موزه گوساله قدردانی موضوع

با علاقه بسیار در موزه گوساله کفش در اینجا من تعجب هیچ موضوع است که خود را وقف به این نوع از زیبا چرم!

موزه گوساله

بسیار زیادی وجود دارد که درخواست تجدید نظر در بیرون و زنگار بر روی کفش, بسیاری از کفش های جدید همراه با کارخانه چکش در انگشتان پا به عنوان استاندارد عتیقه هستند و سپس ایجاد سایش و مالک با استفاده از یک بیت از گریس آرنج اضافه کاری. John Lobb تصمیم گرفت برای مهار این عشق بیرون و می خواستم چرم است که بیرون و mottling در حالی که نمی کند نیاز به دست به پایان رسید که صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و هزینه.

اطلاعات زیر را من از CAPO24 نوشته شده توسط Micael Magnusson.

“جان Lobbs چشم انداز منجر به با آنها ارتباط با دباغي Ilcea برای ایجاد یک ابری به دنبال چرم با نرم دباغی پس زمینه و تیره تر جلو پایه. نگاه مورد نظر ساخته شده است از طریق یک sponging درمان درست پس از چرم است تا از آنیلین, داخل حمام — و نه حتی اجازه می دهد آن را به خشک. این درمان باعث می شود رنگ به تمام راه را از طریق چرم و نه فقط ماندن در این سطح.

نام موزه گوساله است چه John Lobb به بازار عرضه شده چرم منحصر به فرد به عنوان ولی وقتی همکاری بین جان Lobbs صاحب Hermés و Ilcea کردم کمی شدید شرکت های بین دو به پایان رسید و John Lobb شروع به ارائه کفش های خود را در مبهم گوساله (با بیشتر گسسته پایان) از دیگر دباغی. Ilcea از سوی دیگر شروع به فروش موزه گوساله به دیگر تولید کنندگان تحت نام Radica. بنابراین یکی می توانید به عنوان مثال لوازم جانبی از Dunhill با همان چرم. اگر چه Hermés و Ilcea در حال حاضر وصله خود را شکسته دوستی سال ها به عنوان هر یک از دیگر nemesis منجر به جان Lobbs انحصار کاهش یافته و منحصر به فرد چرم در حال حاضر می توان با دیگر تولید کنندگان کفش.”

در حال حاضر که Ilcea رفته ورشکسته و گفته بازسازی خود را تحت یک مالک دیگر دباغ خانه تهیه شده اند موزه گوساله به کفش سازندگان. کفاشان مانند Vass و Meermin منابع Radica گوساله از Ilcea و در حال حاضر هاس به مصرف کنندگان با ارائه یک بیشتر مقرون به صرفه ارائه این antiqued چرم در یک آرایه بزرگ از سبک.

من شخصا پیوست موزه گوساله fan club در سال گذشته و پس از به دست آورد و سپس طلا و قهوه ای موزه گوساله از Vass و آلو موزه گوساله از Meermin. آنها فقط دوست داشتنی همراه با کفش های مختلف سبک و موزه گوساله چیزی است که یکی از نیاز به در فرد به قدر تحت شرایط نوری مختلف کفش ظاهر می شود کاملا متفاوت است در نتیجه سخت به تصرف در عکس.

و اجازه دهید که کفش از طریق جریان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>