نزدیک به نیمی از کشور نیازی به گرفتن سرعت پهن باند. در اینجا چگونه FCC برنامه ای برای بستن شکاف.

ما باید به اینترنت مشکل در این کشور است. ما فقط واقعا نمی دانم چه بد.

کمیسیون ارتباطات فدرال پهنای باند نقشه ها به شدت نادرست است. در ماه مارس مایکروسافت منتشر شد آخرین تجزیه و تحلیل داده های پهنای باند در آمریکا و به این نتیجه رسیدند که 157.3 میلیون نفر — نزدیک به نیمی از جمعیت ایالات متحده — در حال گرفتن حداقل سرعت پهنای باند تعریف شده به عنوان 25 مگابیت در ثانیه دانلود و 3 مگابیت در ثانیه ها. این نشسته در تضاد کامل با 21.3 میلیون FCC گزارش داد اوایل این سال است.

برای بافت 25 مگابیت در ثانیه است که در اطراف چه متوسط خانه در ارمنستان می شود — خوب برای 93 در جهان است. آن را به بالاترین نوار روشن,, اما بیشتر از کشور ما است جلسه آن.

وجود دارد برخی از منطقه خاکستری در اینجا — FCC گزارش دسترسی به باند پهن در حالی که مایکروسافت داده ها اشاره دارد به آنچه که مردم در حال واقع شدن — اما فاصله هنوز هم بیش از حد زیاد به چشم پوشی است.

در این اختلاف مایکروسافت نوشت که آن را “برگ ما با unescapable نتیجه رسیدند که امروز وجود دارد هیچ دقیق و جامع و برآورد پهنای باند پوشش در ایالات متحده است.”

ساکنان روستایی ندارد و دسترسی به پهنای باند

هر جا که اعداد حقیقی دروغ همه آنها همان داستان: روستایی آمریکایی ها ندارد و همان دسترسی به باند پهن به عنوان کسانی که در مناطق شهری است.

با توجه به FCC آخرین گزارش 26.4 درصد از ساکنان روستایی و 32.1 درصد از مردم ساکن در سرزمین های قبیله ای آیا دسترسی به حداقل سرعت پهن باند (25 مگابیت در ثانیه) در مقایسه با 1.7 درصد در مناطق شهری است.

این فقط در مورد دسترسی به هر دو. وقتی که می آید به کسی که واقعا استفاده از اینترنت روستایی آمریکایی ها به مراتب پشت سر خود شهری و برون شهری شد. تنها حدود 63% هر گونه اتصال باند پهن در همه.

و هنگامی که آنها پهنای باند آن تمایل دارد تا در سرعت های بسیار پایین تر. با توجه به مطالعه از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا FCC نشان می دهد 100 ٪ در دسترس از سرعت پهن باند در پنسیلوانیا اما تعداد کمی از مردم در واقع گرفتن آنها.

“در این شهرستان در سطح 2018 داده ها نشان داد که وجود دارد 0 (صفر) شهرستان در پنسیلوانیا که در آن حداقل 50 درصد از مردم از دریافت ‘پهنای باند’ اتصال” این مطالعه می گوید و اضافه کرد که “اتصال سرعت بودند به طور قابل توجهی کندتر در مناطق روستایی شهرستان از شهری شهرستانهای استان است.”

حتی در سال 2017, FCC, رئیس Ajit Pai نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در این موضوع: “اگر شما زندگی می کنند در آمریکای روستایی وجود دارد بهتر از 1 در 4 شانس است که شما و عدم دسترسی به ثابت پهن باند با سرعت بالا در مقایسه با 1 در 50 احتمال در شهرستانها ما.”

چرا با وجود چنین شکاف بین دسترسی و تصویب ؟

به نظر می رسد که حتی در مناطق که در آن سرعت پهن باند در دسترس نیست و بسیاری از خانواده ها هستند و در واقع رسیدن به آنها.

در اخیر مرکز تحقیقات پیو, بررسی, تنها 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها لازم نیست که پهنای باند به دلیل آن در دسترس نیست. که کمتر از تعدادی است که گفت: “گوشی های هوشمند همه چیز من نیاز به” “هزینه ماهانه صفحه اصلی اشتراک پهنای باند بیش از حد گران است” و “باید گزینه های دیگر برای دسترسی به اینترنت در خارج از خانه.”

