسال عکس در اینجا. من می دانم برخی از اعضای در حال حاضر مشتریان (به عنوان مثال @jerrybrowne). در اینجا برخی از عکس, از Facebook و Instagram حساب. شما همچنین می توانید بازدید خود را از وب سایت اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net