Miami Vice


بهترین Miami Vice قسمت بود “که در آن اتوبوس را اجرا کنید” در فصل 2. آخرین 6-7 دقیقه به حال Grand Theft توسط وخیم مصنوعی بازی با بسیار کمی گفت و گو در حالی که از دست رفته مواد مخدر خداوند جسد او را در داخل و آجر تا دیوار.

/رزومه بحث از نقاشی با مداد رنگی توپ را روی گوه پیراهن و شلوار باد کرده.

یکی از بهترین قسمت ها بود که در آن آنها seconded به سرقت بخش را امتحان کنید و گرفتن برخی از دمدمی مزاجی بود که شکستن را به خانه و خوردن گوشت خام را از یخچال و نقاشی تصاویر عجیب در خون بر روی دیوار در هر زمان و نزدیک به اتاق خواب از خواب خانواده های طبقه بالا. Crocket تلاش برای رسیدن به ذهن تبه کار رفتن شبانه و خوردن گوشت خام است. در پایان آنها گرفتن تبه کار فقط به عنوان او در مورد به انجام unspeakable عمل می کند. به عنوان آنها منجر شود او را دور در کافهای او می گوید در یک campy صدای “شما با من زندگی نمی کنید ؟” به عنوان یک به طور کامل سر در گم و سوخته Crockett فقط خیره به فاصله متوسط. این همه بسیار ‘Red Dragon’ که البته مایکل مان کارگردان با عنوان “Mahunter’.

من واقعا دوست داشتم نشان می دهد تا آن را شروع به پریدن کوسه با ستاره مهمان جیمز براون به عنوان یک بیگانه فضایی. من هنوز هم تماشای قسمت های تکراری وقتی که من آنها را بگیرد اما اگر هر یک از آنها را باید مارتین Ferrero در آنها من آن را خاموش و زحمت خود را ‘comic relief’ رقت انگیز است.

این فیلم مناسب و معقول به عنوان دیده بان به خوبی با زیر بهنجار:

به شدت ضعیف و مصاحبه از کالین فارل و گونگ لی. چرا آنها هیسپانیک جوجه به جای پیچیده طرح shoehorning یک مودی بیتوجه چینی زن جوان در آن وجود دارد ؟

ما قرار است به این باور است که فوکس و فارل را گلوله برای هر یک از دیگر, اما آنها حتی نمی به نظر می رسد مانند هر دیگر. بیشتر آنها در ارتباط grunts. اگر شما به عنوان خوانده شده ویکی از آن می گوید فوکس بود و در کل arsehole در طول فیلمبرداری با وجود داشتن کار با مان در ‘علی’ و ‘وثیقه’

برخی از وحشتناک dialogue از جمله کلیشه مانند “اگر شما نمی توانید زمان همین حالا به جرم” و “من مجسمه نیم تنه یک کلاه در یو باسن” به علاوه یک بسیار ضعیف تقلید از هری کثیف را “احساس خوش شانس ؟” سخنرانی. همچنین “چرا من th e احساس است که هر کس می داند آنچه ما انجام می دهیم از پانزده بلوک کردن؟” “چون هر کس می داند آنچه ما انجام می دهیم از پانزده بلوک کردن”.

(وجود دارد یک خط بزرگ برداشته به طور مستقیم از ‘قاچاقچیان بلوز قسمت: “ما می تواند هر یک از دیگران’ چشم راست, در حال حاضر, اما پس از آن لازم نیست هیچ کس کاری می کند که هیچ پول!”)

یک تیره رنگ مبهم نهایی در ضربات پنالتی از صحنه در شب که در آن شما نمی توانید بگویید که چه کسی و کدام طرف هر کسی است. مان به کارگردانی ضربات پنالتی در “گرما” است که یکی از بهترین تا کنون. او همچنین کارگردانی ‘وثیقه رخ می دهد که به طور کامل در شب است اما روشن و تیز. آن را یک راز باقی مانده است پس چگونه او به طور کامل botched نتیجه نهایی بزرگ است.

من فکر می کنم جعبه قرار داشت که کمتر از حد انتظار به طوری که منفجر شانس یک حق رای دادن است که ناامید کننده است. جدا از بالا بد را بکشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>