نیاز به باز کردن یک Verizon گوشی ؟ در اینجا چگونه!


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

آنلاک Verizon تلفن همراه به سادگی بدان معنی است که شما نمی به Verizon خدمات. یک گوشی تلفن ورایزون است به خصوص مفید اگر شما در حال سفر بین المللی و یا می خواهید را به گوشی خود را به یک حامل های بی سیم.

قفل کردن گوشی یکی از راه های این شرکت محدودیت سرقت در دستگاه های جدید و همچنین به عنوان نگه می دارد مشتریان در شبکه Verizon. اما ورایزون قفل شده-تلفن سیاست است که فوق العاده آسان به حرکت و نیاز به هیچ گونه کار خود را در بخشی. بنابراین اگر شما می خواهید بدانید که چگونه برای باز کردن قفل تلفن ورایزون برای مسافرت های بین المللی حرکت به یک سرویس دهنده جدید و بیشتر نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن دقیقا چگونه از آن همه کار می کند.

چگونه برای باز کردن یک تلفن ورایزون

Verizon Wireless منحصر به فرد است که آن را به باز کردن قفل تلفن های همراه. اگر شما یک تلفن ورایزون در Verizon طرح تلفن به طور خودکار باز پس از 60 روز است. این شرکت آغاز شده و این سیاست در ماه جولای سال 2019 و آن را پوشش می دهد مشتریان موجود و جدید. این سیاست همچنین با اشاره به دائمی و اعتباری تلفن.

اگر شما مطمئن نیستید از تفاوت های بین دائمی و اعتباری همراه آن را در واقع کاملا ساده است. تلفن پیش پرداخت و برنامه های در حال آنهایی که شما قبل از پرداخت با استفاده از. بنابراین شما ممکن است پیش پرداخت برای یک مقدار مشخصی از اطلاعات را در هر ماه و این که چقدر شما قادر خواهید بود به استفاده از. سیم کارت دائمی همراه و برنامه های هستند که شما دریافت صورتحساب در پایان ماه برای استفاده خود را.

گوشی در هر دو از این برنامه واجد شرایط به حالت قفل پس از 60 روز اما آن را بستگی به آنچه شما خریداری شده و جایی که شما آن را خریداری ، اگر شما خرید یک سیم کارت دائمی تلفن از یک فروشگاه ورایزون به مدت 60 روز شروع می شود در زمان خرید. اگر شما خرید یک سیم کارت دائمی تلفن از یک Verizon خرده فروشی شریک 60 روز شروع می شود زمانی که گوشی فعال می شود. تلفن پیش پرداخت خریداری شده از هر دو Verizon فروشگاه ها و Verizon شرکای خرده فروشی شروع به 60 ساعت بعد از زمان فعال سازی.

60-در بعد سیاست نیز شمارش اگر شما در حال انتقال خود را Verizon خدمات به حامل های مختلف — دستگاه نمی خواهد باز کند تا زمانی که شما آمار 60 روز است. حتی اگر شما خود را لغو Verizon خدمات قبل از 60 روز برآورده شده است دستگاه خود را قفل شده باقی می ماند تا زمانی که شما رسیده ام که آستانه.

حساب خود را نیز باید در جایگاه خوبی برای Verizon به باز کردن گوشی خود را به طور خودکار. این بدان معناست که قبض خود را حل و فصل است و هیچ فعالیت های جعلی را بر روی حساب کاربری خود شوید. همچنین اگر Verizon مظنون تلفن به دست آمده به طور غیر قانونی (به عنوان مثال به سرقت رفته) شما را اجرا خطر از داشتن این گوشی پس از 60 روز است. تا زمانی که همه چیز را در بالا و تا گوشی آنلاک پس از 60 روز و شما را با آن انجام دهید به عنوان شما لطفا.

چگونه من می دانم اگر من Verizon گوشی قفل شده است?

آن را آسان برای پیدا کردن اگر شما ورایزون تلفن همراه است که قفل شده و یا قفل شده است. اگر شما سعی می کنید برای قرار دادن در یک سیم کارت جدید و خطایی دریافت کردید که به احتمال زیاد به معنی این گوشی هنوز قفل است. پیام خطا متفاوت خواهد بود و بر اساس آنچه در گوشی دارید اما آن را می گویند چیزی در امتداد خطوط از “سیم کارت پشتیبانی نمی شود.”

