نیاز به کمی سرگرم کننده در زندگی خود را? میزبان از راه دور بازی شب از اتاق نشیمن خود را

هنگامی که شما به پایان رسید به تماشای Netflix بکشد شما می توانید رسیدگی است, شما ممکن است ولع مصرف برخی از تعامل اجتماعی است. در طول این زمان از, فیزیکی, فاصله, می توان آن را دشوار برای پیدا کردن یک راه برای ارتباط با خانواده و دوستان است. اما ما راه حل — راه اندازی بازی های آنلاین بازی با دوستان. با تن از گزینه های بازی و این آسان راهنمای راه اندازی, شما می توانید همه را دعوت از خواهرزاده خود را به پدر بزرگ خود را برای پیوستن به در در سرگرم کننده برای یک بازی در شب.

اجازه دهید دوستان خود را می دانم که آنها نیاز به دسترسی به گوشی های هوشمند و لپ تاپ به طوری که آنها می تواند آماده جلوتر از زمان. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونگی راه اندازی شب بازی خود را با دوستان از جمله جزئیات بیشتر در مورد تصویری-چت نرم افزار های اینترنت مورد نیاز و بازی به بازی.

راهنمای راه اندازی سریع به بازی بازی های آنلاین با دوستان

  1. باید هر کس با ورود به انتخاب تصویری-چت پلت فرم خود را از کامپیوتر و یا لپ تاپ.
  2. بازی میزبان می توانید دسترسی به بازی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر خود و سپس به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با این گروه است.
  3. گوشی های هوشمند خود را به عنوان بازی خود را کنترل. تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به بازی Jackbox بازی یا AirConsole. برای Jackbox بازی, بازدید jackbox.tv در گوشی های هوشمند خود را مرورگر و وارد چهار حرفی اتاق کد. برای AirConsole رفتن به AirConsole.com در گوشی های هوشمند خود را مرورگر و وارد شش رقمی.
  4. شروع بازی خود را.

که تصویری-چت برنامه بهترین برای آنلاین بازی کردن ؟

اگر شما می خواهید به بازی بازی های آنلاین با دوستان خود از راه دور برای بار اول شما نیاز به تصمیم می گیرید که چت تصویری پلت فرم شما می خواهید به استفاده از. هر فرد نیاز به اتصال از طریق همان ویدئو کنفرانس نرم افزار. زوم Google Hangouts و Houseparty در میان محبوب ترین و کاربردی نرم افزار برای این منظور است.

نحوه استفاده از Google Hangouts, زوم یا Houseparty برای شب بازی

شما می توانید رایگان از Google Hangouts حساب. هر کسی با یک آدرس Gmail می توانید دسترسی به Google Hangouts. زوم نیز یک پلت فرم محبوب برای همه چیز از کار جلسات به بازی اما آگاه باشید که این نسخه رایگان از زوم به پایان خواهد رسید تماس خود را پس از 40 دقیقه.

Houseparty در حال رشد است در محبوبیت با توجه به آن دسترسی رایگان و نامحدود صحبت کنید زمان. شما می توانید خرید و بازی کردن بازی های محبوب مانند Heads Up!, در Houseparty برنامه که حذف نیاز به صورت جداگانه روی صفحه نمایش کامپیوتر. Houseparty تا حد هشت نفر در هر تماس بنابراین اگر بازی خود را با گروه بزرگتر که شما نیاز به استفاده از دیگر تصویری-چت ابزار.

با استفاده از این سریع جانبی توسط سمت مقایسه قیمت تعدادی از بازیکنان و توصیه می شود سرعت اینترنت برای بازی بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تصویری-چت ابزار است که بهترین برای شما است.

بازی شب تصویری برنامه های چت در یک نگاه

که بازی های آنلاین هستند بهترین است ؟

دو تا از بهترین مجموعه ای از بازی های آنلاین به بازی با دوستان بازی در حال Jackbox بازی و AirConsole. Jackbox است در حدود سه دهه به عنوان یک تصویری-توسعه دهنده بازی به طوری که آنها تا به حال مقدار زیادی از زمان برای کامل بازی های خود را در حالی که تازه وارد نسبت AirConsole آمار بازار در اواخر سال 2015.

این از ویژگی های خوب هر دو Jackbox و Airconsole است که تنها یک فرد نیاز به یک حساب پرداخت می شود. اگر کسی در دوستان خود و گروه در حال حاضر دارای یک حساب کاربری و سپس آنها می توانند به سادگی به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با بقیه گروه و هیچ کس دیگری تا به خرید هر یک از محصولات.

می خواهید برای تعیین اینکه کدام بازی مجموعه برای شما مناسب است ؟ نگاهی به این Jackbox مقابل AirConsole نسبت به تعیین که حزب چند نفره بازی است برای شما ،

Jackbox مقابل Airconsole

Jackbox هزینه های بیشتر در ابتدا, اما کیفیت بازی است که ارزش سرمایه گذاری. گرافیک بسیار زیبایی طراحی شده و رابط کاربری بصری. به علاوه این بازی باهوش سرگرم کننده و آسان برای یادگیری با کمک از ساخته شده است در راوی که توضیح می دهد که قوانین در آغاز هر جلسه بازی. شما همچنین باید این گزینه به جست و خیز مقدمه اگر شما در حال حاضر می دانم که چگونه به بازی. در زیر یک مثال از Jackbox Fibbage بازی که در آن بازیکن را تا چیزهای بی اهمیت پاسخ به احمق هر یک از دیگر.

این AirConsole برنامه هزینه $4.99/mo. دوباره تنها یک فرد نیاز به اشتراک. هر کس دیگری می توانید به صورت رایگان بازی. نیز وجود دارد یک نسخه رایگان از نرم افزار اما این محدودیت بازی انتخاب و تعدادی از بازیکنان به چهار یا کمتر است. برخی از بهترین بازی ها برای گروه شامل FriendsQuiz, QuizWitz و Go Kart Go! دوستان مسابقه و بسیار قانع کننده Mario Kart گول زدن. AirConsole است گزینه بهتری برای بچه ها و بازیکنان جوان با توجه به مقدار ساده و سریع بازی ها.

برنامه خود را آنلاین بازی شب

فراموش نکنید که مطمئن شوید که شما باید سرعت اینترنت شما نیاز به ایجاد خود را آنلاین حزب موفق است. و قبل از اینکه شما بازی خود را با دوستان و خانواده ارسال یک تقویم دعوت و یا ایجاد یک Facebook رویداد به یاد گروه خود را — آن را آسان برای فراموش کردن آنچه بعد از آن است که ما همه کار از خانه و یادگیری از راه دور.

به دنبال ساده دیگر how-tos خود را مشترک اینترنت ، اتمام منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>