جدید-(ish) به مردان خیاطی. نیاز به برخی از راهنمایی و مشاوره.

سلام به همه من فقط به برخی از پرسش های مربوط به خیاطی. من در حال حاضر 4 OTR مناسب (نیروی دریایی, نیروی دریایی, با, زیتون, پنجره, زغال چوب با قهوهای مایل به زرد پنجره, پین, خط خطی boucle) و یکی MTM کت و شلوار (توت قرمز کتانی 6×2 DB) لطفا مرا ببخش برای من ظالمانه را انتخاب کند. Funnily enough, من حتی نمی پوشیدن مناسب است که اغلب در عین حال و اجازه دهید فقط می گویند من برنامه ریزی برای آینده (من یک نوازنده هستم و امیدوارم من حضور احزاب و جوایز مراسم از تمام انواع سطوح و ایرانگردی تمام نقاط جهان).

من عاشق این ایده از ساختمان خود را کت و شلوار و داشتن چیزی است که بیانگر شخصیت خود را – تخیل من اجرا وحشی به فکر ترکیب رنگ پیراهن/لباس پارچه accessorising و…. اما من هم درک وجود دارد پانسمان برای این مناسبت و پیوستن به خیاطی و رسوم است. شما می پوشند لباس های خود را برای ارسال پیام و من حدس می زنم این انتخاب من را چگونه طراحی کنم و لباس من مناسب است بیان است ؟

بنابراین من سوال اول: آیا چنین چیزی به عنوان ایجاد یک تعادل بین پوشیدن چیزی است که باعث می شود شما احساس خوب/که می ایستد و پوشیدن چیزی که پایبند به سنت یا قوانین (من rockstars پوشیدن شلوار و جلیقه و کمربند هم که ترکیبی است از یک بیت از قانون شکن اگر من به یاد داشته باشید به درستی اما از آن است که قرار است برای بیان خود طبیعت سرکش درست است؟). است وجود دارد یک خط ریز بین به دنبال مانند یک ظرف غذا/ناآگاهانه و به دنبال ران/های مختلف/سرد ؟

در حال حاضر بیشتر سوال فنی:
1. من می خواهم به من برای اولین بار MTM کرم/بژ کت و شلوار کتانی. چه سایه ای از کرم متنوع ترین? گسترده-ish اوج lapels هستند. درسته ؟ من عاشق نگاه Cifonelli/بتکده شانه اما آیا این کار با این کت و شلوار ؟ (لطفا به من بگویید اگر من ایده های بی رحم) چه پارچه تامین کنندگان باید در نگاه و وجود دارد چنین چیزی به عنوان کتانی است که با کیفیت بالاتر سخت تر پوشیدن ؟ وجود دارد بسیاری از تولید کنندگان پارچه و وزن من نمی دانم که در آن برای شروع!

2. نیروی دریایی (همچنین MTM) جارچی – چه موادی باید من نگاهی به صورت معمول نیروی دریایی جارچی? طلا دکمه های استاندارد است ؟ برو با شکاف یا اوج برگردان? 3 رول 2 دکمه پیکربندی قابل قبول ؟

با تشکر از شما برای عریان و خواندن من بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im