خواهد یک گوشی تلفن ورایزون کار با هر حامل?

نه هر گوشی با هر حامل بنابراین انجام برخی تحقیقات قبل از مصرف خود را قفل تلفن ورایزون در جای دیگر. Verizon است CDMA حامل اما سایر حامل های عمده مانند T-Mobile و AT&T نیست. اما 4G LTE گوشی و فراتر از آن هستند احتمال بیشتری برای کار بر روی انواع حامل های مختلف در طیف. با حداکثر سرعت دویدن CDMA است اما این به این معنا همیشه یک تلفن ورایزون کار خواهد کرد وجود دارد یا نه. فقط مطمئن شوید که شما به صلیب بررسی تلفن و حامل قبل از تلاش برای گرفتن یک تلفن ورایزون به یک شرکت جدید.

نظامی معافیت برای باز کردن قفل گوشی های Verizon

کسانی که در ارتش معاف از ورایزون 60-بعد آنلاک سیاست. اگر شما نظامی فعال و در حال نقل مکان خارج ورایزون منطقه تحت پوشش, تماس با این شرکت به گوشی خود را قفل بدون در نظر گرفتن چه مدت از آن شده است از آنجایی که شما آن را کردم. شرکت می تواند نادیده گرفتن قفل تلفن به ارائه پوشش خارج از استاندارد است.

روش های جایگزین برای دریافت تلفن ورایزون گوشی

هر چند در این نقطه تمام گوشی های Verizon به فروش می رساند در حال زیر 60 روز قفل, سیاست, شما هنوز هم ممکن است به مشکل اجرا می شود. می گویند شما یک تلفن و شما مطمئن نیستید اگر آن را قفل شده و یا قفل شده است. به طور خاص اگر شما یک 3G جهان دستگاه از طریق Verizon که ممکن است نیاز به یک کد برای باز کردن آن است که به عنوان یک سیاست قدیمی این شرکت در حال حاضر در محل. سعی کنید با استفاده از ورایزون باز کردن کد 000000 یا 123456 را برای باز کردن دستگاه.

اگر همه چیز با شکست مواجه, شما می توانید تماس بگیرید و Verizon برای باز کردن قفل تلفن. خدمات به مشتریان وجود دارد به شما کمک کند. تماس با آنها را هر زمان و در 800.922.0204 و یا سعی کنید چت در سایت Verizon. رفتن به ورایزون صفحه تماس با ما برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به چت با آنها تماس بگیرید و یا آنها را. این شرکت به طور معمول عوامل خدمات مشتریان در تمام اوقات در دسترس از طریق مجازی چت عملکرد و آنها می تواند کمک به حل مشکلات با شما. آنها باید قادر به دسترسی به حساب خود را و می دانم چرا که گوشی شما هنوز هم قفل شده (اگر آن را نمی باید بود) و چه کاری انجام دهید برای باز کردن آن است.

مزایای استفاده از یک گوشی تلفن ورایزون

یک مزیت بزرگ از داشتن یک گوشی تلفن همراه است که آزادی برای استفاده از آن در سطح بین المللی. اگر گوشی خود را قفل شده است و شما سفر بین المللی شما به یک بین المللی طرح از طریق ورایزون. اگر گوشی خود را قفل شده است, اما شما می توانید با استفاده از یک سیم کارت بین المللی که به طور بالقوه می تواند به شما صرفه جویی در پول و به شما ارائه خدمات بهتر.

یکی دیگر از استفاده از یک گوشی تلفن است که توانایی به دست گرفتن این تلفن ورایزون به حامل های مختلف. این که آیا آن را به خاطر شما به دنبال برای پوشش بهتر و یا شما می خواهید یک ارزان تر برنامه شما می توانید هر یک از کسانی که همه چیز با یک گوشی تلفن فرض کنید که تلفن سازگار با جدید حامل.

برای راهنمایی های بیشتر در تلفن های بی سیم و پوشش می باشد که به ماندن متصل به ما مرکز منابع.

توسط Hedy فیلیپس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de