وزارت دفاع به Suedehead

سلام همسر آره من می دانم Perkele من تو را دیدم آنها را در سوئد بزرگترین ska پانک & هاردکور, جشنواره 2 سال پیش. Headlining در همان جشنواره که سال شد, رفتار بد, GBH و Cockney رد. (حالا Perkele در حال حاضر در حال ضبط a new mini album)

سوئد و آلمان بودند تقریبا مثل ما که در آنها آمد و به صحنه خواهم خود را در اوایل 80s از طریق درب پشت پانک و Oi!

خودم من واقعا هرگز از طرفداران بزرگ از Oi! اما من هنوز هم دوست دارم بسیاری از کلاسیک 70s پانک و موج جدید است.

در اوایل تا اواسط 70s زمانی که من برای اولین بار شروع به رفتن به مسابقات فوتبال (QPR است که هنوز تیم من به عنوان من در ناتینگ هیل) و به طور فعال گوش دادن به موسیقی و گرفتن علاقه من, چکمه, شلوار جین و تی شرت

آن رگی, گلم, اسکا و سخت سنگ تمام راه را.

دیو و Ansell Collins مخلوط با اسلید مخلوط با دزموند Dekker مخلوط با وضعیت موجود مخلوط با هری J Allstars مخلوط با T-Rex مخلوط با Upsetters مخلوط با Led Zeppelin مخلوط با Jimmy Cliff مخلوط با سوزی Quattro مخلوط با Melodians مخلوط با گل و Showaddywaddy و غیره…که ما موسیقی متن فیلم.

پس از آن البته در 76 آن همه را با پانک و بعد از آن جنون و فوق العاده و موج جدید است. اما چه شد تپانچه جنسی و برخورد listnieng ؟ دقیقا! همان بقیه از ما, اسکا, رگی اصلی راک اند رول و سنگ سخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>