با توجه به واشنگتن پست که ترجمه به بین 4.5 و 7.5 میلیون خانوار که دسترسی ندارید. برای مقایسه حدود 3 میلیون آمریکایی خانه هنوز هم ندارد و لوله کشی داخل ساختمان به عنوان 2018 داده است.

این “لازم نیست آن را” بخشی از جمعیت به نظر می رسد در حال رشد بیش از حد. با توجه به بیشتر های اخیر ارتباطات و اطلاعات ملی دولت (NTIA) گزارش تعداد آفلاین خانواده که ذکر شده “عدم نیاز و یا علاقه به” افزایش یافته است و از 39 درصد در سال 2009 به 58 درصد در سال 2017.

این افزایش در افرادی که نیاز ندارید و یا علاقه به پهنای باند اینترنت ارتباط تقریبا دقیقا به استفاده از گوشی های هوشمند با 17 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر با تکیه بر گوشی های هوشمند به طور انحصاری — نزدیک به دو برابر این تعداد در سال 2013.

عدم دسترسی به اینترنت دارای عواقب ویرانگر

اما حتی اگر بسیاری از آمریکایی ها چشم پوشی پهن باند به طور داوطلبانه وجود دارد شکی نیست که عدم دسترسی ناتوان کننده برای 4.5 تا 7.5 میلیون خانوار که هیچ انتخاب است.

تقریبا 70% از معلمان اختصاص مشق شب است که نیاز به دسترسی به اینترنت برای تکمیل و 90% از دانش آموزان گفت: آنها اختصاص داده مشق شب است که به صورت آنلاین انجام می شود چند بار در ماه با تقریبا نیم گفت: این اتفاق می افتد روزانه.

این فقط در مورد تکمیل تکالیف ، یک مطالعه دیدم نمرات آزمون از دانش آموزان با دسترسی به اینترنت محدود افزایش 30% پس از آنها داده شد گوشی های هوشمند است.

و این معایب تاثیر منفی ما در کل کشور بیش از حد. حداقل شش مستقل مطالعات مشخص شد که پهنای باند دسترسی مستقیم تاثیر مثبت در ایجاد شغل محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و مازاد مصرف کننده.

مایکروسافت نوشت و در آن خود را به تجزیه و تحلیل که “کشورهای با بالاترین نرخ بیکاری نیز پایین ترین پهنای باند استفاده شده (در و دسترسی پهن باند).”

توسط FCC انجام به اندازه کافی برای بستن شکاف دیجیتال?

ما ارائه بسیاری از آمار نگران کننده در این مقاله, اما این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از پیشرفت در حال حاضر ساخته شده است.

زمانی که بیل کلینتون برای اولین بار این موضوع را یک “شکاف دیجیتال” در سال 2000 تنها 42 درصد از ساکنان روستایی با استفاده از اینترنت در مقایسه با 85 درصد امروز. پهنای باند استفاده شده است به طور پیوسته در حال افزایش بیش از آن دوره بیش از حد, اما flatlined حدود 70% بیش از شش سال گذشته.

بخشی از آن انتخاب شده است — see افزایش تعداد افرادی که نیاز ندارید و یا علاقه مند نیست در پهنای باند — اما خیلی از آن است که هنوز هم دسترسی داشته باشید. و پرداختن به آن باقی مانده 4.5 تا 7.5 میلیون خانوار بدون دسترسی به باند پهن نیاز به سرمایه گذاری فوق العاده ای.

در ماه اوت سال 2019 FCC تایید $4.9 میلیارد دلار به “حفظ و بهبود و گسترش پهن باند روستایی” در طول 10 سال آینده و در ماه فوریه سال 2020 یکی دیگر از $20 میلیارد دلار یارانه ها تصویب شد برای ارائه دهندگان کابل, بی سیم, شرکت ها و electric co-ops.

“این صندوق جدید را هدف مناطق روستایی سراسر کشور که در آن ساکنان در حال حاضر عدم دسترسی به پهنای باند کافی خواهد بود و استقرار پهن باند با سرعت بالا به میلیونها روستایی آمریکایی ها در شیوه ای کارآمد و موثر,” Pai گفت: در این بیانیه است.

به عنوان متناوب به تعداد کسانی که این چیزی است که آن را به فاصله. توسط FCC را خود برآورد هزینه 40 میلیارد دلار را به پهن باند دسترسی به 98 درصد از کشور و $80 میلیارد برای بستن شکاف به طور کامل.

به نگه دارید تا با آخرین اخبار در مورد پهنای باند در امریکا, نشانه, منابع ما مرکز و به دنبال همراه در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>