مایکروسافت مطالعه در می یابد که روستایی پهنای باند شکاف باریک است اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن

  • مایکروسافت, مطالعه می یابد 157.3 میلیون نفر از اینترنت استفاده نکنید در سرعت پهنای باند
  • گزارش نشان می دهد که 5.5 میلیون نفر بیشتر باید پهنای باند نسبت به سال گذشته
  • مایکروسافت اطلاعات می یابد تقریبا دو برابر تعداد زیادی از مردم بدون دسترسی از FCC گزارش

هر سال به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود را به ارمغان بیاورد دسترسی به اینترنت پهن باند به مناطق روستایی مایکروسافت با انتشار یک گزارش در مورد وضعیت اینترنت در آمریکا است. این سال را یافته دلگرم کننده است اما هنوز هم نشان می دهد که درصد زیادی از این کشور هنوز هم نمی گرفتن سرعت پهنای باند تعریف شده توسط FCC به 25 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود و 3 مگابیت در ثانیه سرعت آپلود.

جدید ترین باند پهن گزارش از FCC گفت که 21.3 میلیون نفر در امریکا — تقریبا همه آنها در مناطق روستایی — آیا دسترسی به این حداقل است. که ممکن است از لحاظ فنی درست است اما مایکروسافت داده ها نشان می دهد که حدود 157.3 میلیون نفر در ایالات متحده نمی استفاده از اینترنت در پهنای باند و سرعت آن است که آیا با توجه به عدم دسترسی و یا قیمت. این تعداد در واقع از 162.8 میلیون و مایکروسافت در آخرین گزارش, اما آن را هنوز هم حساب برای نزدیک به 48 درصد از جمعیت ایالات متحده.

که شکاف بزرگ بین دسترسی و استفاده دشوار است برای آشتی. برخی از افراد به اینترنت دسترسی دارند اما انتخاب به پرداخت برای پهنای باند. طبق آخرین بررسی مرکز تحقیقات پیو, تنها 22 درصد از کسانی که بدون باند پهن گفت که به دلیل دسترسی — به مراتب کمتر از 50 درصد است که گفت: آن را بیش از حد گران قیمت و یا 45% که گفت گوشی های هوشمند خود را می کند و همه چیز آنها نیاز دارید.

هنوز هم یک گزارش مستقل ذکر شده توسط مایکروسافت نشان می دهد تعداد بدون دسترسی به باند پهن است و نزدیک به 42 میلیون — نزدیک به دو برابر آنچه FCC گزارش. که اختلاف جدی در دنیای واقعی مفاهیم.

“از آنجا که دولت باعث می شود بسیاری از بودجه تصمیم گیری بر اساس اطلاعات فدرال جوامع که کمبود پهنای باند — اما با توجه به FCC, داده, دسترسی به پهنای باند — کمتر دسترسی به منابع مورد نیاز به در واقع امن پهنای باند اتصال” مایکروسافت سر از فن آوری شرکت با مسئولیت شلی مک کینلی در گزارش خود نوشت:.

عدم دسترسی پهن باند اثرات منفی

“ما به طور فزاینده ای دیجیتال و به هم پیوسته جهان پهن باند است که به عنوان مهم به عنوان برق یا آب می گوید:” مایکروسافت گزارش. “جوامع روستایی بدون پهنای باند بالاتر نرخ بیکاری و ببینید در کمتر آموزشی و فرصت های اقتصادی.”

یک مطالعه اخیر از دانشگاه تنسی در چاتانوگا و دانشگاه ردیابی در دسترس بودن پهنای باند و نرخ بیکاری در ایالت تنسی از سال 2011 تا 2016. آن را یافت که در نواحی با دسترسی به پهنای باند تا به حال 0.26% نرخ بیکاری پایین تر از استان ها با سرعت های پایین.

“دسترسی به تنهایی کافی تعیین کننده نتایج اقتصادی; پهنای باند با کیفیت و همچنین مسائل” محققان به این نتیجه رسیدند.

پهنای باند تقسیم شده است به خصوص در دانش آموزان است. یک آزمایش از کوالکام های بی سیم رسیدن به طرح توزیع گوشی های هوشمند به دانش آموزان با دسترسی به اینترنت محدود. خود را نمرات آزمون بلافاصله به 30 درصد افزایش یافت.

چه بعدی ؟

در سال 2017, مایکروسافت, همکاری با Nextlink برای مایکروسافت Airband ابتکار عمل را به پهن باند دسترسی به محروم جوامع روستایی. هدف آنها این است که به پهن باند دسترسی به سه میلیون نفر در ژوئیه 4, 2022. تقریبا در نیمه راه از طریق پروژه خود آنها در حال حاضر هدف رسیدن به این هدف است.

FCC نیز سرمایه گذاری های عمده در بسته روستایی پهنای باند تقسیم شده است. در ماه فوریه رئیس Ajit Pai اعلام روستایی دیجیتال فرصت صندوق که اختصاص $20.4 میلیارد دلار بودجه برای پهنای باند ارائه دهندگان خدمت جوامع روستایی با هدف اولویت با سرعت بالا شبکه های.

“این صندوق جدید را هدف مناطق روستایی سراسر کشور که در آن ساکنان در حال حاضر عدم دسترسی به پهنای باند کافی خواهد بود و استقرار پهن باند با سرعت بالا به میلیونها روستایی آمریکایی ها در شیوه ای کارآمد و موثر,” Pai گفت: در این بیانیه است.

برای اطلاعات بیشتر از آخرین اخبار پهنای باند, نشانه, منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>